Lifestyle | Zamośćtekst nadesłany3 września 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Akademia Bezpiecznego Urwisa

foto: Piotr Rogalski
R E K L A M A    B O A R D

W sobotę 8 września, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – Akademia Bezpiecznego Urwisa organizowane przez Galerię Twierdza w Zamościu.

Będzie to kolejna edycja akcji, która zwraca uwagę na bezpieczeństwo dzieci podczas okresu związanego z powrotem do szkoły. Tegorocznemu wydarzeniu towarzyszyć będzie niezliczona liczba atrakcji, m.in. pluszowe miasteczko ruchu drogowego, warsztaty tworzenia znaków drogowych, wielka gra planszowa „Bezpieczny Powrót do Szkoły”, strefa gier XBOX, a także to co najmłodsi kochają – malowanie buziek.

Zadbamy o świadomość bezpieczeństwa wśród dorosłych, w ramach akcji w Galerii stanie symulator dachowania, a także symulator zderzeń czołowych. Uczestników przeprowadzimy także przez tor z przeszkodami w okularach symulujących stan nietrzeźwości.

Podczas wydarzenia spotkamy się również z oddziałem Miejskiej Policji w Zamościu, policjanci zaprezentują radiowóz, zorganizują pokazy z psem policyjnym a także zorganizują przejazd policyjnymi motocyklami. Nie zabraknie kursu pierwszej.

Wydarzenie to będzie świetną okazją dla całych do zapoznania się z zasadami bezpieczeństwa

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama