Edukacja | Galerie | Kultura i rozrywka | ZamośćRedakcja22 marca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze

Zamość: 70-lecie MDK [FOTO]

Fot. Daniel Czubara, Gazeta Akademicka "Skafander"
R E K L A M A    B O A R D

W sali widowiskowej Klubu Batalionowego w Zamościu odbyły się uroczyste obchody 70-lecia Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu. Były występy artystyczne dzieci i młodzieży, podziękowania i gratulacje. Zapraszamy do fotorelacji z wydarzenia. Autorem zdjęć jest Daniel Czubara z Gazety Akademickiej „Skafander”.

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "A.K" dnia 22 marca 2019 o godzinie 14:46:02 napisał:
  A dużo było wymienionych nazwisk byłych pracowników, dzięki którym ta placówka do tej pory istnieje? Jak organizatorzy nie spamiętali to postaram się ich wymienić i tych, co prowadzili zajęcia i MDK dzięki sukcesom ich zespołów rozwijał się, jak i tych z administracji i obsługi, oraz tych, co odeszli: Bełech Helena/t.ludowy/, Bałakut Jerzy, Bałakut Ryszard/muzycy, akompaniatorzy/, Brzozowski Andrzej/t.nowoczesny/, Chwedeczko Marta/zajęcia plastyczne/, Czuk Wacław/w-ce dyrektor/, Czyżyk Artur, Flor Tadeusz/akompaniament/, Górnik Zofia/zaj.plast/, Danielewicz Barbara/biblioteka MDK/, Halski Henryk, Hajduk Irena/teatr żywoplanowy, t.kukiełkowy,czasowop.o.dyrektora/, Kaźmierczak Waldemar/grupy literackie/, Kula Krystyna /t. zywoplanowy/Lachowicz Zygmunt/akompaniament/, Łaszcz Ryszard/prac.modelarska/, Manerowska Zdzisława/zaj.plastyczne/, Pakuła Irena/grupy teatralne/, Rzeczkowski Marek/grupy literackie/, Hajbos Krzysztof/gr.literackie/, Strus Katarzyna/akompaniament/, Socha Zofia/biblioteka MDK/, Wańczyk Mieczysław/prac.model.,czasowo p.o dyrektora/, Cichoń/z-ca dyrektora/-imienia tej pani nie pamiętam/,Winiarczyk Jadwiga/grupy teatralne/,Smyk Krystyna/rękodzieło,prac.g.dom/, Kudyk Krystyna/ pani sprzątaczka kochana przez dzieciaki/. Niestety, niektórych już nie ma wśród nas, a należy wspomnieć o nich,byli to ś.p. Pogudź Halina/biblioteka/, Różycka Małgorzata.
  R E K L A M A
 • "A.K" dnia 22 marca 2019 o godzinie 14:47:58 napisał:
  A dużo było wymienionych nazwisk byłych pracowników, dzięki którym ta placówka do tej pory istnieje? Jak organizatorzy nie spamiętali to postaram się ich wymienić i tych, co prowadzili zajęcia i MDK dzięki sukcesom ich zespołów rozwijał się, jak i tych z administracji i obsługi,: Bełech Helena/t.ludowy/, Bałakut Jerzy, Bałakut Ryszard/muzycy, akompaniatorzy/, Brzozowski Andrzej/t.nowoczesny/, Chwedeczko Marta/zajęcia plastyczne/, Czuk Wacław/w-ce dyrektor/, Czyżyk Artur, Flor Tadeusz/akompaniament/, Górnik Zofia/zaj.plast/, Danielewicz Barbara/biblioteka MDK/, Halski Henryk, Hajduk Irena/teatr żywoplanowy, t.kukiełkowy,czasowop.o.dyrektora/, Kaźmierczak Waldemar/grupy literackie/, Kula Krystyna /t. zywoplanowy/Lachowicz Zygmunt/akompaniament/, Łaszcz Ryszard/prac.modelarska/, Manerowska Zdzisława/zaj.plastyczne/, Pakuła Irena/grupy teatralne/, Rzeczkowski Marek/grupy literackie/, Hajbos Krzysztof/gr.literackie/, Strus Katarzyna/akompaniament/, Socha Zofia/biblioteka MDK/, Wańczyk Mieczysław/prac.model.,czasowo p.o dyrektora/, Cichoń/z-ca dyrektora/-imienia tej pani nie pamiętam/,Winiarczyk Jadwiga/grupy teatralne/,Smyk Krystyna/rękodzieło,prac.g.dom/, Kudyk Krystyna/ pani sprzątaczka kochana przez dzieciaki/. Niestety, niektórych już nie ma wśród nas, a należy wspomnieć o nich,byli to ś.p. Pogudź Halina/biblioteka/, Różycka Małgorzata/zaj. artystyczne.
 • "A.K" dnia 29 marca 2019 o godzinie 14:56:07 napisał:
  No i spośród wszystkich powyżej wymienionych należy koniecznie dołączyć panie prowadzące grupy teatralne- panią Krystynę Różańską / Teatr młodego Aktora/, panią Jawor Elżbietę, z dawnych pracowników panią Sierkowską Helenę,cóż, nie sposób zapamiętać wszystkich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Jan
Dla prawych ludzi, praca dla dobra Zamoj...
Magdalena
Przepiękne przedstawienie, polecam i gr...
KL
Możliwe jest, że Misski Brzydul z Lube...
z_boku
Czym droga Leno uraził Ciebie mój niew...
trzecie oko
Rajd Rowerowy Zamość-Zwierzyniec lub K...
ad111
Oto dowód, że równoległe światy ist...
Gizo
Jedno jest pewne. Od początku zawislak ...
jan III
Co on takiego dobrego dla mieszkańców ...
I to przegrał z kretesem, w takim Zamo...
Elka
A ja mam pytanie - a kto się wreszcie z...
Lena
Zboku, posłuchaj: najpierw rozejrzyj si...
ak
A jednak rozczarowanie antyklerykałów ...
ad111
Poseł "tej ziemi", to jak Jan bez ziemi...
janek
Doceniajmy ludzi, którzy są tak blisk...
Tutejszy
Poseł to swój chłop!...
Żenada
Same pochwalne komentarze :) jak już ro...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018