R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara19 września 2017 FACEBOOK | 5166 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 17 komentarzy

Zamość: 500 plus dla seniorów i nie tylko [VIDEO]

R E K L A M A    B O A R D

Jednorazowe świadczenie 500 zł dla seniorów – to tylko jeden z pomysłów rządu jeśli chodzi o politykę senioralną. Jest ich więcej.

Szerzej o nich powiedzieli podczas wczorajszej (18.09) konferencji prasowej:  podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej – Elżbieta Bojanowska, wiceprzewodniczący Komisji Polityki Senioralnej – poseł na Sejm RP  Sławomir Zawiślak, wojewoda lubelski –  Przemysław Czarnek.

Zapraszamy do naszej relacji video.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "adam borys" dnia 19 września 2017 o godzinie 10:29:14 napisał:
  Jakoś nie wierzę panu Zawiślakowi . Skoro już na konferencji prasowej pan poseł tak się stresuje ( sapie jak parowóz) to jaką może mieć siłę przebicia w komisjach sejmowych. Żadną! Pan Zawiślak powinien być raczej petentem tego projektu niż jego sprawozdawcą
  R E K L A M A
 • "Tomek" dnia 19 września 2017 o godzinie 11:54:36 napisał:
  A asfalciarnia na Szopinku wciąż truje okolicznych mieszkańców. Może służby do tego stworzone w końcu się zainteresują kto wydał zgodę na budowę tego truciciela.
 • "biedny emeryt" dnia 19 września 2017 o godzinie 13:16:27 napisał:
  Jednorazowe "500+" to kpina. Co miesiąc powinno być...
 • "do adam borys" dnia 19 września 2017 o godzinie 16:31:04 napisał:
  Nagraj filmik ze sobą zobaczymy jak ty sapiesz, p. Zawiślak nie musi udowadniać że ma przebicie w komisjach, bo ma sporo zasług i mieszkańcy Zamościa znają te zasługi.
 • "kronikarz" dnia 19 września 2017 o godzinie 17:04:28 napisał:
  Sławomir Zawiślak jest zastępcą przewodniczącego Komisji Polityki Senioralnej w Sejmie. I jedynym posłem z naszego terenu, który należy do tej komisji. Pani sekretarz doskonale oddała statystyki jeśli chodzi o demografię 60+ w naszym regionie. Wielu z nas szybkimi krokami zmierza do tej liczby. Mało i niemało. Nie udawajcie, że to Was nie dotknie. Według mnie, rząd idzie w dobrą stronę w tym obszarze. To nie jest tak, że najpierw jesteśmy dziećmi, potem młodzieżą i młodymi aktywnymi dorosłymi do końca życia. Dobrze, że jest ktoś, kto teraz myśli o naszej przyszłości.
 • "Adrian" dnia 19 września 2017 o godzinie 19:46:15 napisał:
  Popieram @adama borysa. Od posła wymagamy skuteczności obycia i elokwencji a pan Zawiślak tych cech z całą pewnością nie posiada.. Nie znam również żadnych zasług posła Zawiślaka dla Zamościa . Jeśli ktoś je zna chętnie się z nimi zapoznam.
 • "Zamość" dnia 19 września 2017 o godzinie 21:34:19 napisał:
  Skoro nie znasz to znaczy że mało się interesujesz życiem Zamościa.....
 • "yyyyy" dnia 19 września 2017 o godzinie 21:38:28 napisał:
  Do Adrian a czyje zasługi znasz? bo wygląda na to że ty w ogóle nie wiesz co się dzieje w Zamościu, to że ty nie znasz to nie znaczy że nie ma, zacznij sie interesować, edukować to bedziesz znał. A ty jakieś zasługi masz ????
 • "Adrian" dnia 19 września 2017 o godzinie 22:34:55 napisał:
  Do @yyyyy . Szczerze mówiąc nie przekonałeś mnie. Nie atakuj i nie filozofuj tylko skup się na temacie. Przypomnę pytanie dotyczyło rzekomych zasług dla Zamościa posła Zawiślaka . Zatem nie wysilaj się i spróbuj odpowiedzieć na pytanie ( oczywiście jeżeli znasz odpowiedź)
 • "yyyyy" dnia 19 września 2017 o godzinie 23:15:08 napisał:
  Dostałeś odpowiedź na pytanie, a jak nie wiesz to idź do Posła do biura zobacz ile podziękowań na ścianach wisi a jak ci będzie mało to poproś Go, to ci jeszcze może trochę z szaf pokaże....
  R E K L A M A
 • "yyyyy" dnia 19 września 2017 o godzinie 23:27:03 napisał:
  Adrian ty to masz największe zasługi u pani bałagan :D:D:D np. patelnia...........i tp i td
 • "Adrian" dnia 20 września 2017 o godzinie 10:38:16 napisał:
  Do @yyyyy . Jak widać sam masz wielki kłopot z podaniem konkretnych przykładów dokonań posła Zawiślaka. Nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie. Z drugiej strony nie dziwię ci się , ponieważ "z pustego i Salomon nie naleje"
 • "yyyyy" dnia 20 września 2017 o godzinie 13:32:33 napisał:
  Do Adrian - Oj Adrian Adrian....nie udawaj mądrego, bo ludzie i tak ci w to nie uwierzą...
 • "Adrian" dnia 20 września 2017 o godzinie 14:03:12 napisał:
  Do @yyyyy . Sam widzisz że masz zero argumentów. Konkretów brak . Daj już spokuj i nie dręcz się , już nic mądrego nie wymyślisz. Miło było ale kończę duskusję
 • "yyyyy" dnia 20 września 2017 o godzinie 15:12:45 napisał:
  do adrian - dostałeś odpowiedź, ale ty chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem....:D odesłał bym cie do strony Posła tam jest też jest jego działalność opisana, ale daruj sobie skoro ty i tak chyba nie rozumiesz co czytasz... a może to dlatego że jedno zdanie czytasz trzy zdania omijasz..
 • "do tego z deficytem klepek" dnia 21 września 2017 o godzinie 22:09:38 napisał:
  A obwodnica zachodnia to pryszcz, kartoflu zafajdany?
 • "adam borys" dnia 22 września 2017 o godzinie 9:30:50 napisał:
  Sugerujesz że obwodnica zachodnia to zasługa posła ? Ha ha ha dobry żart

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny