R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara19 września 2017 FACEBOOK | 4432 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 17 komentarzy ()

Zamość: 500 plus dla seniorów i nie tylko [VIDEO]

R E K L A M A    B O A R D

Jednorazowe świadczenie 500 zł dla seniorów – to tylko jeden z pomysłów rządu jeśli chodzi o politykę senioralną. Jest ich więcej.

Szerzej o nich powiedzieli podczas wczorajszej (18.09) konferencji prasowej:  podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej – Elżbieta Bojanowska, wiceprzewodniczący Komisji Polityki Senioralnej – poseł na Sejm RP  Sławomir Zawiślak, wojewoda lubelski –  Przemysław Czarnek.

Zapraszamy do naszej relacji video.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "adam borys" dnia 19 września 2017 o godzinie 10:29:14 napisał:
  Jakoś nie wierzę panu Zawiślakowi . Skoro już na konferencji prasowej pan poseł tak się stresuje ( sapie jak parowóz) to jaką może mieć siłę przebicia w komisjach sejmowych. Żadną! Pan Zawiślak powinien być raczej petentem tego projektu niż jego sprawozdawcą
  9
  4
  R E K L A M A
 • "Tomek" dnia 19 września 2017 o godzinie 11:54:36 napisał:
  A asfalciarnia na Szopinku wciąż truje okolicznych mieszkańców. Może służby do tego stworzone w końcu się zainteresują kto wydał zgodę na budowę tego truciciela.
  0
  0
 • "biedny emeryt" dnia 19 września 2017 o godzinie 13:16:27 napisał:
  Jednorazowe "500+" to kpina. Co miesiąc powinno być...
  3
  4
 • "do adam borys" dnia 19 września 2017 o godzinie 16:31:04 napisał:
  Nagraj filmik ze sobą zobaczymy jak ty sapiesz, p. Zawiślak nie musi udowadniać że ma przebicie w komisjach, bo ma sporo zasług i mieszkańcy Zamościa znają te zasługi.
  4
  5
 • "kronikarz" dnia 19 września 2017 o godzinie 17:04:28 napisał:
  Sławomir Zawiślak jest zastępcą przewodniczącego Komisji Polityki Senioralnej w Sejmie. I jedynym posłem z naszego terenu, który należy do tej komisji. Pani sekretarz doskonale oddała statystyki jeśli chodzi o demografię 60+ w naszym regionie. Wielu z nas szybkimi krokami zmierza do tej liczby. Mało i niemało. Nie udawajcie, że to Was nie dotknie. Według mnie, rząd idzie w dobrą stronę w tym obszarze. To nie jest tak, że najpierw jesteśmy dziećmi, potem młodzieżą i młodymi aktywnymi dorosłymi do końca życia. Dobrze, że jest ktoś, kto teraz myśli o naszej przyszłości.
  5
  2
 • "Adrian" dnia 19 września 2017 o godzinie 19:46:15 napisał:
  Popieram @adama borysa. Od posła wymagamy skuteczności obycia i elokwencji a pan Zawiślak tych cech z całą pewnością nie posiada.. Nie znam również żadnych zasług posła Zawiślaka dla Zamościa . Jeśli ktoś je zna chętnie się z nimi zapoznam.
  6
  5
 • "Zamość" dnia 19 września 2017 o godzinie 21:34:19 napisał:
  Skoro nie znasz to znaczy że mało się interesujesz życiem Zamościa.....
  3
  4
 • "yyyyy" dnia 19 września 2017 o godzinie 21:38:28 napisał:
  Do Adrian a czyje zasługi znasz? bo wygląda na to że ty w ogóle nie wiesz co się dzieje w Zamościu, to że ty nie znasz to nie znaczy że nie ma, zacznij sie interesować, edukować to bedziesz znał. A ty jakieś zasługi masz ????
  1
  6
 • "Adrian" dnia 19 września 2017 o godzinie 22:34:55 napisał:
  Do @yyyyy . Szczerze mówiąc nie przekonałeś mnie. Nie atakuj i nie filozofuj tylko skup się na temacie. Przypomnę pytanie dotyczyło rzekomych zasług dla Zamościa posła Zawiślaka . Zatem nie wysilaj się i spróbuj odpowiedzieć na pytanie ( oczywiście jeżeli znasz odpowiedź)
  5
  1
 • "yyyyy" dnia 19 września 2017 o godzinie 23:15:08 napisał:
  Dostałeś odpowiedź na pytanie, a jak nie wiesz to idź do Posła do biura zobacz ile podziękowań na ścianach wisi a jak ci będzie mało to poproś Go, to ci jeszcze może trochę z szaf pokaże....
  2
  4
  R E K L A M A
 • "yyyyy" dnia 19 września 2017 o godzinie 23:27:03 napisał:
  Adrian ty to masz największe zasługi u pani bałagan :D:D:D np. patelnia...........i tp i td
  1
  4
 • "Adrian" dnia 20 września 2017 o godzinie 10:38:16 napisał:
  Do @yyyyy . Jak widać sam masz wielki kłopot z podaniem konkretnych przykładów dokonań posła Zawiślaka. Nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie. Z drugiej strony nie dziwię ci się , ponieważ "z pustego i Salomon nie naleje"
  2
  1
 • "yyyyy" dnia 20 września 2017 o godzinie 13:32:33 napisał:
  Do Adrian - Oj Adrian Adrian....nie udawaj mądrego, bo ludzie i tak ci w to nie uwierzą...
  1
  2
 • "Adrian" dnia 20 września 2017 o godzinie 14:03:12 napisał:
  Do @yyyyy . Sam widzisz że masz zero argumentów. Konkretów brak . Daj już spokuj i nie dręcz się , już nic mądrego nie wymyślisz. Miło było ale kończę duskusję
  0
  0
 • "yyyyy" dnia 20 września 2017 o godzinie 15:12:45 napisał:
  do adrian - dostałeś odpowiedź, ale ty chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem....:D odesłał bym cie do strony Posła tam jest też jest jego działalność opisana, ale daruj sobie skoro ty i tak chyba nie rozumiesz co czytasz... a może to dlatego że jedno zdanie czytasz trzy zdania omijasz..
  0
  0
 • "do tego z deficytem klepek" dnia 21 września 2017 o godzinie 22:09:38 napisał:
  A obwodnica zachodnia to pryszcz, kartoflu zafajdany?
  1
  1
 • "adam borys" dnia 22 września 2017 o godzinie 9:30:50 napisał:
  Sugerujesz że obwodnica zachodnia to zasługa posła ? Ha ha ha dobry żart
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
KJL.
Zamojskie ZOO powstało w 1919 r. Nie fa...
Nauczycielka
A co to za teatr? Skąd?...
x
Kaczmarek odchodzi z Motoru, dobry pomoc...
Kibic lat 80
Przynajmniej jestem kibicem, wykropkowan...
Pi
A co tu rondo ma do tego? Nieumiejętno...
KL.
A o żeglugę rzeczną z Zamościa do Gd...
Czesław
dać łepkom motór... znając życie ch...
swojak
W Zwierzyńcu też już byliśmy. Co do ...
Tomek
Gratuluję uczenia dziecka , że człowi...
Thomas
Zamość bez kolei to było ok - bo nie ...
stójka
zapomniałeś dopisać i ... podsienia ...
Ciekawe...
że jeszcze nikt z opozycyjnej pozycji n...
Thomas
To jest ważny i istotny element przywra...
Józek
Na pozwolenie na budowę, idioto. Bo pie...
Wyborca
Zrobić tam rondo natychmiast, tak samo ...
Kiko
Jak można było zacząc wcześniej, jak...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny