Galerie | Sport | Zamośćtekst nadesłany22 listopada 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: 5 medali orki w mistrzostwach województwa lubelskiego [FOTO]

R E K L A M A    B O A R D

Orka zdobyła 5 medali w mistrzostwach województwa lubelskiego w pływaniu kat. 10-11 lat.

Na kameralnej pływali w Kraśniku, 17 listopada w walce o medale Mistrzostw Województwa Lubelskiego ścigali się najmłodsi adepci pływania. Zgodnie z regulaminem każda kategoria wiekowa klasyfikowana była oddzielnie. Zawodnicy 10 letni w programie zawodów do wyboru mieli: 50 m stylem motylkowym, 50 m stylem grzbietowym, 50 m stylem klasycznym, 50 m stylem dowolnym i 100 m stylem zmiennym. Program dla zawodników 11 letnich był już bardziej wymagający: 50 m stylem motylkowym, 100 m stylem grzbietowym, 100m stylem klasycznym, 100 m stylem dowolnym i 200 m stylem zmiennym. W jednej i drugiej kategorii zawodnicy mieli prawo startu tylko w 2 konkurencjach.

Orka Zamość wywalczyła łącznie 5 medali (0-3-2). Na uznanie zasługują wszyscy młodzi zawodnicy, ponieważ wszyscy bez wyjątku poprawiali swoje ,,życiówki” i dzielnie walczyli o jak najlepszą lokatę. Niektórzy byli naprawdę blisko zdobycia swojego pierwszego upragnionego medalu. Najlepiej w 14 osobowej ekipie wypadli : Kacper Dziura-srebrny medal na dystansie 50 m stylem motylkowym – 36.82 i srebrny na 50 m stylem dowolnym-34.22. Kacper przegrał złoty medal o 16 setnych z zawodnikiem Sparty Biłgoraj a o przegranej zadecydowała spóźniona reakcja startowa. Drugim podwójnym medalistą został Krzysztof Charkot, który na dystansie 50 m stylem dowolnym uzyskał czas jedynie o 15 setnych gorszy od swojego kolegi Kacpra – 34.37 i ostatecznie stanął na najniższym stopniu podium. Drugi medal, również koloru brązowego Krzyś wywalczył na dystansie 100 m stylem zmiennym-1:29.29. Ostatni, srebrny medal wywalczył drugi z braci-Michał Dziura na dystansie 50 m stylem grzbietowym-41.16. Kacper Dziura może pochwalić się również olbrzymim sukcesem w klasyfikacji generalnej za dwa starty, w której zajął wysokie 2 miejsce. W pierwszej szóstce tej klasyfikacji znaleźli się też: na miejscu 4 Krzysztof Charkot a na miejscu 5 Michał Dziura. Niewiele do medalu zabrakło debiutującej Alessandrze Trojak-5 na 50 m stylem klasycznym-49,07. Miejsce 5 zajęła też Martyna Niedźwiedź na 100 m stylem dowolnym-1:16.74. Jeszcze bliżej zdobycia medalu była na 200m stylem zmiennym-3:16.66 Natalia Hauzner, ostatecznie kończąc zmagania na 4 miejscu.

W drużynie Orki startowali jeszcze: Kasjana Wyłupek, Nina Leszkowicz, Miłosz Kucharski, Carlo Vitiello, Dawid Kowalczyk, Kacper Urbańczyk, Igor Baniak i Michał Magryta.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
ORMo
Posadzić, niech się bawi w celi, jak n...
TORRES20400
@"ciekawy"; we wtorki odpowiadam na pyta...
słowo v. słow...
A co tam u Franciszka J. sygnalisty? Za...
ciekawy
ze dwuskrzydłowe to wiem ale czy są po...
dfgh
I na 100m Zawiślak mógłby wygrać. Za...
Mario
...ale po co angielski.... patrzac po na...
KL
Angielski? A dlaczego nie jidisz?...
9
Powinni zrobić zapis aby kandydaci do P...
z_boku
Może ta książka coś wyjaśni?https:/...
observer
szanse ma takie, jak na zwycięstwo w sp...
Mieszkaniec nie...
Co za głąb wstawił zdjęcie z neta za...
TORRES20400
@"ciekawy"; zwykle odpowiadam na pytania...
Thomas
oduczcie się darmochy i koncertów pod ...
dfgh
Gdyby startował z 3 lub z ostatniego mi...
KL
Najgorsza jest "coś tam, coś tam"....
PT
Najgorszy kandydat z Lubelszczyzny....
Wielki radny a pszenica chwastami zarosl...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018