Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara6 czerwca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: 34 nowe mieszkania

Fot. TBS Zamość
R E K L A M A    B O A R D

Niebawem przy ul. Chłodnej powstanie nowy blok, w którym znajdą się 34 mieszkania o powierzchni ok. 50 mkw. Nowy blok jest inwestycją Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

Budowa bloku rozpocznie się w drugim kwartale tego roku, a pierwsi mieszkańcy klucze do swoich mieszkań otrzymają najpóźniej w połowie przyszłego roku.

Przypomnijmy, że TBS zarządza 243 mieszkaniami (6 budynkami), które usytuowane są przy ul. Lipskiej na osiedlu Zamczysko oraz przy ul. Chłodnej. Jeżeli chodzi o bloki przy ul. Lipskiej, są to budynki 3- kondygnacyjne (2 piętra), wykończone pod klucz, w których znajdują się mieszkania: 1-pokojowe ok. 33 m2, 2- pokojowe od 40 – 50 m2, 3- pokojowe od 60 – 75 m2. Z kolei blok przy ul. Chłodnej posiada cztery kondygnacje, mieszkania są dwupokojowe (plus kuchnia )o metrażu 55,38 i 53,38 oraz dwa pokoje z aneksem kuchennym 40,54 m2 i 39,10 m2.

Przypomnijmy, że mieszkania budowane przez TBS powstają głównie z myślą o młodych rodzinach z dziećmi, osobach, których nie stać na zakup mieszkania lub nie mają zdolności kredytowej, pozwlajaącej na zaciągnięcie kredytu hipotecznego.

Jak podaje „Biuletyn Miejski” zainteresowanie wynajmem lokalu od TBS było bardzo duże – złożono 105 wniosków. Najemcy będą musieli wnieść tzw. partycypację w wysokości 25 proc. kosztów inwestycji.

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Wielmożny Pan ...
Kiedy za ten plebiscyt odpowiedzialny by...
ad111
Wpisując się w ogólną tendencję zac...
bobby
Zamiast lotniska wybudujcie góry i koni...
LOVE_ZMC
Przepraszam a co można wygrać wysyłaj...
zamościak
Do "W"; a taka jest różnica, że Padwa...
LOVE_ZMC
Czy Ci ludzie żyją w jakimś Matrixie?...
rolnik z zalesi...
a czy do Dubaju też będziem latać, sp...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat