R E K L A M A

Z I P

Biłgoraj | Sport | Zamośćtekst nadesłany22 października 2017 FACEBOOK | 4288 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 16 komentarzy ()

Zamość: 3:1 dla Hetmana [AKTUALIZACJA]

Damian Kupisz strzela gole dla Hetmana; fot Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

Hetman Zamość wygrał wczorajsze (21 października), derbowe spotkanie z Ładą Biłgoraj 3:1. Bramki dla biało-zielono-czerwonych zdobywali Damian Kupisz, Michał Paluch oraz Rafał Turczyn. Honorowe trafienie dla Łady zdobył w 83 minucie, Ivan Oleksiuk.

Mecz z Ładą od początku układał się po myśli naszego zespołu. Zamościanie wyszli na ten meczem pewni swego. Efektem tego było wyjście na prowadzenie już w pierwszej minucie spotkania, po świetnym uderzeniu Damiana Kupisza z szesnastego metra. Po strzeleniu bramki zamościanie kontrolowani przebieg spotkania. Momentami brakowało jedynie precyzji w wykańczaniu akcji. Rywal nie stwarzał sobie zbyt wielu sytuacji. Jeśli, już zagrażali bramce strzeżonej przez Skrzypka to po szybkich kontrach. Chociażby w ósmej minucie gdy prosto w naszego bramkarza strzelał Perin. Swoje okazje do podwyższenia rezultatu w pierwszej połowie mieli między innymi Bednara oraz Paluch lecz bramkarz Łady zachowywał czujność w tych sytuacjach. Do przerwy wynik spotkania nie uległ zmianie i biało-zielono-czerwoni schodzili do szatni z zasłużonym prowadzeniem.
Na naszą drużynę czeka teraz wyjazd do Ryk. O godzinie 14:00 w następna sobotę zmierzą się z tamtejszym MKS-em.

Hetman Zamość – Łada 1945 Biłgoraj 3:1 (1:0)
1:0 Damian Kupisz 1 min.
2:0 Michał Paluch 54 min.
3:0 Rafał Turczyn 74 min.
3:1 Ivan Oleksiuk 82 min.
Żółte kartki: Przemysław Żmuda, Rafał Kycko – Michał Mielniczek, Ivan Oleksiuk
Hetman: Skrzypek – Otręba, Kanarek, Żmuda, Luterek, Kupisz, Solecki (70’ Omański), Bednara, Turczyn (70’ Lavruk), Kycko (88’ Gąska), Paluch
Łada: Szawara – Kuliński, Sobótka, Oleksiuk, Myszak (81’ Poliwka), Czok, Chmura (85’ Mielniczek), Birut, Rataj (75’ Skubis), Nawrocki (60’ Misiarz), Perin (77’ Bielak)
Sędziował: Jakub Bancerz

Poniżej wypowiedź trenera.

Zapraszamy do obejrzenia skrótu bramkowego z sobotniego spotkania:

tekst: Kamil Gac

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
nikt
u nas samorządy zaebaly wszelką dział...
TORRES20400
To nie możliwe. To po to w gumiakach bi...
Oneb 4 minuty temu
Nawet nie zaprosili na obiad. To o czym...
TORRES20400 59 minut temu
Dlaczego nikt nie mówi o szansach na pr...
.
To było do przewidzenia, że Nowoczesna...
Mirka
Stąd to ostatnie zdanie, że może być...
observer
do Mirki - kasa to nie wszystko (przynaj...
Mirka
Czytałam na innym zamojskim portalu dzi...
observer
partia, która stała się partyjka kana...
.
Nowakowski jest super nauczycielem. jest...
antyklerykał
"do na antyklerykał" dnia 24 maja 2018 ...
geytelmen
To bolesne musiało być?!...
omnibus
Odejdzie? Kto inny ma taką szeroką wie...
człowiek z wos...
pierwsze zdjęcie powinno mieć opis "Lu...
Tylko i wylacznie. Cala 'wyzsza' kadra t...
Australijczyk
Klakiery miauczą, jest dobrze. Czytają...
KL.
Fajna para z Katarzyny i Rafała....
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny