Polityka i Samorząd | Sport | ZamośćRedakcja17 lipca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 9 komentarzy

Zamość: 300 ton piasku na Plaży Open [VIDEO]

R E K L A M A    B O A R D

W dniu dzisiejszym odbyła się konferencja prasowa dotycząca Pucharu Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn, Plaża Open dla Niepodległej.

Plaża Open w tym roku będzie eliminacjami w ramach Mistrzostw Polski, a także Pucharem Polski.

Rynek Wielki zamieni się w boisko do siatkówki plażowej, w związku z tym Miasto Zamość sprowadziło ponad 300 ton piasku który będzie wykorzystany na boiskach Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz na Rynku Wielkim.

W programie zaplanowano także wiele atrakcji dla mieszkańców np. boisko pneumatyczne, turniej VyllejBalon czyli grę w siatkówkę balonami napełnionymi wodą, konkursy i animacje.

Więcej w załączonym materiale VIDEO:

W konferencji udział wzięli Prezydent Miasta Andrzej Wnuk, Dyrektor Plaża Open Marcin Strządała, Dyrektor Sportowy Plaża Open Marcin Prus, Dyrektor Wydziału Turystyki i Promocji Damian Miechowicz, Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Mateusz Ferens. Konferencję prowadził Marek Gajewski Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Zamość.

Program turnieju znajduje się TUTAJ

roztocze.net Regionalny Dziennik Internetowy jest patronem medialnym wydarzenia.

 

VyllejBalon – drużyny przerzucają kocami balon napełniony wodą.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Joanna" dnia 17 lipca 2018 o godzinie 15:53:09 napisał:
  Ktoś kto pisał ten artykuł chyba nie ma pojęcia o tym turnieju. Dużo bzdur i nieścisłości. Proszę o poprawienie.
  R E K L A M A
  • "KL" dnia 17 lipca 2018 o godzinie 18:09:02 napisał:
   Pisownia też na pałe, w szczególności za przecinki, a w szczególnej szczególności za brak przecinków.
  • "Żuk" dnia 17 lipca 2018 o godzinie 19:22:41 napisał:
   do " Joanna" Jest okazja, żeby skomentować samemu to wydarzenie. Mnie tu nic nie przeszkadza. Jaki sport - taki opis.
 • "Plaża Open" dnia 17 lipca 2018 o godzinie 16:15:03 napisał:
  Dziękujemy za relacje z konferencji oraz za video. Organizatorzy
  • "Jaro" dnia 17 lipca 2018 o godzinie 17:17:52 napisał:
   Jajcarz :D
 • "klangor" dnia 17 lipca 2018 o godzinie 20:12:14 napisał:
  Minister Sienkiewicz mówił" kamieni kupa", tutaj kupa piachu ale efekt końcowy identyczny!
 • "beduin" dnia 17 lipca 2018 o godzinie 21:34:06 napisał:
  Najważniejsza reelekcja Pawia. A potem choćby pustynia.
 • "rynkowiec wielki" dnia 18 lipca 2018 o godzinie 9:10:32 napisał:
  Oj, jak się cieszę, jak się cieszę, tyle piachu, tyle piachu, jak mi go nawieje do kuchni, bo mam okno od strony oupen plaży to se zrobię zaprawę tynkową bo mi kawałek ściany odpadł jak ostatnio była jakaś impreza. Oj, jak się cieszę, a muszę powiedzieć, że po zimie, jak po lodowisku roztopionym piach został, to też mi się przydał. Acha, słyszeliśta najnowszą wiadomość, że dzisiaj w nocy policja i CBA zatrzymało w naszym grodzie hetmańskim - Zamościu 4 osoby, które działały w grupie przestępczej, fałszowali faktury VAT i spowodowali straty w kwocie 7 milionów? Ojojoj, tyle piachu, tyle piachu...
 • "zamoscianin" dnia 18 lipca 2018 o godzinie 23:31:16 napisał:
  Robert Marchwiany w swoim ostatnim felietonie na zamosconline.pl trafnie ocenił stan zamojskiej polityki. Jedyny odważny zamojski dziennikarz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
historyk
Żadnego konfliktu między Zamościem a ...
Powinni grać na hali Osir tam gdzie gra...
Lidia
Radny Nowakowski WSTYD, żeby tak sie ub...
Thomas
Głos potrzebny, ale głos spó...
kmicic
a i jeszcze jedno, dla rozluźnienia emo...
mieszkaniec
drogi ,,Polak'u" - widać nie znasz życ...
zdrovit
Jaki problem, żeby tak duża firma jak ...
ad111
I już pisiorskie trolle się zleciały ...
Mefisto
Och, jakież to trzeba mieć kwalifikacj...
mama
Całkowicie zgadzam się z "rodzicem". W...
Polak
Drogi mieszkańcu, to jest wolny kraj (j...
martinez
Jak można w nieskończoność głosowa...
mieszkaniec
ależ ta grupa zawodowa ma takie przywil...
jan III
Kolumbarium w Zamościu już istnieje na...
rodzic
Bardzo prosimy by politycy na dole nie w...
Antyklerykał
Jak ci wszyscy mówią, że to autorytet...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018