R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćOliwia Bojar14 stycznia 2018 FACEBOOK | 4284 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 12 komentarzy ()

Zamość: 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – Jest rekord! Zebrano prawie 173 tysiące złotych! [FOTO]

26. finał WOŚP w Zamościu, foto: Oliwia Bojar

R E K L A M A    B O A R D


Do godz. 21.00 Sztab WOŚP Zamość zebrał kwotę 172 858,10 zł.  To nie jest kwota ostateczna! Koncerty, pokazy, licytacje, turnieje – to jedne z wielu akcji, jakie odbywały się na terenie miasta. Wszystkim przyświeca szczytny cel zbiórki pieniędzy na rzecz wyrównania szans w leczeniu noworodków. Na ich rzecz w sztabie zamojskim kwestuje 550 wolontariuszy.

Centrum wydarzeń, gdzie licytowane są przedmioty i odbywają się pokazy jest Galeria Twierdza. Natomiast w Młodzieżowym Domu Kultury dzieci i młodzież uczestniczyć mogły w turniejach. Nieco starsi mogli także zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców szpiku – rejestracje prowadziło DKMS.
Nie zabrakło też atrakcji dla fanów motoryzacji o które na terenie między Koszarami a Stokrotką zadbało Stowarzyszenie 4X4.

Uwieńczeniem zamojskiego finału były pokaz Teatru Ognia “Utopia” oraz tradycyjne “Światełko do nieba”.

Do godz. 21.00 Sztab WOŚP Zamość zebrał kwotę 172 858,10 zł. To nie jest kwota ostateczna!

Autor: Oliwia Bojar
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "IV RP" dnia 15 stycznia 2018 o godzinie 0:54:14 napisał:
  Przez ponad 20 lat doprowadzono do takiej zapaści służby zdrowia, że podstawowe instrumenty medyczne muszą być kupowane dzięki akcjom charytatywnym, to nie jest normalna sytuacja, my Polacy już dziękujemy tym cudotwórcom gospodarczym za ich wkład w tą smutną sytuację, jednocześnie dziękuję wszystkim wolontariuszom za ich szczerość i chęć pomocy innym.
  7
  11
  R E K L A M A
 • "Cho." dnia 15 stycznia 2018 o godzinie 6:23:11 napisał:
  Typowa komunistyczna bzdura towarzyszu
  9
  5
 • "ad111" dnia 15 stycznia 2018 o godzinie 8:01:25 napisał:
  Gratulacje i podziękowania dla wszystkich, którzy wsparli tę inicjatywę, gratulacje dla Dyrygenta. Wszyscy jesteśmy lub będziemy pacjentami i plucie na organizację, która pomaga w leczeniu pacjentów jest bezmyślną agresją. Opamiętajcie się i przyłączcie, a jak nie, to nie przeszkadzajcie.
  8
  8
 • "tuzzo" dnia 15 stycznia 2018 o godzinie 8:45:15 napisał:
  śliczna dziewczyna w żółtej spódniczce pomagała prowadzić aukcje. Pozdrawiam.
  1
  11
 • "owca cała" dnia 15 stycznia 2018 o godzinie 10:22:34 napisał:
  mee meeee meeeeee
  1
  1
 • "o.m." dnia 15 stycznia 2018 o godzinie 10:27:04 napisał:
  Pytanie ile osób będących w okolicach sceny bądź na scenie będzie kandydowało w wyborach samorządowych...
  2
  3
 • "???" dnia 15 stycznia 2018 o godzinie 11:22:58 napisał:
  do "tuzzo": ale lizusek :) a ta dziewczyna w żółtej spódniczce wiecznie zdziwiona, że jest na zdjęciach ... i ma rację
  0
  3
 • "XYZ" dnia 15 stycznia 2018 o godzinie 11:43:09 napisał:
  A ile zaplanowano z tej uzbieranej kwoty na WOODSTOK - imprezę, na której tarzają się w błocie, chleją i ćpają jej uczestnicy?
  10
  12
 • "ad111" dnia 15 stycznia 2018 o godzinie 14:19:58 napisał:
  Rzucasz błotkiem i myślisz, że jesteś wspaniały? Pamiętaj, że Ty lub Twoi bliscy już skorzystali ze sprzętu medycznego dzięki WOŚP. Kim jesteś, że plujesz na tę szlachetną inicjatywę i na tych wolontariuszy oraz miliony Polaków, którzy rokrocznie wspierają zbiórkę? Dlaczego tyle w Tobie nienawiści do dobroczyńności i bezinteresownej pomocy ludziom w potrzebie?
  11
  11
 • "michał" dnia 15 stycznia 2018 o godzinie 17:36:45 napisał:
  @"ad111"-ale On nie pluje na wolontariuszy oraz miliony Polaków, nie przeinaczaj Jego wpisu.Pytanie brzmi ile z tego co jest zebrane idzie na pomoc a ile na "pomoc pomocy" m.in.Woodstok?
  8
  7
  R E K L A M A
 • "ad111" dnia 15 stycznia 2018 o godzinie 19:10:59 napisał:
  Zobacz sobie na stronie fundacji, a dowiesz się, że jednak nie masz racji...
  7
  7
 • "@michał" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 13:39:20 napisał:
  Niejaki "XYZ" nie zadaje żadnego pytania tylko w chamski sposób obraża tysiące uczestników "Przystanku Woodstock" , na który ze zbiórek wydaje się 0 (słownie: zero) funduszy...za wszystko płacą sponsorzy. Nie chcesz to nie wspieraj WOŚP ale nie powielaj kłamliwej propagandy...wyślij przekaz do pana rydzyka...niechaj imperium łgarstwa rośnie w siłę...
  4
  2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
TORRES20400
https://www.magnapolonia.org/zwyrodnialc...
observer 18 minut temu
osoby walczące o swoje w sejmie uchroni...
TORRES20400 34 minuty temu
Rozumiem, że sugerujesz, że obecny bis...
ornitolog 36 minut temu
Z czego ptaszek ma obrączkę?...Z pomad...
Zamościanin 44 minuty temu
"Po co", to się nogi nocą i pod pacham...
antyklerykał
"NOWY TESTAMENT -1 List do Tymoteusza- P...
Zamościanin
Po co i w jakim celu ????...
TORRES20400
Weź mnie tu oświeć, skąd ty wiesz cz...
TORRES20400
O widzę, że już się "użytkownik' ro...
Johny
On ostatnio woli czarne protesty...chyba...
Grażyna
Panie redaktorku, żenade robicie. A nie...
Mizernie
To się radaktor rozpisał na portalu dl...
por.zUbek
Nie wybieram się oglądać, a tym bardz...
antyklerykał
Nie zapominajmy o Królu i Królowej Pol...
antyklerykał
A jaką to rodzinę założył i utrzymu...
zamościanin
Przed wejściem! Brawo! Następny stwore...
t
Dlaczego ta kobieta na plakacie nosi spo...
A nie mądrzej byłby postawić pomnik L...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny