R E K L A M A

Z I P

Turystyka | ZamośćDaniel Czubara3 czerwca 2017

Zamość: 23. Jarmark Hetmański pełny atrakcji

Fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

Ponad 100 wystawców zaprezentowało swoje wyroby na 23. Jarmarku Hetmańskim. O historii Jarmarku i tegorocznych atrakcjach wydarzenia rozmawialiśmy z naszymi gośćmi w restauracji “Bohema”.

Nasze “centrum dowodzenia”, czyli mobilna redakcja, znajdowała się w ogródku restauracji “Bohema”. O atrakcjach tegorocznego Jarmarku opowiedział Janusz Nowosad, dyrektor Zamojskiego Domu Kultury, który odpowiada za organizację wydarzenia. Z kolei o historii i tradycji Jarmarku Hetmańskiego opowiedział dr Jacek Feduszka z Muzeum Zamojskiego. Historyk przybył do nas w stroju żołnierza z czasów Królestwa Polskiego.  Radna miejska i zarazem działaczka społeczna, Dorota Nowosad, zachęcała panów i panie do badań profilaktycznych związanych z chorobami nowotworowymi. Szczegóły akcji można poznać TUTAJ.

Na Rynku Wielkim z kolei można dziś było skosztować potraw i specjałów różnego gatunku. Były sery, kiełbasy, wędliny, pieczywo, czy też tradycyjny chleb ze smalcem i ogórkiem. Można było też nabyć pamiątki, ręcznie robioną biżuterię, czy też figurki lub obrazy, które wyszły spod ręki twórców ludowych. Na stoisku BWA- Galerii Zamojskiej karykatury zamościan tworzył rysownik Franciszek Łasocha.

Rynek Wodny zmienił się z kolei w Rynek Zdrowia. Przyjmowali tutaj lekarze i specjaliści z Centrum NU-MED, przychodni “Dermedica”. Tutaj też znajdowało się stoisko zamojskiej filii Akademii Walki z rakiem oraz Zamojskiej Rady Seniorów. 

Na scenie na zamojskiej Starówce zaprezentowały się z kolei zespoły ludowe, kabaret oraz Zespół Pieśni i Tańca “Zamojszczyzna”.

Program Jarmarku – TUTAJ
Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "heh" dnia 4 czerwca 2017 o godzinie 8:23:37 napisał:
  znowu nie dziala czesc (moze od połowy) zdjec w galerii wyswietla sie komunikat The requested content cannot be loaded. Please try again later. probuje od wczoraj i nadal nic zrobcie cos z tym
  0
  0
 • R E K L A M A
 • "poza tym" dnia 4 czerwca 2017 o godzinie 10:39:58 napisał:
  szkoda ze nie ma nigdzie planu kto i o ktorej wystepuje na kilometrach dobra, nie mogli organizatorzy udostepnic? szkoda
  0
  0
 • "aj" dnia 4 czerwca 2017 o godzinie 10:41:08 napisał:
  a kamerka internetowa znowu nie dziala, wyłączyli ją na jarmark czy jak?
  1
  0
 • "Robert Moteka" dnia 4 czerwca 2017 o godzinie 11:07:52 napisał:
  Dziękujemy za uwagi galeria powinna działać już poprawnie. Niestety polskie znaki w nazwach plików uniemożliwiły ich wyświetlenie.
  1
  2


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

roman 2 minuty temu
lotnisko ,lotnisko ,lotnisko . pa pa pa...
magnar 22 minuty temu
Przy nowej ordynacji podzielona lewica n...
paddxcc
Komuchom należy odpowiedzieć "SZYBKIE ...
student
Panie Podświadek z całym szacunkiem dl...
3 X TAK - już to gdzieś towarzysze prz...
krócej to można określić: oszołomst...
observer
ciastoch i demokracja ????? Smoleń powi...
Thomas
nowa ordynacja@ jeżeli faktycznie opozy...
nowa ordynacja
Jak nowa ordynacja wejdzie w życie, to ...
.
Słyszeliście, że Emanuel Macron zaczy...
.
Ogromny brak szacunku dla protestującyc...
magnar
Tak pół żartem, pół serio wszystko ...
chyba żartujes...
Każdemu wolno dziś sądzić co chce na...
Kosh
Nie ma czegoś takiego jak "wolność". ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017