R E K L A M A

Z I P

Turystyka | ZamośćDaniel Czubara3 czerwca 2017

Zamość: 23. Jarmark Hetmański pełny atrakcji

Fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

Ponad 100 wystawców zaprezentowało swoje wyroby na 23. Jarmarku Hetmańskim. O historii Jarmarku i tegorocznych atrakcjach wydarzenia rozmawialiśmy z naszymi gośćmi w restauracji “Bohema”.

Nasze “centrum dowodzenia”, czyli mobilna redakcja, znajdowała się w ogródku restauracji “Bohema”. O atrakcjach tegorocznego Jarmarku opowiedział Janusz Nowosad, dyrektor Zamojskiego Domu Kultury, który odpowiada za organizację wydarzenia. Z kolei o historii i tradycji Jarmarku Hetmańskiego opowiedział dr Jacek Feduszka z Muzeum Zamojskiego. Historyk przybył do nas w stroju żołnierza z czasów Królestwa Polskiego.  Radna miejska i zarazem działaczka społeczna, Dorota Nowosad, zachęcała panów i panie do badań profilaktycznych związanych z chorobami nowotworowymi. Szczegóły akcji można poznać TUTAJ.

Na Rynku Wielkim z kolei można dziś było skosztować potraw i specjałów różnego gatunku. Były sery, kiełbasy, wędliny, pieczywo, czy też tradycyjny chleb ze smalcem i ogórkiem. Można było też nabyć pamiątki, ręcznie robioną biżuterię, czy też figurki lub obrazy, które wyszły spod ręki twórców ludowych. Na stoisku BWA- Galerii Zamojskiej karykatury zamościan tworzył rysownik Franciszek Łasocha.

Rynek Wodny zmienił się z kolei w Rynek Zdrowia. Przyjmowali tutaj lekarze i specjaliści z Centrum NU-MED, przychodni “Dermedica”. Tutaj też znajdowało się stoisko zamojskiej filii Akademii Walki z rakiem oraz Zamojskiej Rady Seniorów. 

Na scenie na zamojskiej Starówce zaprezentowały się z kolei zespoły ludowe, kabaret oraz Zespół Pieśni i Tańca “Zamojszczyzna”.

Program Jarmarku – TUTAJ
Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "heh" dnia 4 czerwca 2017 o godzinie 8:23:37 napisał:
  znowu nie dziala czesc (moze od połowy) zdjec w galerii wyswietla sie komunikat The requested content cannot be loaded. Please try again later. probuje od wczoraj i nadal nic zrobcie cos z tym
  0
  0
 • R E K L A M A
 • "poza tym" dnia 4 czerwca 2017 o godzinie 10:39:58 napisał:
  szkoda ze nie ma nigdzie planu kto i o ktorej wystepuje na kilometrach dobra, nie mogli organizatorzy udostepnic? szkoda
  0
  0
 • "aj" dnia 4 czerwca 2017 o godzinie 10:41:08 napisał:
  a kamerka internetowa znowu nie dziala, wyłączyli ją na jarmark czy jak?
  1
  0
 • "Robert Moteka" dnia 4 czerwca 2017 o godzinie 11:07:52 napisał:
  Dziękujemy za uwagi galeria powinna działać już poprawnie. Niestety polskie znaki w nazwach plików uniemożliwiły ich wyświetlenie.
  1
  2


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

Adrian
Do @yyyyy . Jak widać sam masz wielki k...
dupoholik
Co na to łapserdak kominiarz?...
PAWEŁ
Ale byli :) a autorów fantastyki to u n...
4 minuty temu
o, odezwał się funkcjonariusz IV wydzi...
intelektualny o...
Gdyby ściany potrafiły mówić......
Daniel Czubara
@ad111 rozróżnij pojęcie Wojsko Opera...
ad111
@"Daniel Czubara", kolejne edycje 16 dni...
STYX
OD W.JARUZELSKIEGO SIĘ ODP......
STYX
uczcz się chłopie. I ZAPOZNAJ SIE Z HI...
jest i pusty łeb jaruzelskiego...
STYX
Harcerzyki macierewicza. Różańce, nie...
Thomas
Tak naprawdę to nie rozwiązuje jeszcze...
yyyyy
Adrian ty to masz największe zasługi u...
yyyyy
Dostałeś odpowiedź na pytanie, a jak...
@Thomad co za bełkot albo jak kto woli ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017