R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara13 lipca 2017

Zamość: 1,7 mln złotych za dawną siedzibę WORD

Fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu chce pozbyć się swojej dawnej siedziby. Na obiekt przy ul. Męczenników Rotundy rozpisano już przetarg. Cena wywoławcza to 1,7 mln złotych.

Przypomnijmy, ze od listopada 2016 r. WORD ma nową siedzibę i place egzaminacyjne przy ul. Kilińskiego 84E. W związku z tym władze WORD-u szukają nabywcy na dawną siedzibę tej instytucji. Właśnie ogłoszono przetarg nieograniczony na sprzedaż prawa wieczystego oraz prawa własności budynku i budowli obiektu przy ul. Droga Męczenników Rotundy. Okres użytkowania wieczystego obejmuje czas od nabycia do grudnia 2089 roku.

Działka o pow. 0,7750 ha położona jest w miejskiej części Zamościa w sąsiedztwie bazy PGK oraz Muzeum Martyrologii Zamojszczyzny “ROTUNDA” i ogródków działkowych.  Nieruchomość wolna jest od długów, obciążeń, roszczeń, czy zobowiązań.

Działka leży strefie A0,czyli pełnej ochrony i rekonstrukcji konserwatorskiej. Wiąże to w pewien sposób potencjalnemu inwestorowi ręce odnośnie dokonywania prac budowlanych, remontowych czy innych w tym miejscu.

Plusami miejsca są za to duży plac manewrowy, z którego mogłyby korzystać szkoły nauki jazdy oraz parking.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 1,7 mln złotych. Zainteresowani powinni do 14 września zgłaszać swoje oferty do WORD w Zamościu przy ul. Kilińskiego oraz wpłacić na konto Ośrodka 85 tysięcy złotych wadium. Więcej informacji o przetargu można znaleźć TUTAJ.

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 5 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "jak i co" dnia 13 lipca 2017 o godzinie 12:04:13 napisał:
  Sąsiedztwo do działalności gospodarczej raczej nie przyjazne.Cmentarz i śmietnisko.A co z "wielką zalewą" Propagandowy projekt padł?A może sprzedadzą za 1.7 a po otrzymaniu dofinansowania na projekt wywłaszczą za 3.
  3
  1
 • R E K L A M A
 • "Damian" dnia 13 lipca 2017 o godzinie 14:58:12 napisał:
  Fajnie gdyby w takim miejscu powstało coś w stylu szkoły jazdy w trudnych warunkach.Wiecie żeby uswiadomić ludzi jaka jest droga hamowania przy mokrej nawierzchni czy żeby każdy przysolił w manekina z predkością chociaż tych 20 km/h żeby zadziałać na ludzką wyobraźnie.Połączyć to z jakąś szkoła driftu żeby nadpobudliwi kierowcy mogli w bezpiecznych warunkach pod nadzorem profesjonalistów wyładować swoją energie.I do tego w budynku prawdziwe centrum nauki udzielania pierwszej pomocy.Bo myśle że więkość kierowćow mimo posiadania prawa jazdy nie ma o tym zbyt wielkiego pojęcia.Byłbym nawet za tym żeby każdy ubiegający sie o prawo jazdy musiał przejść chociaż kilkugodzinny pobyt w takiej szkole.Myśle że byłby to fajny sposób na zagospodarowanie tego obiektu.Co o tym myślicie?
  3
  2
 • "znudzony" dnia 13 lipca 2017 o godzinie 16:12:40 napisał:
  @Damian bardzo dobry pomysł . Inne miasta mają takie tory i cieszą się wielką popularnością wśród miłośników motoryzacji . Tylko ten budynek przy takim interesie raczej do niczego nie będzie potrzebny a zapłacić trzeba ( niestety )
  1
  1


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

Marek
Zabrać prawo jazdy na pół roku , egza...
ad111
Chodzi o to, że nie zmieniam zdania pra...
Twój anioł st...
do ''ad111'' - powiedz ilu używasz nick...
ad111
Jestem pod "wrażeniem" merytoryczności...
ConceptOfPower
Rozumiem, że jak się nie ma merytorycz...
ad111
Nie zaprzeczam, że komuna była stracon...
do Tomaszowa, może jeszcze Mazowieckieg...
..jan
Klub Agros zaprasza mieszkańców Zamoś...
ConceptOfPower
Lekkoatletyka jest sportem letnim, nie z...
.
ad111@ jeszcze w 1980 roku Hiszpania mia...
..jan
Jak I ligowy klub lekkoatletyczny wysta...
ad111
No tak, a Polskę po wojnie to ufoludki ...
.
Powinniśmy skupić się na bilansie nie...
Czesław
Co to za durnoty i banialuki. Tekst spon...
.
100 lat niepodległości? Polska była n...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny