R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara13 lipca 2017 FACEBOOK | 4421 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze ()

Zamość: 1,7 mln złotych za dawną siedzibę WORD

Fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu chce pozbyć się swojej dawnej siedziby. Na obiekt przy ul. Męczenników Rotundy rozpisano już przetarg. Cena wywoławcza to 1,7 mln złotych.

Przypomnijmy, ze od listopada 2016 r. WORD ma nową siedzibę i place egzaminacyjne przy ul. Kilińskiego 84E. W związku z tym władze WORD-u szukają nabywcy na dawną siedzibę tej instytucji. Właśnie ogłoszono przetarg nieograniczony na sprzedaż prawa wieczystego oraz prawa własności budynku i budowli obiektu przy ul. Droga Męczenników Rotundy. Okres użytkowania wieczystego obejmuje czas od nabycia do grudnia 2089 roku.

Działka o pow. 0,7750 ha położona jest w miejskiej części Zamościa w sąsiedztwie bazy PGK oraz Muzeum Martyrologii Zamojszczyzny “ROTUNDA” i ogródków działkowych.  Nieruchomość wolna jest od długów, obciążeń, roszczeń, czy zobowiązań.

Działka leży strefie A0,czyli pełnej ochrony i rekonstrukcji konserwatorskiej. Wiąże to w pewien sposób potencjalnemu inwestorowi ręce odnośnie dokonywania prac budowlanych, remontowych czy innych w tym miejscu.

Plusami miejsca są za to duży plac manewrowy, z którego mogłyby korzystać szkoły nauki jazdy oraz parking.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 1,7 mln złotych. Zainteresowani powinni do 14 września zgłaszać swoje oferty do WORD w Zamościu przy ul. Kilińskiego oraz wpłacić na konto Ośrodka 85 tysięcy złotych wadium. Więcej informacji o przetargu można znaleźć TUTAJ.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "jak i co" dnia 13 lipca 2017 o godzinie 12:04:13 napisał:
  Sąsiedztwo do działalności gospodarczej raczej nie przyjazne.Cmentarz i śmietnisko.A co z "wielką zalewą" Propagandowy projekt padł?A może sprzedadzą za 1.7 a po otrzymaniu dofinansowania na projekt wywłaszczą za 3.
  3
  1
  R E K L A M A
 • "Damian" dnia 13 lipca 2017 o godzinie 14:58:12 napisał:
  Fajnie gdyby w takim miejscu powstało coś w stylu szkoły jazdy w trudnych warunkach.Wiecie żeby uswiadomić ludzi jaka jest droga hamowania przy mokrej nawierzchni czy żeby każdy przysolił w manekina z predkością chociaż tych 20 km/h żeby zadziałać na ludzką wyobraźnie.Połączyć to z jakąś szkoła driftu żeby nadpobudliwi kierowcy mogli w bezpiecznych warunkach pod nadzorem profesjonalistów wyładować swoją energie.I do tego w budynku prawdziwe centrum nauki udzielania pierwszej pomocy.Bo myśle że więkość kierowćow mimo posiadania prawa jazdy nie ma o tym zbyt wielkiego pojęcia.Byłbym nawet za tym żeby każdy ubiegający sie o prawo jazdy musiał przejść chociaż kilkugodzinny pobyt w takiej szkole.Myśle że byłby to fajny sposób na zagospodarowanie tego obiektu.Co o tym myślicie?
  3
  2
 • "znudzony" dnia 13 lipca 2017 o godzinie 16:12:40 napisał:
  @Damian bardzo dobry pomysł . Inne miasta mają takie tory i cieszą się wielką popularnością wśród miłośników motoryzacji . Tylko ten budynek przy takim interesie raczej do niczego nie będzie potrzebny a zapłacić trzeba ( niestety )
  1
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Asd
Czyli za jednym zamachem wzmocnienie Het...
Oneb
Ptaszki ćwierkają, że ktoś wyszedł ...
Taka kasa ! Więcej niż Prezydent. Nies...
Oneb
Ptaszki ćwierkające, że kandydatką n...
... 2 minuty temu
Hahahahhhah .... akcje Krajowej Spółki...
lewicowy
karteczka bredzisz. Zamojskie SLD weszł...
ad111
Daltego cały ten "news" wyjęty jest ni...
fucha
A po co radnemu Niziołowi twój głos. ...
fucha
Po co tak się pchać na ten urząd Prez...
z_boku
Zamość tylko mignął w tym spocie, ż...
observer
geriatria klimakteryjna + wieloobrotowo-...
karteczka
Stare dzieje . Wydaje się , że koledzy...
ad111
Filmik słabiutki, nie ma się czym eksc...
por.zUbek
Nie narodowy tylko partyjny..Reszta zgod...
por.zUbek
@K - przypominam , że mieliśmy przyśp...
nauczyciel
To i tak nic, w porównaniu z wprowadzan...
lalala
Trenerem Kryształu od nowego sezonu p. ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny