Historia | Polityka i Samorząd | Zamośćtekst nadesłany4 maja 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 4 komentarze

Zamość: 15 lecie wstąpienia Polski do Unii Europejskiej na Rynku Wielkim

R E K L A M A    B O A R D

1 maja Radni Agnieszka Klimczuk, Janusz Kupczyk oraz Rafał Zwolak wspólnie z grupą Wolni Obywatele zorganizowali obchody 15 lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej na Rynku Wielkim.

Gościem specjalnym była Henryka Krzywonos, która aktywnie włączyła się do przypomnienia korzyści płynących dla Polski, Zamościa z wstąpienia naszego kraju do Unii Europejskiej.

Po godzinnym hepeningu członkowie SLD oraz sympatycy lewicy przeszli pod kamienicę przy ul. Staszica gdzie do ubiegłego roku wisiała tablica upamiętniająca najbardziej znaną zamościankę na świecie Róże Luksemburg i złożyli kwiaty pod tymczasową instalacje przypominającą Róże Luksemburg.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 8.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Anonim" dnia 3 maja 2019 o godzinie 16:42:13 napisał:
  A pani z tramwaju to była przeciw komunistom zdaje się, a może się mylę?
  R E K L A M A
 • "L19c" dnia 4 maja 2019 o godzinie 15:25:38 napisał:
  Jakaś dziwna praktyka łączenia serwisu fotograficznego z diametralnie różnych pod względem społeczno-politycznym wydarzeń. Pod tytułem "15-lecie wstąpienia do UE " wymieszano zdjęcia uczestników tej imprezy ze zdjęciami uczestników czczących R.Luksemburg. Wątpię, aby szczerzy zwolennicy naszego członkostwa w UE chcieli być identyfikowani jako fani nawet najbardziej znanej przedstawicielki lewicy. Myślę, że pod osobnym opisem należało pokazać te kilka osób zebranych pod "Różą" i wszystko jasne i klarowne.
 • "Anonim" dnia 4 maja 2019 o godzinie 17:39:10 napisał:
  Władze oraz aktywiści PO już dawno pokazali swoją czerwoną twarz stając obok SLD w różnych manifestacjach oraz zawierając z nimi koalicje w wyborach samorządowych i do Parlamentu Europejskiego. Szalony pęd do władzy i stanowisk już dawno odciął ich od solidarnościowych korzeni, z których (podobno) się wywodzą. Również zdecydowana część ich elektoratu jakoś gładko to przełknęła, uzasadniając jakimś wyimaginowanym zagrożeniem demokracji w Polsce. Razem stańcie towarzysze do walki o lepsze jutro, być może wspólnie "ruszycie z posad bryłę świata"... ;)
 • "L19c" dnia 4 maja 2019 o godzinie 19:21:10 napisał:
  Irracjonalnym jest to, że w tym szalonym pędzie do zaszczytów w jednym szeregu stoją ci, którzy byli prześladowani z tymi, którzy byli ich prześladowcami. Determinację komunistów, którzy po minionym okresie utracili władzę i znaczenie można jeszcze jakoś zrozumieć natomiast trudna do zrozumienia jest małostkowość części środowisk PO "styropianowych", które zamiast wspólnie budować pomyślność i wielkość odzyskanej, wolnej ojczyzny w imię własnych ambicji torpedują nawet to, co dobre ciągnąc kraj w dół ku przepaści. Wstyd!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Stefan
W schronisku wolontariusze nie sa mile w...
Kasia
Nadeszla pora na zmiany !!!!!!! W tym pr...
eh
Szkoda, że remont w sezonie turystyczny...
ja
Zgadzam się z opinią LZ. Zalew w zamo...
LZ
To chyba dawno nad zalewem nie byłeś. ...
Sylwia
Ja rozumiem,ze mieszkamy na prowincji,al...
Jaroo
Za to zdj�cie to powinien si� obrazi...
Widać że perspektywiczny .. weteran....
mieszkaniec
Zamojski zalew to syf. Nie powinni w og...
zamoscianin
w sumie jak by nie Gierek nie byloby uli...
Taka pawda
Bez sensu jest ta sonda....
Anita
Nie wiem jak Rudka, ale stawy Echo wysyc...
No name.....
A jeszcze lepiej skrytykować wszystko, ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018