R E K L A M A

Z I P

Edukacja | ZamośćOliwia Bojar11 października 2017 FACEBOOK | 5160 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: 100 lat „dwójki”- poszukiwane zdjęcia i logo

Zamość. Szkoła Podstawowa nr 2. Fot. R. Moteka
R E K L A M A    B O A R D


Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Zamościu rozpoczęła przygotowania do obchodów jubileuszu 100-lecia istnienia szkoły. W przygotowaniach można pomóc, bo poszukiwane są archiwalia z dawnych lat szkolnych.

Dyrekcja szkoły zwraca się do absolwentów z prośbą o udostępnienie fotografii, które posiadają w swoich zasobach. Poszukiwane są zdjęcia budynku szkoły wewnątrz i na zewnątrz, zdjęcia uczniów a także uroczystości szkolnych. Ponadto przydatne mogą okazać się także dokumenty jakie są związane ze szkołą w ciągu 100 lat jej historii. Otrzymane dokumenty zostaną zeskanowane na potrzeby uroczystości 100-lecia szkoły. Przekazane zdjęcia i dokumenty powinny zostać opisane datą, rocznikiem, danymi ofiarodawcy i innych osób, czy chociażby opisem wydarzenia.
W formie elektronicznej dokumenty można przesyłać na adres: mstepora@poczta.onet.pl, lub bazawbibliotece@op.pl, zaś oryginały można przekazywać do sekretariatu szkoły lub do nauczyciela Mariusza Stępory.
Ze zgromadzonych materiałów przygotowana zostanie okolicznościowa wystawa zdjęć i pamiątek, którą zobaczyć będzie można już w dniu jubileuszowych uroczystości czyli 10 maja 2018 roku.

Ponadto szkoła ogłosiła konkurs na autorskie logo uroczystości 100-lecia, które wykorzystane będzie do celów identyfikacyjnych, reklamowych, korespondencyjnych i promocyjnych.
W konkursie mogą brać udział wszyscy uczniowie szkoły, a projekty mogą być realizowane indywidualnie lub zespołowo (zespół do 3 osób). Konkurs rozpoczyna się 16 października a zakończy 20 listopada.
Projekt barwnego znaku graficznego (logo) powinien być wykonany komputerowo za pomocą dowolnego edytora grafiki. Wymiar logo powinien zajmować pole 40 cm x 40cm (1500 x 1500px), a samo logo kolorowe i nie skomplikowane pod względem graficznym i kolorystycznym. Ponadto znak powinien być czytelny, łatwy do zapamiętania, identyfikowany ze szkołą oraz nadawać się do różnorodnego wykorzystania: reklama, Internet, pisma czy ulotki.

Uczestnictwo w konkursie jest jednoznaczne ze zrzeczeniem się praw autorskich na rzecz Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu.

Po szczegóły konkursu odsyłamy do regulaminu.

Autor: Oliwia Bojar
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny