R E K L A M A

Z I P

Edukacja | ZamośćOliwia Bojar11 października 2017 FACEBOOK | 4420 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

Zamość: 100 lat „dwójki”- poszukiwane zdjęcia i logo

Zamość. Szkoła Podstawowa nr 2. Fot. R. Moteka

R E K L A M A    B O A R D


Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Zamościu rozpoczęła przygotowania do obchodów jubileuszu 100-lecia istnienia szkoły. W przygotowaniach można pomóc, bo poszukiwane są archiwalia z dawnych lat szkolnych.

Dyrekcja szkoły zwraca się do absolwentów z prośbą o udostępnienie fotografii, które posiadają w swoich zasobach. Poszukiwane są zdjęcia budynku szkoły wewnątrz i na zewnątrz, zdjęcia uczniów a także uroczystości szkolnych. Ponadto przydatne mogą okazać się także dokumenty jakie są związane ze szkołą w ciągu 100 lat jej historii. Otrzymane dokumenty zostaną zeskanowane na potrzeby uroczystości 100-lecia szkoły. Przekazane zdjęcia i dokumenty powinny zostać opisane datą, rocznikiem, danymi ofiarodawcy i innych osób, czy chociażby opisem wydarzenia.
W formie elektronicznej dokumenty można przesyłać na adres: mstepora@poczta.onet.pl, lub bazawbibliotece@op.pl, zaś oryginały można przekazywać do sekretariatu szkoły lub do nauczyciela Mariusza Stępory.
Ze zgromadzonych materiałów przygotowana zostanie okolicznościowa wystawa zdjęć i pamiątek, którą zobaczyć będzie można już w dniu jubileuszowych uroczystości czyli 10 maja 2018 roku.

Ponadto szkoła ogłosiła konkurs na autorskie logo uroczystości 100-lecia, które wykorzystane będzie do celów identyfikacyjnych, reklamowych, korespondencyjnych i promocyjnych.
W konkursie mogą brać udział wszyscy uczniowie szkoły, a projekty mogą być realizowane indywidualnie lub zespołowo (zespół do 3 osób). Konkurs rozpoczyna się 16 października a zakończy 20 listopada.
Projekt barwnego znaku graficznego (logo) powinien być wykonany komputerowo za pomocą dowolnego edytora grafiki. Wymiar logo powinien zajmować pole 40 cm x 40cm (1500 x 1500px), a samo logo kolorowe i nie skomplikowane pod względem graficznym i kolorystycznym. Ponadto znak powinien być czytelny, łatwy do zapamiętania, identyfikowany ze szkołą oraz nadawać się do różnorodnego wykorzystania: reklama, Internet, pisma czy ulotki.

Uczestnictwo w konkursie jest jednoznaczne ze zrzeczeniem się praw autorskich na rzecz Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu.

Po szczegóły konkursu odsyłamy do regulaminu.

Autor: Oliwia Bojar
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad111 28 minut temu
Filmik słabiutki, nie ma się czym eksc...
por.zUbek 37 minut temu
Nie narodowy tylko partyjny..Reszta zgod...
por.zUbek
@K - przypominam , że mieliśmy przyśp...
nauczyciel
To i tak nic, w porównaniu z wprowadzan...
lalala
Trenerem Kryształu od nowego sezonu p. ...
abc
Panie Nizioł dlaczego tak daleko? Pierw...
Józef Bąk
Ich narodowy wieszcz Sienkiewicz piękni...
K.
Można by zaśpiewać "Miałeś chamie z...
por.zUbek
W "10" coś tu jest nie tak......
por.zUbek
Idealny przykład człowieka, który MIA...
K.
Jak widać, tylko spady polityczne odwie...
.
Jestem wielce ciekawy, czy ta strefa b...
lewicowy
No i miałem rację, członkowie SLD na ...
observer
Frustraci, frustraci, frustraci......
Kandydat Nizio...
Czyżby kandydatem był pan Nizioł? P...
TORRES20400
Kandydat jest. Ale to nie ten, co wielu ...
Szymon
Nikogo nie poparli? Co z jedynym wspóln...
Normals
Przypatrzmy się tym Obywatelom teraz ju...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny