R E K L A M A

Z I P

Edukacja | ZamośćOliwia Bojar11 października 2017

Zamość: 100 lat „dwójki”- poszukiwane zdjęcia i logo

Zamość. Szkoła Podstawowa nr 2. Fot. R. Moteka

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II


Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Zamościu rozpoczęła przygotowania do obchodów jubileuszu 100-lecia istnienia szkoły. W przygotowaniach można pomóc, bo poszukiwane są archiwalia z dawnych lat szkolnych.

Dyrekcja szkoły zwraca się do absolwentów z prośbą o udostępnienie fotografii, które posiadają w swoich zasobach. Poszukiwane są zdjęcia budynku szkoły wewnątrz i na zewnątrz, zdjęcia uczniów a także uroczystości szkolnych. Ponadto przydatne mogą okazać się także dokumenty jakie są związane ze szkołą w ciągu 100 lat jej historii. Otrzymane dokumenty zostaną zeskanowane na potrzeby uroczystości 100-lecia szkoły. Przekazane zdjęcia i dokumenty powinny zostać opisane datą, rocznikiem, danymi ofiarodawcy i innych osób, czy chociażby opisem wydarzenia.
W formie elektronicznej dokumenty można przesyłać na adres: mstepora@poczta.onet.pl, lub bazawbibliotece@op.pl, zaś oryginały można przekazywać do sekretariatu szkoły lub do nauczyciela Mariusza Stępory.
Ze zgromadzonych materiałów przygotowana zostanie okolicznościowa wystawa zdjęć i pamiątek, którą zobaczyć będzie można już w dniu jubileuszowych uroczystości czyli 10 maja 2018 roku.

Ponadto szkoła ogłosiła konkurs na autorskie logo uroczystości 100-lecia, które wykorzystane będzie do celów identyfikacyjnych, reklamowych, korespondencyjnych i promocyjnych.
W konkursie mogą brać udział wszyscy uczniowie szkoły, a projekty mogą być realizowane indywidualnie lub zespołowo (zespół do 3 osób). Konkurs rozpoczyna się 16 października a zakończy 20 listopada.
Projekt barwnego znaku graficznego (logo) powinien być wykonany komputerowo za pomocą dowolnego edytora grafiki. Wymiar logo powinien zajmować pole 40 cm x 40cm (1500 x 1500px), a samo logo kolorowe i nie skomplikowane pod względem graficznym i kolorystycznym. Ponadto znak powinien być czytelny, łatwy do zapamiętania, identyfikowany ze szkołą oraz nadawać się do różnorodnego wykorzystania: reklama, Internet, pisma czy ulotki.

Uczestnictwo w konkursie jest jednoznaczne ze zrzeczeniem się praw autorskich na rzecz Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu.

Po szczegóły konkursu odsyłamy do regulaminu.

Autor: Oliwia Bojar
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

z_boku
Zazwyczaj jak jest okazja podeżreć zdr...
46 minut temu
Oczywiście panie kultura....
47 minut temu
Pojedli, popili, podatnicy zapłacą...
Piotrek
To kabaret jest na Nowym Mieście :)...
Tutejszy
Muzyka dla prostaków i tyle. W ogóle t...
TIR
W jakim celu na tym spotkaniu pojawił s...
paddxcc
Na tym odcinku jest droga pofalowana jak...
kopać gałe
Mr. "he he" ale z ciebie "MARCIN". Wszys...
Co na to wszystko wszystkowiedzący Dyzm...
janzam
Smutne, ale słyszy się coraz więcej w...
He he
Z serdecznymi życzeniami dla "KK", "Per...
90
Tak to jest jak dziecko chce przyszpanow...
zamościanin
Ten że zamościanin i jego koledzy nie ...
to jest temat
"Dyrektor Zarządu Dróg Grodzkich potr...
por.zUbek
@brawo - nie trzeba być "nienawistnym l...
por.zUbek
Ja to co będzie? Obserwując pokraczn...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017