R E K L A M A

Z I P

Edukacja | ZamośćOliwia Bojar11 października 2017

Zamość: 100 lat „dwójki”- poszukiwane zdjęcia i logo

Zamość. Szkoła Podstawowa nr 2. Fot. R. Moteka

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II


Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Zamościu rozpoczęła przygotowania do obchodów jubileuszu 100-lecia istnienia szkoły. W przygotowaniach można pomóc, bo poszukiwane są archiwalia z dawnych lat szkolnych.

Dyrekcja szkoły zwraca się do absolwentów z prośbą o udostępnienie fotografii, które posiadają w swoich zasobach. Poszukiwane są zdjęcia budynku szkoły wewnątrz i na zewnątrz, zdjęcia uczniów a także uroczystości szkolnych. Ponadto przydatne mogą okazać się także dokumenty jakie są związane ze szkołą w ciągu 100 lat jej historii. Otrzymane dokumenty zostaną zeskanowane na potrzeby uroczystości 100-lecia szkoły. Przekazane zdjęcia i dokumenty powinny zostać opisane datą, rocznikiem, danymi ofiarodawcy i innych osób, czy chociażby opisem wydarzenia.
W formie elektronicznej dokumenty można przesyłać na adres: mstepora@poczta.onet.pl, lub bazawbibliotece@op.pl, zaś oryginały można przekazywać do sekretariatu szkoły lub do nauczyciela Mariusza Stępory.
Ze zgromadzonych materiałów przygotowana zostanie okolicznościowa wystawa zdjęć i pamiątek, którą zobaczyć będzie można już w dniu jubileuszowych uroczystości czyli 10 maja 2018 roku.

Ponadto szkoła ogłosiła konkurs na autorskie logo uroczystości 100-lecia, które wykorzystane będzie do celów identyfikacyjnych, reklamowych, korespondencyjnych i promocyjnych.
W konkursie mogą brać udział wszyscy uczniowie szkoły, a projekty mogą być realizowane indywidualnie lub zespołowo (zespół do 3 osób). Konkurs rozpoczyna się 16 października a zakończy 20 listopada.
Projekt barwnego znaku graficznego (logo) powinien być wykonany komputerowo za pomocą dowolnego edytora grafiki. Wymiar logo powinien zajmować pole 40 cm x 40cm (1500 x 1500px), a samo logo kolorowe i nie skomplikowane pod względem graficznym i kolorystycznym. Ponadto znak powinien być czytelny, łatwy do zapamiętania, identyfikowany ze szkołą oraz nadawać się do różnorodnego wykorzystania: reklama, Internet, pisma czy ulotki.

Uczestnictwo w konkursie jest jednoznaczne ze zrzeczeniem się praw autorskich na rzecz Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu.

Po szczegóły konkursu odsyłamy do regulaminu.

Autor: Oliwia Bojar
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

observer przed chwilą
nie wiem, co prawda, do kogo adresować ...
jakie efekty 23 minuty temu
I jakie niby efekty tych inwestycji w st...
taaa 46 minut temu
W dalszej perspektywie czyli moze nigdy ...
eryk
Już na tego wnuka patrzeć nie można. ...
Ryś
Pan Prezydent jest przebiegły. Namawia ...
Pamiętamy
Zwolak jest żenujący...
Marta Pe
Oj... brudną kampanię Rafałku chcesz ...
Thomas
Faktycznie SLD przeżywa bardzo poważny...
Thomas
Sok z Buraka jest zdrowy??...
poprawny
Naucz się mówić po polsku,mówimy z w...
zmc
Do "transparentnych" . Wielu sponsorów ...
RL 10
niestety bez pomocy policji nie poprawim...
ktoś
No właśnie nikt właściwie nie zna bu...
Persona non gra...
Taa... Budżet klubu to milion pięćset...
.
No właśnie ile wynoszą pensje piłkar...
.
600 tys.??? Wydaje mi się, że więcej ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017