R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara5 stycznia 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 9 komentarzy ()

Zamojskie Zakłady Zbożowe proszą o głos

R E K L A M A    B O A R D

“Mąka Zamojska” – produkt Zamojskich Zakładów Zbożowych bierze udział w plebiscycie “Lubelskie ze smakiem” organizowanym przez “Dziennik Wschodni”.

Plebiscyt ma wyróżnić regionalnych producentów oraz podkreślić fakt, że kupując produkty od lubelskich firm i przedsiębiorstw pomagamy  tutejszym zakładom pracy oraz sprawiamy, ze w naszym regionie zostają podatki.

Wśród produktów zgłoszonych w plebiscycie znalazła się i “Mąka Zamojska”.

“Pół wieku tradycji w produkcji mąk. Mąka ta posiada najlepsze właściwości  wypiekowe,  wyprodukowana  z  jakościowej pszenicy o czystych ekologicznie terenów, bardzo jasna. W 100% naturalna, wysokogatunkowa i bez polepszaczy. Znajduje szerokie zastosowanie w gospodarstwie domowym.” – zachwalają produkt Zamojskie Zakłady Zbożowe.

Aby wesprzeć “Mąkę Zamojską” w plebiscycie “Lubelskie ze smakiem” należy wysłać SMS o treści: LZS.6 pod numer  71160 (koszt 1.23 zł z VAT). Głosować można do 3 lutego. 

Autor: Daniel Czubara
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 8.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Rolnik" dnia 5 stycznia 2017 o godzinie 21:02:56 napisał:
  Mąka Zamojska tylko czy ona nie jest z pszenicy Rumuńskiej Węgierskiej Ukraińskiej i Bóg wie jakiej?
  1
  0
  R E K L A M A
 • "BRB" dnia 5 stycznia 2017 o godzinie 22:27:56 napisał:
  Z tego co wiem, to większość ich "skupu" pochodzi z zamojszczyzny. Także luzik, kupując ZZZ wspiera się też region.
  1
  0
 • "hg" dnia 5 stycznia 2017 o godzinie 22:40:03 napisał:
  i pensje prezesów...
  0
  0
 • "mieszkanka" dnia 6 stycznia 2017 o godzinie 7:54:00 napisał:
  Mąka Zamojska jest chyba najlepszą mąką.Kto raz spróbuje,to innej nie używa.Cieszy się ogromnym powodzeniem na terenie kraju.Osobiście znam osoby z różnych stron Polski którzy będąc w Zamościu robią sobie bardzo duże zapasy.Często cudowne nazwy mąk nie umywają się do zamojskiej...po prostu.
  1
  0
 • "stary" dnia 6 stycznia 2017 o godzinie 8:45:27 napisał:
  do "hg". Stary frazes ogrodnika ( z psem )odezwał się. A kto ma tym kierować? Sprzątaczka? Nocny stróż? ( z całym szacunkiem do tych zawodów). "..... nie sieją i nie orzą, sami .... ".
  0
  0
 • "Rolnik" dnia 6 stycznia 2017 o godzinie 9:57:49 napisał:
  Często widzę jak zborze w ZZZ rozładowują z TIRÓW to, co już okoliczni rolnicy traktory zamienili na tiry? Kiedyś pofatygowałem się na miejsce zsypu zobaczyć, co to za cudo te tiry przywożą i zobaczyłem poślad u nas rolnicy tym świnie karmią a oni jak mi kierowca powiedział z Węgier to przywiózł!
  0
  0
 • "hg" dnia 6 stycznia 2017 o godzinie 11:57:33 napisał:
  Niech sobie kierują, ale zarabiają uczciwie i proporcjonalnie, a nie wam chamy mało, a my "przy władzy" setki tysięcy rocznie. amen. Bo chyba tym swoim kierowaniem, nie wytworzył o tyle więcej niż inni, żeby kraść w majestacie prawa jak to odbywa się praktycznie wszędzie. A najnowsze badania naukowe dowodzą, że mąka pszenna tuczy, uzależnia i na dłuższą mete szkodzi powodując choroby metaboliczne jak cukrzyca itp. Program "KORYTO MINUS"!!!!!
  1
  0
 • "BRB" dnia 6 stycznia 2017 o godzinie 17:24:58 napisał:
  do @Rolnik, tak mogą tirami, ja nie widziałem aby rolnicy osobiście wozili plony ciągnikami z przyczepami do magazynów ZZZ. To się inaczej odbywa. W co drugiej gminie są skupy zboża, tam rolnicy wożą na skup bo mają bardzo blisko - zazwyczaj. Następnie te skupy sprzedają to. Z tego właśnie biorą się ogromne ilości pakowane na tiry. Bo zapakować zboże tylko z jednej gminy i to z jednego silosa to trzeba kilka tirów. Stąd może to się wydawać dziwne, a w rzeczywistości dziwnym nie jest.
  1
  0
 • "Spokojny" dnia 10 stycznia 2017 o godzinie 20:06:34 napisał:
  Z tego co się orientuję to wynajmują magazyny do trzymania zboża innym którzy nie mają gdzie trzymać . Ogłoszenie sam widziałem . To logicznie rzecz ujmując jak ktoś sobie wynajął to i wozi czym i kiedy chce. Ale tak to jest już z niektórymi, że coś zobaczą albo usłyszą i resztę sobie dorabiają z powietrza. Przykre. PS. A po za tym tak z ulicy nie da się wejść na teren ,bo jak analizę pszenicy chciałem zrobić to Pan z ochrony spisuje i kieruje. Przykre , że ktoś nie wie i się wypowiada w ten sposób.
  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
observer
o co w tym wszystkim chodzi? kampania wy...
Tak jest
Wielka porażka posła Zawiślaka i jego...
TORRES20400
Oprócz tego, że popierany przez PiS, t...
TORRES20400
No to szachownica się wywróciła. Był...
SC przed chwilą
O właśnie. Dlatego tak Polska wygląda...
niestety 11 minut temu
jakby nie byl z PIS to bym na niego glos...
ownet 21 minut temu
Niezależnie od treści komentarzy 10 os...
Oneb@Noname 26 minut temu
Piszesz tak od 4 lat o tej pysze kroczą...
Oneb 29 minut temu
Będzie wygrana w I turze. Już słyszę...
SC 31 minut temu
Ci konkurenci już byli bez szans w 2016...
SC 35 minut temu
A co władze samorządowe mogą zrobić....
4you 44 minuty temu
Na tym polega geniusz Prezesa.Nie dał s...
Noname 51 minut temu
Panu prezydentowi Wnukowi w ciągu swoje...
roadrunner 55 minut temu
Gratulacje Panie Prezydencie. Polityka, ...
Noname 59 minut temu
Pycha kroczy przed upadkiem....
abc
Wizerunkowa porażka Sławka. PAW jest n...
Spostrzegawczy
Gratulacje dla Pana Prezydenta za wygran...
k
"observer" ty nie jesteś koziołek tylk...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny