R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara5 stycznia 2017

Zamojskie Zakłady Zbożowe proszą o głos

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

“Mąka Zamojska” – produkt Zamojskich Zakładów Zbożowych bierze udział w plebiscycie “Lubelskie ze smakiem” organizowanym przez “Dziennik Wschodni”.

Plebiscyt ma wyróżnić regionalnych producentów oraz podkreślić fakt, że kupując produkty od lubelskich firm i przedsiębiorstw pomagamy  tutejszym zakładom pracy oraz sprawiamy, ze w naszym regionie zostają podatki.

Wśród produktów zgłoszonych w plebiscycie znalazła się i “Mąka Zamojska”.

“Pół wieku tradycji w produkcji mąk. Mąka ta posiada najlepsze właściwości  wypiekowe,  wyprodukowana  z  jakościowej pszenicy o czystych ekologicznie terenów, bardzo jasna. W 100% naturalna, wysokogatunkowa i bez polepszaczy. Znajduje szerokie zastosowanie w gospodarstwie domowym.” – zachwalają produkt Zamojskie Zakłady Zbożowe.

Aby wesprzeć “Mąkę Zamojską” w plebiscycie “Lubelskie ze smakiem” należy wysłać SMS o treści: LZS.6 pod numer  71160 (koszt 1.23 zł z VAT). Głosować można do 3 lutego. 

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 8 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Rolnik" dnia 5 stycznia 2017 o godzinie 21:02:56 napisał:
  Mąka Zamojska tylko czy ona nie jest z pszenicy Rumuńskiej Węgierskiej Ukraińskiej i Bóg wie jakiej?
  1
  0
 • R E K L A M A
 • "BRB" dnia 5 stycznia 2017 o godzinie 22:27:56 napisał:
  Z tego co wiem, to większość ich "skupu" pochodzi z zamojszczyzny. Także luzik, kupując ZZZ wspiera się też region.
  1
  0
 • "hg" dnia 5 stycznia 2017 o godzinie 22:40:03 napisał:
  i pensje prezesów...
  0
  0
 • "mieszkanka" dnia 6 stycznia 2017 o godzinie 7:54:00 napisał:
  Mąka Zamojska jest chyba najlepszą mąką.Kto raz spróbuje,to innej nie używa.Cieszy się ogromnym powodzeniem na terenie kraju.Osobiście znam osoby z różnych stron Polski którzy będąc w Zamościu robią sobie bardzo duże zapasy.Często cudowne nazwy mąk nie umywają się do zamojskiej...po prostu.
  1
  0
 • "stary" dnia 6 stycznia 2017 o godzinie 8:45:27 napisał:
  do "hg". Stary frazes ogrodnika ( z psem )odezwał się. A kto ma tym kierować? Sprzątaczka? Nocny stróż? ( z całym szacunkiem do tych zawodów). "..... nie sieją i nie orzą, sami .... ".
  0
  0
 • "Rolnik" dnia 6 stycznia 2017 o godzinie 9:57:49 napisał:
  Często widzę jak zborze w ZZZ rozładowują z TIRÓW to, co już okoliczni rolnicy traktory zamienili na tiry? Kiedyś pofatygowałem się na miejsce zsypu zobaczyć, co to za cudo te tiry przywożą i zobaczyłem poślad u nas rolnicy tym świnie karmią a oni jak mi kierowca powiedział z Węgier to przywiózł!
  0
  0
 • "hg" dnia 6 stycznia 2017 o godzinie 11:57:33 napisał:
  Niech sobie kierują, ale zarabiają uczciwie i proporcjonalnie, a nie wam chamy mało, a my "przy władzy" setki tysięcy rocznie. amen. Bo chyba tym swoim kierowaniem, nie wytworzył o tyle więcej niż inni, żeby kraść w majestacie prawa jak to odbywa się praktycznie wszędzie. A najnowsze badania naukowe dowodzą, że mąka pszenna tuczy, uzależnia i na dłuższą mete szkodzi powodując choroby metaboliczne jak cukrzyca itp. Program "KORYTO MINUS"!!!!!
  1
  0
 • "BRB" dnia 6 stycznia 2017 o godzinie 17:24:58 napisał:
  do @Rolnik, tak mogą tirami, ja nie widziałem aby rolnicy osobiście wozili plony ciągnikami z przyczepami do magazynów ZZZ. To się inaczej odbywa. W co drugiej gminie są skupy zboża, tam rolnicy wożą na skup bo mają bardzo blisko - zazwyczaj. Następnie te skupy sprzedają to. Z tego właśnie biorą się ogromne ilości pakowane na tiry. Bo zapakować zboże tylko z jednej gminy i to z jednego silosa to trzeba kilka tirów. Stąd może to się wydawać dziwne, a w rzeczywistości dziwnym nie jest.
  1
  0
 • "Spokojny" dnia 10 stycznia 2017 o godzinie 20:06:34 napisał:
  Z tego co się orientuję to wynajmują magazyny do trzymania zboża innym którzy nie mają gdzie trzymać . Ogłoszenie sam widziałem . To logicznie rzecz ujmując jak ktoś sobie wynajął to i wozi czym i kiedy chce. Ale tak to jest już z niektórymi, że coś zobaczą albo usłyszą i resztę sobie dorabiają z powietrza. Przykre. PS. A po za tym tak z ulicy nie da się wejść na teren ,bo jak analizę pszenicy chciałem zrobić to Pan z ochrony spisuje i kieruje. Przykre , że ktoś nie wie i się wypowiada w ten sposób.
  1
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

chory
bardzo dobre spotkanie, bezcenne wykład...
jak wyżej
jak wyżej w czerwonej ramce "Komentarze...
:(
Pewnie nie miał odblasków, nie było p...
L11A
Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie...
Persona non gra...
Fatalnie to wszystko wygląda. Tylko tys...
He he
Jakiego Hetmana? Hetman jest w likwidacj...
He he
O! widzę, że niejaki "z_bok" czy też ...
...
Super ... czad ... dawać chłopy budujm...
Ł_obok
Hejter "he he" zaraz pewnie pociągnie n...
zdziwiony
jakieś jaja z internautów ?!...
-+-
tak, tak, kupujcie te suplementy, zasila...
Pr
Na głowę się sp...? Łuszczyca i rak ...
TORRES20400
"Pańcie porządzą"; https://www.youtub...
z
"Nn" co ty wypijesz? Jakie czasy? Przeci...
Nn
Nastały fatalne czasy dla Zamościa.Dob...
dc
No i co z tego,nie chcę mieć tego świ...
parafianka
Dla ducha - rozumiem ale dla ciała? Czy...
zamościak
Następna sekta z piramidą finansową, ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017