R E K L A M A

29 kwietnia 2017

roztocze.net

R E K L A M A

„Mąka Zamojska” – produkt Zamojskich Zakładów Zbożowych bierze udział w plebiscycie „Lubelskie ze smakiem” organizowanym przez „Dziennik Wschodni”.

Plebiscyt ma wyróżnić regionalnych producentów oraz podkreślić fakt, że kupując produkty od lubelskich firm i przedsiębiorstw pomagamy  tutejszym zakładom pracy oraz sprawiamy, ze w naszym regionie zostają podatki.

Wśród produktów zgłoszonych w plebiscycie znalazła się i „Mąka Zamojska”.

„Pół wieku tradycji w produkcji mąk. Mąka ta posiada najlepsze właściwości  wypiekowe,  wyprodukowana  z  jakościowej pszenicy o czystych ekologicznie terenów, bardzo jasna. W 100% naturalna, wysokogatunkowa i bez polepszaczy. Znajduje szerokie zastosowanie w gospodarstwie domowym.” – zachwalają produkt Zamojskie Zakłady Zbożowe.

Aby wesprzeć „Mąkę Zamojską” w plebiscycie „Lubelskie ze smakiem” należy wysłać SMS o treści: LZS.6 pod numer  71160 (koszt 1.23 zł z VAT). Głosować można do 3 lutego. 


Oceń artykuł klikając na gwiazdki!
Liczba ocen: 8

R E K L A M A

    9 komentarzy

Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy poniżej.
Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
 1. "Rolnik" dnia 5 stycznia 2017 o godzinie 21:02:56 napisał:
  Mąka Zamojska tylko czy ona nie jest z pszenicy Rumuńskiej Węgierskiej Ukraińskiej i Bóg wie jakiej?
  1
  0
 2. R E K L A M A

 3. "BRB" dnia 5 stycznia 2017 o godzinie 22:27:56 napisał:
  Z tego co wiem, to większość ich "skupu" pochodzi z zamojszczyzny. Także luzik, kupując ZZZ wspiera się też region.
  1
  0
 4. "hg" dnia 5 stycznia 2017 o godzinie 22:40:03 napisał:
  i pensje prezesów...
  0
  0
 5. "mieszkanka" dnia 6 stycznia 2017 o godzinie 7:54:00 napisał:
  Mąka Zamojska jest chyba najlepszą mąką.Kto raz spróbuje,to innej nie używa.Cieszy się ogromnym powodzeniem na terenie kraju.Osobiście znam osoby z różnych stron Polski którzy będąc w Zamościu robią sobie bardzo duże zapasy.Często cudowne nazwy mąk nie umywają się do zamojskiej...po prostu.
  1
  0
 6. "stary" dnia 6 stycznia 2017 o godzinie 8:45:27 napisał:
  do "hg". Stary frazes ogrodnika ( z psem )odezwał się. A kto ma tym kierować? Sprzątaczka? Nocny stróż? ( z całym szacunkiem do tych zawodów). "..... nie sieją i nie orzą, sami .... ".
  0
  0
 7. "Rolnik" dnia 6 stycznia 2017 o godzinie 9:57:49 napisał:
  Często widzę jak zborze w ZZZ rozładowują z TIRÓW to, co już okoliczni rolnicy traktory zamienili na tiry? Kiedyś pofatygowałem się na miejsce zsypu zobaczyć, co to za cudo te tiry przywożą i zobaczyłem poślad u nas rolnicy tym świnie karmią a oni jak mi kierowca powiedział z Węgier to przywiózł!
  0
  0
 8. "hg" dnia 6 stycznia 2017 o godzinie 11:57:33 napisał:
  Niech sobie kierują, ale zarabiają uczciwie i proporcjonalnie, a nie wam chamy mało, a my "przy władzy" setki tysięcy rocznie. amen. Bo chyba tym swoim kierowaniem, nie wytworzył o tyle więcej niż inni, żeby kraść w majestacie prawa jak to odbywa się praktycznie wszędzie. A najnowsze badania naukowe dowodzą, że mąka pszenna tuczy, uzależnia i na dłuższą mete szkodzi powodując choroby metaboliczne jak cukrzyca itp. Program "KORYTO MINUS"!!!!!
  1
  0
 9. "BRB" dnia 6 stycznia 2017 o godzinie 17:24:58 napisał:
  do @Rolnik, tak mogą tirami, ja nie widziałem aby rolnicy osobiście wozili plony ciągnikami z przyczepami do magazynów ZZZ. To się inaczej odbywa. W co drugiej gminie są skupy zboża, tam rolnicy wożą na skup bo mają bardzo blisko - zazwyczaj. Następnie te skupy sprzedają to. Z tego właśnie biorą się ogromne ilości pakowane na tiry. Bo zapakować zboże tylko z jednej gminy i to z jednego silosa to trzeba kilka tirów. Stąd może to się wydawać dziwne, a w rzeczywistości dziwnym nie jest.
  1
  0
 10. "Spokojny" dnia 10 stycznia 2017 o godzinie 20:06:34 napisał:
  Z tego co się orientuję to wynajmują magazyny do trzymania zboża innym którzy nie mają gdzie trzymać . Ogłoszenie sam widziałem . To logicznie rzecz ujmując jak ktoś sobie wynajął to i wozi czym i kiedy chce. Ale tak to jest już z niektórymi, że coś zobaczą albo usłyszą i resztę sobie dorabiają z powietrza. Przykre. PS. A po za tym tak z ulicy nie da się wejść na teren ,bo jak analizę pszenicy chciałem zrobić to Pan z ochrony spisuje i kieruje. Przykre , że ktoś nie wie i się wypowiada w ten sposób.
  1
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

R E K L A M A