R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara5 stycznia 2017

Zamojskie Zakłady Zbożowe proszą o głos

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

“Mąka Zamojska” – produkt Zamojskich Zakładów Zbożowych bierze udział w plebiscycie “Lubelskie ze smakiem” organizowanym przez “Dziennik Wschodni”.

Plebiscyt ma wyróżnić regionalnych producentów oraz podkreślić fakt, że kupując produkty od lubelskich firm i przedsiębiorstw pomagamy  tutejszym zakładom pracy oraz sprawiamy, ze w naszym regionie zostają podatki.

Wśród produktów zgłoszonych w plebiscycie znalazła się i “Mąka Zamojska”.

“Pół wieku tradycji w produkcji mąk. Mąka ta posiada najlepsze właściwości  wypiekowe,  wyprodukowana  z  jakościowej pszenicy o czystych ekologicznie terenów, bardzo jasna. W 100% naturalna, wysokogatunkowa i bez polepszaczy. Znajduje szerokie zastosowanie w gospodarstwie domowym.” – zachwalają produkt Zamojskie Zakłady Zbożowe.

Aby wesprzeć “Mąkę Zamojską” w plebiscycie “Lubelskie ze smakiem” należy wysłać SMS o treści: LZS.6 pod numer  71160 (koszt 1.23 zł z VAT). Głosować można do 3 lutego. 

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 8 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Rolnik" dnia 5 stycznia 2017 o godzinie 21:02:56 napisał:
  Mąka Zamojska tylko czy ona nie jest z pszenicy Rumuńskiej Węgierskiej Ukraińskiej i Bóg wie jakiej?
  1
  0
 • R E K L A M A
 • "BRB" dnia 5 stycznia 2017 o godzinie 22:27:56 napisał:
  Z tego co wiem, to większość ich "skupu" pochodzi z zamojszczyzny. Także luzik, kupując ZZZ wspiera się też region.
  1
  0
 • "hg" dnia 5 stycznia 2017 o godzinie 22:40:03 napisał:
  i pensje prezesów...
  0
  0
 • "mieszkanka" dnia 6 stycznia 2017 o godzinie 7:54:00 napisał:
  Mąka Zamojska jest chyba najlepszą mąką.Kto raz spróbuje,to innej nie używa.Cieszy się ogromnym powodzeniem na terenie kraju.Osobiście znam osoby z różnych stron Polski którzy będąc w Zamościu robią sobie bardzo duże zapasy.Często cudowne nazwy mąk nie umywają się do zamojskiej...po prostu.
  1
  0
 • "stary" dnia 6 stycznia 2017 o godzinie 8:45:27 napisał:
  do "hg". Stary frazes ogrodnika ( z psem )odezwał się. A kto ma tym kierować? Sprzątaczka? Nocny stróż? ( z całym szacunkiem do tych zawodów). "..... nie sieją i nie orzą, sami .... ".
  0
  0
 • "Rolnik" dnia 6 stycznia 2017 o godzinie 9:57:49 napisał:
  Często widzę jak zborze w ZZZ rozładowują z TIRÓW to, co już okoliczni rolnicy traktory zamienili na tiry? Kiedyś pofatygowałem się na miejsce zsypu zobaczyć, co to za cudo te tiry przywożą i zobaczyłem poślad u nas rolnicy tym świnie karmią a oni jak mi kierowca powiedział z Węgier to przywiózł!
  0
  0
 • "hg" dnia 6 stycznia 2017 o godzinie 11:57:33 napisał:
  Niech sobie kierują, ale zarabiają uczciwie i proporcjonalnie, a nie wam chamy mało, a my "przy władzy" setki tysięcy rocznie. amen. Bo chyba tym swoim kierowaniem, nie wytworzył o tyle więcej niż inni, żeby kraść w majestacie prawa jak to odbywa się praktycznie wszędzie. A najnowsze badania naukowe dowodzą, że mąka pszenna tuczy, uzależnia i na dłuższą mete szkodzi powodując choroby metaboliczne jak cukrzyca itp. Program "KORYTO MINUS"!!!!!
  1
  0
 • "BRB" dnia 6 stycznia 2017 o godzinie 17:24:58 napisał:
  do @Rolnik, tak mogą tirami, ja nie widziałem aby rolnicy osobiście wozili plony ciągnikami z przyczepami do magazynów ZZZ. To się inaczej odbywa. W co drugiej gminie są skupy zboża, tam rolnicy wożą na skup bo mają bardzo blisko - zazwyczaj. Następnie te skupy sprzedają to. Z tego właśnie biorą się ogromne ilości pakowane na tiry. Bo zapakować zboże tylko z jednej gminy i to z jednego silosa to trzeba kilka tirów. Stąd może to się wydawać dziwne, a w rzeczywistości dziwnym nie jest.
  1
  0
 • "Spokojny" dnia 10 stycznia 2017 o godzinie 20:06:34 napisał:
  Z tego co się orientuję to wynajmują magazyny do trzymania zboża innym którzy nie mają gdzie trzymać . Ogłoszenie sam widziałem . To logicznie rzecz ujmując jak ktoś sobie wynajął to i wozi czym i kiedy chce. Ale tak to jest już z niektórymi, że coś zobaczą albo usłyszą i resztę sobie dorabiają z powietrza. Przykre. PS. A po za tym tak z ulicy nie da się wejść na teren ,bo jak analizę pszenicy chciałem zrobić to Pan z ochrony spisuje i kieruje. Przykre , że ktoś nie wie i się wypowiada w ten sposób.
  1
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

ad111 24 minuty temu
Duszenie kultury we własnym sosie i to ...
water
Thomas- żart to jest ?...
Kundel
Po co roztocze relacjonuje zamknięta im...
Thomas
Kornelia Wróblewska byłaby dobrym kand...
STYX
ZAMOŚĆ BASTIONEM PIS-U. BRZMI JAK OBEL...
brudny Harry
Dokładnie Rychu, jest tak jak pisze mó...
Persona non gra...
Skoro dla Ciebie 63 to prawie 100 to poz...
Hahahahahahahah...
Brawo Azoty!...
Do rycha
Amerykę odkryłem,to oczywista oczywist...
nosmog
Biłgoraj też potrzebuje takich sensor...
water
W obronie koryta posuniecie się nawet d...
Wojciech
Bardzo interesujący i ciekawy artykuł....
rychu
a jaki z PAWia menager to zwykła chorą...
pod okiem facho...
To popatrz na Tyszowce. Likalna ekipa i ...
ktoś
Ne mam żadnych profitów, chodzi mi tyl...
zamościanin
Wspaniała inicjatywa. Jak najwięcej ru...
pod okiem facho...
Tak kolego masz rację ale tylko jeżeli...
Niestety przegrana : Padwa Zamość – ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017