Kultura i rozrywka | ZamośćRedakcja1 maja 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamojska Majówka wystartowała Festiwalem Sztuk Ulicznych „Na Bruku” [PROGRAM]

R E K L A M A    B O A R D

Zamojska Majówka rozpoczęła się dzisiaj od VII Festiwalu Sztuk Ulicznych „Na Bruku” na Rynku Wodnym. Jeszcze do godziny 20 można stać się jego uczestnikiem. Po nim na Rynku Wielkim Eksplozja Rocka. Poniżej fotorelacja i program najbliższych dni.

Majówka odbywa się w dniach 1-5 maja, na zamojskim Starym Mieście. Poniżej szczegółowy program wydarzenia:

1 maja (środa): MIEJSCE – Rynek Wodny, Rynek Wielki

17.00 – 20.00 VII Festiwal Sztuk Ulicznych „Na Bruku” – Rynek Wodny

20.00 – 22.00 Eksplozja Rocka (Time of The Sinners, Another, Ulica 30) – Rynek Wielki

22.00 Teatr Ognia „Utopia” – pokazy freestyle – Rynek Wielki


2 maja (czwartek): MIEJSCE – Rynek Wodny, Rynek Wielki

MIEJSCE – Rynek Wodny

16.30-19.00 VII Festiwal Sztuk Ulicznych „Na Bruku”

MIEJSCE – Rynek Wielki

10.00-15.00 VI Ogólnopolski Bieg Wokół Twierdzy Zamość

19.00 The Postman (Beatlesi z Polkowic)

20.30 Monika Lewczuk

22.00 Teatr Ognia „Utopia” – Fire Stage Open


3 maja (piątek): MIEJSCE – Rynek Wielki 

17.00 Koncert ZPiT „Zamojszczyzna”

21.00 Teatr Ognia „Utopia” – pokazy freestyle


4 maja (sobota): MIEJSCE – Rynek Wielki

20.00 Bovska

21.00 Smolasty

22.30 Teatr Ognia „Utopia” – pokazy freestyle


5 maja (niedziela):

19.00 „Śpiewnik – byłaś serca biciem” – największe polskie przeboje w wykonaniu J. Szroma,  P. Wrombla, Z. Wrombla, M. Jahra oraz Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego pod batutą Tadeusza Wicherka

200. Urodziny Moniuszki – niespodzianka w wykonaniu ZPiT „Zamojszczyzna” i Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego

Imprezy towarzyszące:

Kiermasz starej książki – 29-30 kwietnia, 2 maja, godz. 11.00 – 15.00 – Rynek Wielki

Majówka z Niepodległą – 1 maja, godz. 11.00 – Muzeum Fortyfikacji i Broni „Arsenał”

Majowa strefa sportu i zabawy – 4 maja, godz. 10.00 – 13.00 – Ośrodek Sportu i Rekreacji


 

VII Festiwal Sztuk Ulicznych „Na Bruku”

1 MAJA

21:30 – 23:00

Pokaz Fireshow (Wolny),
Akompaniament – Nasty Groove

 

2 MAJA (godz. 15:30)

W programie:

-Magiczny Duet – LUKASZ WÓJCIK MICHAŁ NADOLNY Magiczny Duet
Pokaz sztuki cyrkowej w ich wykonaniu prezentuje tylko i wyłącznie możliwości ludzkiego ciała poprzez zręczność, manipulację oraz siłę.

-„TO NIE MAGIA” To nie magia
Przed państwem stanie iluzjonista, który zapewnia, że to co widzicie to nie magia… przecież uwierzycie iluzjoniście 😉

-Iluzja Optyczna – JAKUB SZWED „DUCH” Fundacja Sztukmistrze
Fascynujący pokaz, który sprawi, że przestaniecie dowierzać własnym oczom i prawom fizyki.Unikalne połączenie sztuki cyrkowej i iluzji.

-Duet Chyżo – MAREK ŻMUDA DANIEL CHLIBIUK Fundacja Sztukmistrze
Nadzwyczajny pokaz żonglerki wzbogacony dużą dawką pozytywnej energii i humoru.Duet Chyżo rozśmieszy dzieci i dorosłych oraz zadziwi umiejętnościami.

-EWA CZOP- pokaz tańca nowoczesnego Ewa Czop
Swoją pasję realizuję w kategorii tańca współczesnego oraz modern. Jej występ będzie połączeniem tańca nowoczesnego z wstążką akrobatyczną.

-DAWID „POMPA” DABIŃSKI Dawid Pompa Dabiński
do rozkręcenia całej imprezy dołączy też Iluzjonista Dawid „Pompa” Dabiński, nastawiony na dobrą zabawę, postara się aby jego występ zapadł wam w pamięć na długo, a więc czekamy!

-STUNT MOVEMENTS Stunt Movements
Grupa przyjaciół z Zamościa i okolic, która łączy w sobie różne ekstremalne formy poruszania się. Akrobatyka, Free Running, Parkour, Street Workout.

-JUST EDI SHOW Just Edi Show
Showman, komik oraz iluzjonista. Z pewnością będziemy podziwiać również jego niezwykle rozwinięte umiejętności w ekwilibrystyce i akrobatyce cyrkowej.

-ANIA DREGA -Obręcze/ Balet Ballerina Hula
Zainteresowanie z gimnastyki artystycznej przerodziło się w teatr tańca! A ostatnio odkryta pasja to hula hoopy, podobno Ania przygotowała coś niezwykłego!

-KRZYSZTOF RIEWOLD Krzysztof Riewold – Żonglerka Artystyczna
Jego imponujący pokaz umiejętności jakie sobie wypracował w żonglerce maczugami, piłkami no i oczywiście w DIABOLO, zapiera dech w piersiach, więc i w tym roku pokaże nam efekty swojej wieloletniej pracy!

-TOWARZYSTWO SZABLI I MIECZA Towarzystwo Szabli i Miecza
Bardzo dobrze znane i lubiane widowiska rekonstrukcyjne na terenach Zamościa to właśnie sprawka Towarzystwa Szabli i Miecza, tutejszej grupy rekonstrukcyjnej. Na scenie festiwalowej będziemy mogli obejrzeć pokaz walki szabli w ich wykonaniu!

-JAKUB TERLECKI Ja’qb Ignacy Terlecki
Jeden z członków Teatru Ognia „Utopia”, swoje umiejętności rozwija głównie w żonglerce kijami ogniowymi, pokaz owej możliwości momentalnie zachwyca publiczność, Kuba z kolei lubi mocno zaskakiwać widzów, jesteśmy ciekawi czym tym razem zaskoczy zamojski artysta.

-KRYSTIAN MINDA Krystian Minda – Extreme PerformerIAN MIN
Artysta ekstremalny, światowej klasy fakir i połykacz ognia, wszechstronny iluzjonista i showman, podczas jego występu z pewnością poczujemy odrobinę strachu i przerażenia!

21:30 – 23:00

Pokaz Fireshow (Wolny),
Akompaniament – Nasty Groove

IV Festiwal Sztuk Ulicznych „Na Bruku” Odbywa się dzięki hojności Miasta Zamość. Głównym organizatorem imprezy jest Teatr ognia „Utopia” oraz Zamojski Dom Kultury

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
prq
Warto dodać, że w pociągach (szynobus...
ja z zamoscia
Idąc tokiem myślenia Pana Przewodnicz...
"Tony papierów...
Najważniejszy temat sesji już za nami....
jim
Jedynym BEZPOŚREDNIM jest faktycznie re...
zamola
I bardzo dobrze, bo ludzie nie dbają, r...
edek
Z Zamościa do Zwierzyńca w 7 minut? Pe...
ja z zamoscia
Audyt jest konieczny. Dzięki za wniosek...
Viki
Można sobie zaklinać rzeczywistość a...
ja z zamoscia
za fanaberie prezesów i ..... nie może...
mieszkaniec
o co ten krzyk??przeciez wschodnia stron...
re-Anonim
Myślisz że kogoś zabolało? Nie sądz...
nik
Głupota ludzka i Wszechświat nie mają...
z_boku
Nagroda Darwina to nie jest, może choci...
widz
zobaczymy dzisiaj jak sowicie wynagrodze...
ak
Ludzie przestańcie wreszcie wypisywać ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018