R E K L A M A

28 kwietnia 2017

roztocze.net

R E K L A M A

28 marca delegacja uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. K. Szymanowskiego w Zamościu, w odpowiedzi na zaproszenie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy wraz Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą, wzięła udział w koncercie muzyki Karola Szymanowskiego zorganizowanym w przeddzień 80.  rocznicy śmierci kompozytora.

Na koncert, obok uznanych postaci życia muzycznego w kraju, Para Prezydencka zaprosiła młodzież ze Szkół Muzycznych, których patronem jest Karol Szymanowski.

Koncert odbył się w Sali Kolumnowej Pałacu Prezydenckiego i składał się w całości z muzyki Karola Szymanowskiego. Jego wykonawcami byli uznani artyści sceny polskiej: Anna Radziejewska – mezzosopran, Janusz Wawrowski – skrzypce oraz pianiści: Mariusz Rutkowski i Grzegorz Skrobiński.

Po koncercie wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na poczęstunek oraz zwiedzanie Pałacu Prezydenckiego. Była też chwila na porozmawianie z Parą Prezydencką, a także innymi osobistościami świata muzycznego i politycznego.

Wszyscy wrócili do Zamościa pod ogromnym wrażeniem zarówno samego koncertu, który był na bardzo wysokim poziomie, jak i miejsca, w którym się odbył, a także miłej atmosfery i sympatii z jaką pracownicy Pałacu Prezydenckiego przyjmowali młodzież. Wydarzenie to z pewnością na zawsze zapisze się w pamięci jego uczestników.

 

5 kwietnia 2017
Autor:
Kultura i rozrywka | Zamość

Oceń artykuł klikając na gwiazdki!
Liczba ocen: 1

R E K L A M A

    7 komentarzy

Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy poniżej.
Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
 1. "tert" dnia 5 kwietnia 2017 o godzinie 10:19:59 napisał:
  QRWA LOL - w Zamościu nie ma muzyków.
  2
  6
 2. R E K L A M A

 3. "ad111" dnia 5 kwietnia 2017 o godzinie 12:38:38 napisał:
  Pokazywanie się z Prezydentem PiS-u zaszczytu nie przynosi.
  7
  8
 4. "do tert i adll" dnia 5 kwietnia 2017 o godzinie 13:03:04 napisał:
  Ale za to debili kupa.
  6
  8
 5. "oneb" dnia 5 kwietnia 2017 o godzinie 13:47:58 napisał:
  Wy wolicie się pokazywać na selfie z Bronkiem lub Donkiem, czy innym Swetru czy Mateuszem od faktur, dla normalnych zaproszenie od Prezydenta Polski jest zaszczytem
  7
  10
 6. "77" dnia 5 kwietnia 2017 o godzinie 16:04:20 napisał:
  Normalny to taki kto popiera pis, a reszta to drugi sort już to gdzieś słyszałem.
  4
  3
 7. "Korektor" dnia 5 kwietnia 2017 o godzinie 21:41:41 napisał:
  A mógł zaprosić narciarzy z Jacni...
  5
  3
 8. "do 77" dnia 6 kwietnia 2017 o godzinie 7:33:26 napisał:
  Nie drugi sort to ten od alimentów z kodu.
  4
  1


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

R E K L A M A