R E K L A M A

Z I P

Biłgoraj | FleszDaniel Czubara22 sierpnia 2017

Zabłocie: Wjechała w seata

Fot. KWP w Lublinie

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

Wczoraj około godziny 16:00 w miejscowości Zabłocie doszło do zdarzenia drogowego, w którym dwie kobiety odniosły obrażenia. Wstępnie ustalono, że 32-letnia kierująca samochodem marki Renault nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu i uderzyła w tył seata.

Wczoraj okół godziny 16:00 w miejscowości Zabłocie, gmina Wysokie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 32-letnia mieszkanka gminy Sułów, która kierowała samochodem marki Renault źle oceniła odległość od poprzedzającego ją pojazdu, który zwalniał i uderzyła w pojazd marki Seat, którym kierował 70-letni mieszkaniec gminy Wysokie. Mężczyzna podróżował z dwiema kobietami w wieku 67 i 73-lat z gminy Wysokie. Obie pasażerki zostały poszkodowane w zdarzeniu. 67-latka Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym z poważnymi obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala w Zamościu. Druga kobieta odniosła lżejsze obrażenia i przebywa w biłgorajskim szpitalu. Kierowcy osobówek byli trzeźwi.

Obecnie trwa szczegółowe ustalanie wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

TORRES20400
Takie tam małe słówko, w tę czy tamt...
Zamość
Przez Zamość nie przebiega droga E17, ...
TORRES20400
Ale co niby mają poprawić?...
Zegarmistrz
W tekście jest dużo nieścisłości. P...
Zegarmistrz
Nawet tutaj Zawiślak musiał przemówi...
TORRES20400
Oczywiście, poza p. Oliwią....
TORRES20400
O co tu się czepiać? P. Oliwia przepis...
por.zUbek
"xyz" ma rację! Fejsbuk jako źródło ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017