R E K L A M A

Z I P

Flesz | Janów LubelskiDaniel Czubara3 sierpnia 2016

Zabili psa i zawiesili na płocie

Fot. KWP w Lublinie

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

Dwóch mężczyzn w wieku 47 i 54-lat zostało zatrzymanych do sprawy uśmiercenia psa.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 1 sierpnia, przed południem na terenie gminy Potok Wielki. Dyżurny otrzymał zgłoszenie od właściciela psa, który poinformował, iż przekazał swojego czworonoga znajomemu aby ten się nim zaopiekował. Z relacji zgłaszającego wynikało również, że pies został zabity, a on zabrał martwe zwierzę do domu. Policjanci udali do miejsca zamieszkania zgłaszającego oraz pod miejscowy sklep, gdzie miało dojść do zdarzenia.

Jak ustalili policjanci 47-latek razem ze swoim 54-letnim kolegą będąc pod sklepem zabili psa drewnianą pałką i powiesili za łańcuch na płocie. We wtorek po południu 47-latek został zatrzymany, w chwili zatrzymania miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Drugi z mężczyzn 54-latek został zatrzymany kilka godzin później. Policjanci ustalają dokładny przebieg całego zdarzenia. Ustawa o ochronie zwierząt przewiduje za ten czyn karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "zam" dnia 3 sierpnia 2016 o godzinie 15:27:16 napisał:
    Skąd się biorą tacy popaprańcy .Ustawa przewiduje 3 lata a zapewne dostaną wyrok w zawieszeniu. Najpierw takich powinno się spałować i wsadzić na te 3 lata może wtedy coś by zrozumiał ten pusty łeb.
    0
    0
  • R E K L A M A


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

TORRES20400
Takie tam małe słówko, w tę czy tamt...
Zamość
Przez Zamość nie przebiega droga E17, ...
TORRES20400
Ale co niby mają poprawić?...
Zegarmistrz
W tekście jest dużo nieścisłości. P...
Zegarmistrz
Nawet tutaj Zawiślak musiał przemówi...
TORRES20400
Oczywiście, poza p. Oliwią....
TORRES20400
O co tu się czepiać? P. Oliwia przepis...
por.zUbek
"xyz" ma rację! Fejsbuk jako źródło ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017