Społeczeństwo i patriotyzmDaniel Czubara16 czerwca 2016 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Za uśmiech, za dobre serce i za pomoc

Laureaci nagordy "Dzieciaki Dziękują" 2016; fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

 

Dziś (16 czerwiec) wychowankowie MDK im. K. Makuszyńskiego w Zamościu wręczyli nagrody „Dzieciaki Dziękują” przyjaciołom dzieci z przeróżnych środowisk.

-To czas kiedy dzieci skupione wokół Młodzieżowego Domu Kultury przyznały nagrody osobom dorosłym. Nagrody przyznajemy od czterech lat i jest to wspólna inicjatywa nasza, samorządu wychowanków MDK i zarządu osiedla Kilińskiego. Jest to nagroda honorowa. Wiąże się z nią wręczenie statuetki i dyplomu. Są to nagrody za uśmiech, za dobre serce i za pomoc dzieciom naszego miasta. W tym roku wśród nagrodzonych są lekarze, nauczyciele, społecznicy, księża, samorządowcy, politycy. Nagrodzeni są za to, co przez cały rok robią na rzecz dzieci. – powiedział dyrektor MDK, Andrzej Szumowski.

W tym roku nagrody „Dzieciaki Dziękują – Zamość 2016” otrzymali:

Adam Bachta. Nauczyciel. Społecznik. Darczyńca. Cukiernik. Były kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Centrum Pastoralnym w Zamościu.
Magdalena Dołgan. Wiceprezydent Miasta Zamość.
Beata Chmura. Nauczyciel. Dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Zamościu.
Eugeniusz Goliński. Kanonik. Były proboszcz Parafii św. Michała Archanioła w Zamościu. Honorowy Obywatel Miasta Zamość.
Monika Hildebrand. Choreograf Zespołu Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna”.
Zygmunt Kamiński. Nauczyciel. Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu.
płk Marek Kwiecień. Emerytowany oficer WP. Społecznik. Znawca ceremoniału dyplomatycznego. Wykładowca Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej im. Jana Zamoyskiego w Zamościu.
płk Jerzy Liberadzki. Emerytowany oficer WP. Lekarz pediatra. Były Radny Rady Miasta Zamość. Społecznik.
dr hab. n. med. Krzysztof Marczewski. Lekarz, specjalista chorób wewnętrznych, nefrologii, hipertensjologii, balneoklimatologii, medycyny fizykalnej, geriatrii, endokrynolog.
Andrzej Mielcarek. Lekarz. Dyrektor Szpitala Wojewódzkiego im Jana Pawła II w Zamościu.
Józef Poterucha. Nauczyciel. Szef Ludowych Zespołów Sportowych. Społecznik.
mł. bryg. Andrzej Szozda. Oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu.
Elżbieta Tatarska. Lekarz. Kierownik Oddziału Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zamościu.

Ponadto specjalne nagrody otrzymali wychowankowie MDK. „Koziołki 2016” to nagrody dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury im K. Makuszyńskiego w Zamościu pana Andrzeja Szumowskiego przyznawane wychowankom na wniosek nauczycieli placówki za całoroczną pracę, wzorowe zachowanie oraz osiągane efekty w roku szkolnym 2015 -2016.

Natalia Cisło – wychowanka koła plastycznego Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu prowadzonego przez Magdalenę Majer.
Jakub Gowinek – wychowanek koła fotograficznego Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu prowadzonego przez Andrzeja Szumowskiego.
Mateusz Janowski – wychowanek koła szachowego Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu prowadzonego przez Andrzeja Czochrę.
Weronika Kamińska – wychowanka koła tańca nowoczesnego Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu prowadzonego przez Annę Antoszczak.
Krystian Kiecana – wychowanek koła informatycznego Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu prowadzonego przez Radosława Oktabę.
Monika Kowalik – wychowanka koła plastycznego Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu prowadzonego przez Magdalenę Cieplechowicz- Buczak.
Luiza Podgórska – wychowanka koła plastycznego Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu prowadzonego przez Wiolettę Brzozowską.
Dawid Reszczyński – wychowanek Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu – członek Samorządu Wychowanków.
Adriana Różańska – wychowanka koła wokalnego Młodzieżowego Domu Kulturyim. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu prowadzonego przez Pawła Kołodziejczyka.
Maja Segieda – wychowanka koła tanecznego Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu prowadzonego przez Alę Bochniak.
Joanna Jagoda Szwaczkiewicz – wychowanka koła plastycznego Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu prowadzonego przez Małgorzatę Magrytę.
Dominika Witkowska – wychowanka koła j. angielskiego Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu prowadzonego przez Aleksandrę Baranowicz.
Karolina Żybura – wychowanka koła teatralno-tanecznego Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu prowadzonego przez Ewę Krupę.
Nagrodzeni zostali również rodzice aktywnie wspierający wychowanków i zaangażowani w życie MDK.

Zapraszamy do fotorelacji z wydarzenia.

Zapraszamy do fotorelacji z wydarzenia.

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Kubel
A gdzie kierownik budowy ?, pociągną...
Jak po rundzie masz awans w kieszeni to ...
Antyklerykał
Próbą dyskredytacji adwersarza nie da ...
zamościak
Co oni tam wyprawiają ? Jakaś dywersja...
TORRES20400
Słuszna uwaga. To dlatego do dziś prod...
TORRES20400
@"Thomas"; uśmiech zagościł na mej sm...
observer
przecież to proste - jednymi schodami s...
ak
Doga Redakcjo proszę informować czytel...
Thomas
Antyklerykał - czy wiesz, że S...
Lena
Zjedz sobie kukurydzę i popij "mocnym f...
TORRES20400
Niektórzy majstrowali przy "Siódmej pi...
Antyklerykał
Dobrze, że w przebłysku własnej woli ...
ciekawy
aaaa schody Eschera kojarzę, no to fakt...
no name
super! ciekawe czy w tym świetnym klu...
TORRES20400
https://www.cda.pl/video/149315d0...
TORRES20400
Masz rację, jestem na łańcuchu Bestii...
Antyklerykał
Cóż, zamykanie oczu na niewygodne fakt...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018