Edukacja | Galerie | ZamośćRedakcja6 czerwca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

X Dzień Motoryzacji w obiektywie Mechanika [ZDJĘCIA]

R E K L A M A    B O A R D

X Dzień Motoryzacji w obiektywie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. T. Kościuszki. Zobaczcie sami:

Jubileuszowy X Dzień Motoryzacji objęty był honorowym patronatem Prezydenta Miasta Zamościa Pana Andrzeja Wnuka. Imprezę oficjalnie otworzyła Pani Prezydent Małgorzata Bzówka, a następnie Pani Dyrektor Joanna Siemczyk zainicjowała krojenie jubileuszowego tortu. Impreza organizowana od dekady na stałe wpisała się w kalendarz imprez regionalnych i stanowi świetną okazję do zgłębiania wiedzy oraz zapoznawania się z nowinkami z branży motoryzacyjnej. Dla uczniów ZSP Nr 2 jest to również moment, kiedy mogą na forum pochwalić się swoimi autami, motocyklami oraz konstrukcjami. Tradycyjnie w bogatym programie imprezy nie zabrakło spektakularnych pokazów sprzętu ratowniczego oraz akcji ratowniczej Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu. Celem akcji było wydobywanie poszkodowanej osoby znajdującej się w uszkodzonym pojeździe. Do tego celu wykorzystano profesjonalny sprzęt ratowniczy używany na co dzień do akcji ratowniczych. Miejska Komenda Policji, która została zwycięzcą Plebiscytu na najlepszego wystawcę X Dnia Motoryzacji, zaprezentowała dwie akcje policyjne: odbicie porwanego człowieka i rutynową kontrolę drogową (z użyciem broni palnej). Swój pokaz – „gaszenia pożaru” zabytkowym pojazdem Star 25 (20 ton wody przez 2 minuty)- zaprezentowała Ochotnicza Straż Pożarna – Dzielce. Atrakcją były  konkursy z nagrodami z wiedzy motoryzacyjnej (z historii polskiej motoryzacji) i z mechatroniki oraz konkursy sprawnościowe: „Mechanik Złota Rączka”, „Strongmani,  na najwolniejszą jazdę motocyklem. W trakcie imprezy odbywały się prezentacje samochodów popularnych salonów samochodowych, szkół nauki jazdy, serwisów motoryzacyjnych, pojazdów Inspekcji Transportu Drogowego, straży pożarnej, wojska (III Batalion Zmechanizowany) i policji. Można było odbyć jazdy próbne zabytkowym Fordem T oraz innymi zabytkowymi pojazdami, również samochodami z instruktorem nauki jazdy. Goście mogli sprawdzić w alkogoglach swoją sprawność i przekonać się o szkodliwym wpływie na percepcję alkoholu i narkotyków. Do dyspozycji gości był symulator jazdy. W sali gimnastycznej zaprezentowana została drukarka 3D zaprogramowana przez uczniów szkoły.

Sponsorzy IMPREZY
SamTrans transport i spedycja – Ireneusz Struk ul. Namysłowskiego 2
Olejko – Transport – Ireneusz Olejko Bagno 88 Zwierzyniec
Firma Panas Transport w Zamościu nowa siedziba Sitaniec 124
Autos Sp. z o. o. ul. Kilińskiego 85 Zamość
Firma Mars Dystrybucja Sp. z o. o. w Zamościu ul. Szczebrzeska 21
Firma EUROMASTER – KORNET – ul. Namysłowskiego 8 Zamość
Daniel Kot Firma Z.H.U. ZAMZŁOM – ul. Błonie 1 h
Euro – Car Sp. z o.o. Renault w Zamościu – aleje Jana Pawła II 2,
Energozam Opel w Zamościu – ul. Starowiejska 4
Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Zamościu ul. Szczebrzeska 45
TRANS – MAN Małgorzata Krzysztof Bojar – ul. Starowiejska 10 Zamość
Patronat honorowy: PREZYDENT MIASTA ZAMOŚCIA

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
z_boku 13 minut temu
Niegdyś kiedy wysypisko znajdowało si...
zabrakło farby
sam napis bialy RONDO na asfalcie by wys...
ja z zamoscia
Wielka strata dla Zamościa. Super Facet...
observer
Czytałem "fachowe" wypowiedzi członkó...
ak
Powinniśmy wpisać śmieci na listę na...
zamoy
Na transparentach powinno być 'Nie chce...
Tutejszy
Nie wiem skąd się bierze u kierowców ...
ak
Jeżeli chodzi o prawo własności, to t...
observer
To jakieś myślenie głęboko socjalist...
Zamosciak
Najlepiej byłoby zainstalować tam sygn...
no i wyszedł p...
Zamiast linii wibracyjnych powinniście ...
observer
Na pewno Dziura i Misztal - pieli z zach...
klf
juz wsiadajac do BMW w aucie unosi sie e...
ciekawy
ducato chlodnia?...
KL
"Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trze...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018