nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Kultura i rozrywka | Powiat ZamojskiRedakcja27 czerwca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Wysokie: Lipiec z Regionalną Izbą Pamięci

Regionalna Izba Pamięci w Wysokiem, źródło /turystyka.gminazamosc.pl

Regionalna Izba Pamięci Gminy Zamość w Wysokiem zaprasza osoby indywidualne i grupy zorganizowane do zwiedzania ekspozycji.

W lipcu Izba jest czynna w czwartki (g. 14:00 – 18:00), piątki i soboty (g. 12:00 – 18:00). Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość z/s w Wysokiem (GOK) w piątki organizuje przy Regionalnej Izbie Pamięci zajęcia wakacyjne w „wiosce indiańskiej” dla wszystkich dzieci z Gminy Zamość. Zwiedzanie uzupełnione jest o warsztaty i zajęcia prowadzone przez Opiekunkę Izby.

Tematy i terminy proponowanych zajęć i warsztatów:

• 5 lipca w godz. 14:00 – 18:00: zwiedzanie Izby, pokaz krawiecki z wykorzystaniem zabytkowej maszyny do szycia.
• 6 lipca w godz. 11:00 – 14:00: powitanie wakacji przy Regionalnej Izbie Pamięci wspólnie z dziećmi w ramach zajęć wakacyjnych w GOK-u:
– budowa wioski indiańskiej (wigwam);
– zajęcia animacyjne, sportowe, plastyczne;
– „Gość Wakacyjny”.
• 7 lipca w godz. 12:00 – 18:00: zwiedzanie – miary, wagi dawniej i dziś (mierzenie pola fajtakiem).
• 12 lipca w godz. 12:00 – 18:00: zwiedzanie, robótki ręczne.
• 13 lipca w godz. 11:00 – 14:00: zajęcia w wiosce indiańskiej /wigwam, totem i inne atrybuty Indian (prowadzenie: animatorzy z GOK-u).
• 14 lipca w godz. 12:00 – 18:00: zwiedzanie Izby, pokaz prania na tarze.
• 19 lipca w godz. 12:00 – 18:00: zwiedzanie Izby, hafty dawniej i dziś.
• 20 lipca w godz. 11:00 – 14:00: wojna papierowa na Dzikim Zachodzie z Indianami (animatorzy z GOK-u).
• 21 lipca w godz. 12:00 – 18:00: zwiedzanie Izby, malowanie wałkiem.
• 26 lipca w godz. 14:00 – 18:00: zwiedzanie Izby, prasowanie żelazkiem na węgiel.
• 27 lipca w godz. 11:00 – 14:00: pieczenie podpłomyków, a także narada wojenna wodzów Indian, „Gość Wakacyjny” (animatorzy z GOK-u).
• 28 lipca w godz. 12:00 – 18:00: zwiedzanie Izby, zajęcia sprawnościowe.

Zwiedzanie Regionalnej Izby Pamięci w Wysokiem jest bezpłatne. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 517 830 582. Grupy zorganizowane proszone są o wcześniejszą telefoniczną zapowiedź wizyty.

Regionalna Izba Pamięci Gminy Zamość w Wysokiem zaprasza. Wysokie 84, 22- 400 Zamość.

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama