R E K L A M A

Z I P

Ogłoszenietekst nadesłany14 marca 2018 FACEBOOK | 4431 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 11 komentarzy ()

Wyrok w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej

Prawo. Temida. Fot. Pixabay/Morgan4uall

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "aga" dnia 14 marca 2018 o godzinie 10:58:47 napisał:
  Dlaczego publikujecie nr pesel tego Pana, czy na to też macie zgodę?
  4
  3
  R E K L A M A
 • "aga" dnia 14 marca 2018 o godzinie 11:01:51 napisał:
  Nie popieram tego co zrobił ale to informacja dla oszutów ..
  5
  2
 • "ciekawy" dnia 14 marca 2018 o godzinie 11:17:43 napisał:
  Publikowanie wyroku to słuszna forma kary, ponieważ wystawienie winnego na widok publiczny zadziała lepiej niż jakakolwiek kara finansowa.
  5
  0
 • "aga" dnia 14 marca 2018 o godzinie 11:22:23 napisał:
  publikację takich wyroków popieram i uważam, że powinno ich być więcej, natomiast trzeba dbać o ochronę wrażliwych danych osobowych.
  3
  1
 • "paragraf" dnia 14 marca 2018 o godzinie 14:09:06 napisał:
  Zgodnie z przepisem art. 27 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych, danymi szczególnie chronionymi są informacje: o pochodzeniu rasowym lub etnicznym; o poglądach politycznych, przekonaniach religijnych lub filozoficznych; o przynależności wyznaniowej, partyjnej lub związkowej; o stanie zdrowia; o kodzie genetycznym; o nałogach; o życiu seksualnym oraz informacje dotyczące skazań, orzeczeń o ukaraniu i mandatów karnych, a także innych orzeczeń wydanych w postępowaniu sądowym lub administracyjnym. Za ich ujawnienie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności
  5
  0
 • "polecam lekturę" dnia 14 marca 2018 o godzinie 14:27:49 napisał:
  http://www.lublin112.pl/sposob-plage-pijanych-kierowcow-dane-jednego-sedzia-podal-publicznej-wiadomosci/
  3
  1
 • "Radca" dnia 14 marca 2018 o godzinie 14:29:33 napisał:
  Sąd ma prawo poprosić redakcję o publikację. Redakcja ma obowiązek ukryć dane osobowe za wyjątkiem imienia i nazwiska oraz imion i nazwisk rodziców, a w szczególności ukryć adres zamieszkania i PESEL. To tak w dużym skrócie.
  5
  2
 • "polecam lekturę" dnia 14 marca 2018 o godzinie 14:33:08 napisał:
  http://www.rp.pl/Prawo-karne/308099880-Podawanie-wyrokow-do-publicznej-wiadomosci-a-skazani.html
  2
  1
 • "popieram" dnia 14 marca 2018 o godzinie 14:41:32 napisał:
  Popieram publikację wyroków wobec pijanych kierowców. Piłeś - nie jedź. Mam nadzieję, że niebawem sąd zacznie podobną karę stosować także wobec hejterów i trolli.
  4
  0
 • "Miszkaniec" dnia 14 marca 2018 o godzinie 14:42:03 napisał:
  Czy to nie jest zbytnie upublicznianie wizerunku skazanego? Czy wyrok jest prawomocny tj. po drugiej instancji, kasacji - w każdym bądź razie linia obrony wyczerpała wszystkie prawne możliwości? Kolejna rzecz podane zostały tutaj dane newralgiczne tak jak PESEL, itd. - czy sama publikacja wizerunku zdjęcie i skąd on pochodzi nie byłaby wystarczająca? Przecież taki wyrok, odbije się rykoszetem na rodzinie - bogu ducha winnej rodzinie?
  4
  1
  R E K L A M A
 • "aga" dnia 15 marca 2018 o godzinie 14:02:58 napisał:
  Po mojej uwadze Redakcja usunęła skan informacji o prośbie o publikacji wyroku na którym był podany Pesel sprawcy. Nie bardzo interesuje mnie kto, był winny, ważne jednak aby prawa przestrzegać (nie jestem prawnikiem). Myślę jednak, że Roztocze powinno przeprosić ( nie mnie oczywiście) za publikację tego pisma, gdyż było ono zamieszczone na portalu (krótko ale było).
  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Pi
A co tu rondo ma do tego? Nieumiejętno...
KL.
A o żeglugę rzeczną z Zamościa do Gd...
Czesław
dać łepkom motór... znając życie ch...
swojak
W Zwierzyńcu też już byliśmy. Co do ...
Tomek
Gratuluję uczenia dziecka , że człowi...
Thomas
Zamość bez kolei to było ok - bo nie ...
stójka
zapomniałeś dopisać i ... podsienia ...
Ciekawe...
że jeszcze nikt z opozycyjnej pozycji n...
Thomas
To jest ważny i istotny element przywra...
Józek
Na pozwolenie na budowę, idioto. Bo pie...
Wyborca
Zrobić tam rondo natychmiast, tak samo ...
Kiko
Jak można było zacząc wcześniej, jak...
zamościak
gdybyś "bmx" przeczytał ze zrozumienie...
Dirty Harry
Bravo AW. Co prawda można było tę wa...
Kiko
A jaki był hejt na Wnuka, że dworzec s...
z_boku
Tak było, jak ten brzeziniak był, co t...
KL.
Historycznymi miejscami integracji społ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny