R E K L A M A

28 kwietnia 2017

roztocze.net

R E K L A M A

Zamojscy policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności dwóch zdarzeń drogowych do których doszło minionej doby. O godz. 16.30 na ul. Wyszyńskiego kierujący volkswagenem potrącił pieszą na przejściu. W nocy przed godz. 01.00 w Szczebrzeszynie na drodze krajowej nr 74 dachowała skoda felicia.


Wczoraj ok. godz. 16.30 dyżurny zamojskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku do którego doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ul.Wyszyńskiego. Kierujący samochodem marki Volkswagen Caddy potrącił 40-letnią kobietę. Piesza ze złamaniami trafiła do szpitala. Przed godziną 01.00 na drodze krajowej nr 74 w Szczebrzeszynie kierująca  Skodą Felicją straciła panowanie nad autem, zjechała na pobocze, w wyniku czego pojazd dachował. 40-letnia kobieta trafiła do szpitala, pasażer nie odniósł obrażeń.

   Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności obydwu zdarzeń i apelują o rozwagę na drogach. Aura jesienna nie sprzyja bezpieczeństwu na drogach, dostosujmy technikę jazdy do warunków drogowych, nawierzchni i natężenia ruchu. Pamiętajmy o zachowaniu szczególnej ostrożności zbliżając się do przejść dla pieszych. Starajmy się przewidywać zagrożenia i dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego.

15 listopada 2016
Autor:
2. Region | Flesz

Oceń artykuł klikając na gwiazdki!
Liczba ocen: 4

R E K L A M A

    4 komentarze

Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy poniżej.
Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
 1. "Joker" dnia 15 listopada 2016 o godzinie 12:26:21 napisał:
  I pamiętajcie drogie dzieci aby wymienić gumy na zimowe. Dobra guma podstawą bezpieczeństwa ;)
  0
  0
 2. R E K L A M A

 3. "po to dno" dnia 15 listopada 2016 o godzinie 13:08:20 napisał:
  wpisała się ofiara gumy
  0
  0
 4. "...." dnia 15 listopada 2016 o godzinie 14:23:59 napisał:
  przydało by się żeby zarządcy dróg poprawili by trochę stan oświetlenia przy drogach głównych. Na osiedlowych uliczkach wstawiane ledowe lampy jak na autostradach i jest jasno jak w dzień a przy głównych ulicach ledwo świecące stare lampy...
  0
  0
 5. "Zosia" dnia 17 listopada 2016 o godzinie 15:16:23 napisał:
  Nierozważni piraci drogowi.
  0
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

R E K L A M A