Sport | ZamośćRedakcja30 listopada 2016 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Wyniki Rejonowych Igrzysk SZS w pływaniu

Fot. OSiR Zamość
R E K L A M A    B O A R D

Kryta Pływalnia zamojskiego OSiR była areną pływackich zawodów Szkolnego Związku Sportowego dla uczniów szkół podstawowych.

W Rejonowych Igrzyskach SZS w pływaniu wzięło udział 10 drużyn dziewczęcych i 9 chłopięcych z Gorzkowa, Krasnegostawu, Siennicy Różanej, Szczebrzeszyna, Tomaszowa Lubelskiego i Zamościa. Zawody przeprowadzono 16 listopada br. Sztafety rozgrywano na dystansie 8 x 25m a w wyścigach indywidualnych – zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców – rywalizowano stylem klasycznym, grzbietowym i dowolnym na odcinkach 50-metrowych.

         W wyścigach sztafet zwyciężyły Szkoła Podstawowa nr 1 z Krasnegostawu (dziewczęta) oraz Społeczna Szkoła Podstawowa z Zamościa (chłopcy).  

       Indywidualnie wśród dziewcząt najlepsze były: Klaudia Malec (50m stylem klasycznym, Szkoła Podstawowa nr 8 w Zamościu), Laura Stawska (50m stylem grzbietowym, Szkoła Podstawowa w Gorzkowie) i Katarzyna Szuper (50m stylem dowolnym, Społeczna Szkoła Podstawowa w Zamościu).

        Najlepsi chłopcy to Filip Łagoźny (50m stylem klasycznym, Szkoła Podstawowa nr 4 w Zamościu), Łukasz Łukaszczyk (50m stylem grzbietowym, Szkoła Podstawowa nr 4 w Krasnymstawie) oraz Jakub Abraszek (50m stylem dowolnym, Społeczna Szkoła Podstawowa w Zamościu). Oficjalny komunikat z zawodów zamieszczamy  pod tekstem.

       Wojewódzkie Igrzyska SZS w pływaniu zostaną rozegrane 8 grudnia br. w Lublinie.

rejigrzplyw16

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Wielmożny Pan ...
Masz gdzieś informację, że ma to być...
Wielmożny Pan ...
Kiedy za ten plebiscyt odpowiedzialny by...
ad111
Wpisując się w ogólną tendencję zac...
bobby
Zamiast lotniska wybudujcie góry i koni...
LOVE_ZMC
Przepraszam a co można wygrać wysyłaj...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat