R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćRedakcja30 listopada 2016 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Wyniki Rejonowych Igrzysk SZS w pływaniu

Fot. OSiR Zamość

Kryta Pływalnia zamojskiego OSiR była areną pływackich zawodów Szkolnego Związku Sportowego dla uczniów szkół podstawowych.

W Rejonowych Igrzyskach SZS w pływaniu wzięło udział 10 drużyn dziewczęcych i 9 chłopięcych z Gorzkowa, Krasnegostawu, Siennicy Różanej, Szczebrzeszyna, Tomaszowa Lubelskiego i Zamościa. Zawody przeprowadzono 16 listopada br. Sztafety rozgrywano na dystansie 8 x 25m a w wyścigach indywidualnych – zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców – rywalizowano stylem klasycznym, grzbietowym i dowolnym na odcinkach 50-metrowych.

         W wyścigach sztafet zwyciężyły Szkoła Podstawowa nr 1 z Krasnegostawu (dziewczęta) oraz Społeczna Szkoła Podstawowa z Zamościa (chłopcy).  

       Indywidualnie wśród dziewcząt najlepsze były: Klaudia Malec (50m stylem klasycznym, Szkoła Podstawowa nr 8 w Zamościu), Laura Stawska (50m stylem grzbietowym, Szkoła Podstawowa w Gorzkowie) i Katarzyna Szuper (50m stylem dowolnym, Społeczna Szkoła Podstawowa w Zamościu).

        Najlepsi chłopcy to Filip Łagoźny (50m stylem klasycznym, Szkoła Podstawowa nr 4 w Zamościu), Łukasz Łukaszczyk (50m stylem grzbietowym, Szkoła Podstawowa nr 4 w Krasnymstawie) oraz Jakub Abraszek (50m stylem dowolnym, Społeczna Szkoła Podstawowa w Zamościu). Oficjalny komunikat z zawodów zamieszczamy  pod tekstem.

       Wojewódzkie Igrzyska SZS w pływaniu zostaną rozegrane 8 grudnia br. w Lublinie.

rejigrzplyw16

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny