R E K L A M A

Z I P

Tekst sponsorowanyRedakcja7 października 2016 FACEBOOK | 4471 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

Wrzesień z roztocze.net

Fot. pixabay
R E K L A M A    B O A R D

Za nami miesiąc wrzesień. Chcielibyśmy podziękować, że tak licznie spędziliście ten czas z roztocze.net.

We wrześniu byliśmy świadkami wydarzeń wesołych, smutnych, czasem kontrowersyjnych, zawsze jednak ciekawych. Największym zainteresowaniem Czytelników roztocze.net cieszyły się teksty: Potrzebna krew dla Łukasza oraz “Ugotowani” w Zamościu już w tę niedzielę, które zanotowały kilkanaście tysięcy (!) odsłon. Najczęściej komentowane artykuły na roztocze.net we wrześniu to z kolei: O herbie na sesji – video, felieton Insygnium władzy oraz wywiad Naszą partią jest Zamość.
Chcielibyśmy również podzielić się z Wami wynikami oglądalności, jakie osiągnęliśmy wspólnie, we wrześniu. Przygotowane one zostały na podstawie niezależnego źródła jakim jest Google Analytics.
W miesiącu wrześniu odnotowaliśmy ponad 93 260 sesji (wizyt), 35 784 tysięcy unikalnych użytkowników i 219 245 odsłon. Jest to wzrost liczby sesji i unikalnych użytkowników w porównaniu do miesiąca sierpnia, który – co warto zaznaczyć – był o jeden dzień dłuższy.

analytics-roztocze-online-odbiorcy-wrzesien
Wysoka oglądalność artykułów na łamach Zamojskiego Dziennika Internetowego roztocze.net przekłada się również na wysoką oglądalność reklam emitowanych na stronie. Dla przykładu reklamę BANNER obejrzano ponad 212 000 razy, część osób zapamiętało reklamę, a ponad 14 000 odwiedziło strony WWW Reklamodawców.

Dziękujemy za spędzony wspólnie czas i zapraszamy każdego dnia po świeże i ciekawe informacje. Naszym mottem pozostaje niezmiennie: Codziennie. Wiarygodnie. Dla Ciebie.

Jesteśmy z Wami każdego dnia.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
ANDREW FOREVER
Pogoda trochę zawiodła, ale magia miej...
Jaro
Rób sobie/komuś reklamę gdzie indziej...
Jaro
"Jak podali organizatorzy Cieśla i Pił...
Damian
Świetny artykuł, swoją drogą korzyst...
ANDREW FOREVER
Jaki Adaś? Co do tego ma Gomułka? To n...
Gorever
Adaś, ale Andrzej nie pamięta towarzys...
ANDREW FOREVER
A przecież prezydent Wnuk prosił, bła...
misiek
Perła. Od czegoś trzeba zacząć. Firm...
antyklerykał
A na kleszy budyneczek 23 mln wyrzucono....
PR
Wow! Jeden ambulans przyczyni się do po...
kamil
życzymy powodzenia Panie Prezydencie a ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny