R E K L A M A

27 kwietnia 2017

roztocze.net

R E K L A M A

15 stycznia 2017 r. już po raz 25 „zagra” w Zamościu Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Pracami zamojskiego sztabu Orkiestry pokieruje już tradycyjnie Andrzej Szumowski, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu. W placówce też – również już tradycyjnie – odbywać się będzie najwięcej wydarzeń i konkursów, a także siedzibę miał będzie zamojski sztab. 

W dniu finału WOŚP 500 wolontariuszy m.in. z Zamościa, Kalinowic, Wielączy Kolonia, Szczebrzeszyna, Szewni Górnej, Wysokiego, Złojca oraz Zwierzyńca będzie zbierało pieniądze „Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom”.

-Serdecznie zapraszamy instytucje, firmy, stowarzyszenia oraz wszystkich zainteresowanych do przekazywania darów rzeczowych np. drobnych upominków, gadżetów firmowych, kalendarzy itp. na loterię fantową  „Od serca dla WOŚP”. – zachęcają działacze zamojskiego sztabu Orkiestry.

Patronem medialnym 25. Finału WOŚP w Zamościu jest roztocze.net Zamojski Dziennik Internetowy.


Oceń artykuł klikając na gwiazdki!
Liczba ocen: 5

R E K L A M A

    6 komentarzy

Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy poniżej.
Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
 1. "dodzam" dnia 27 grudnia 2016 o godzinie 9:23:23 napisał:
  Super. Zawsze wpierałem i będę wspierał WOŚP. Jurek jesteś Wielki.
  0
  0
 2. R E K L A M A

 3. "ad111" dnia 27 grudnia 2016 o godzinie 11:17:44 napisał:
  Tak trzymać!!! :)
  0
  0
 4. "leon" dnia 27 grudnia 2016 o godzinie 14:43:56 napisał:
  autorzy "łapek w dół" wyłączcie w domu Radio Maryja, TVPis, przestańcie słuchać "naczelnika" macie swoje mózgi i nie wahajcie się ich używać...
  0
  0
 5. "ad111" dnia 28 grudnia 2016 o godzinie 9:15:18 napisał:
  Orkiestra gra dla wszystkich, nawet dla tych, którym się wydaje, że zawsze będą zdrowi i nie muszą korzystać ze sprzętu medycznego kupionego przez WOŚP.I tak trzymać. To jest miarą humanitaryzmu, dobroczynności i bezinteresownej pomocy tym, którzy tej pomocy potrzebują. Szkoda, że część ludzi inspirowana przez określone szkodliwe "elity" daje się wciągać w obrzydliwy hejt przeciwko działaniom WOŚP. Co prawda nie szkodzi to działalności WOŚP, ale szkodzi stosunkom społecznym w Polsce. A co gorsze, złą robotę robią ci co mienią się wyznacznikami moralności. Pozdrowienia dla Wolontariuszy i oby kolejny raz hojność Polaków okazała się niezmienną i bezgraniczną...:)
  0
  0
 6. "pitu pitu" dnia 28 grudnia 2016 o godzinie 21:22:49 napisał:
  Fajna inicjatywa. Zrzućmy się równie dobrze na sprzęt dla Policji, Straży Pożarnej, WOPR`u itp. itd. A Państwo (jako instytucja) wyda kasę zaoszczędzoną w ten sposób na ochronę zdrowia na nowe budynki dla ZUS`u albo KRUS`u.... Czemuś bidny boś durny. Czemuś durny...
  0
  0
 7. "ad111" dnia 29 grudnia 2016 o godzinie 15:50:01 napisał:
  Co proponujesz? Eutanazję chorych, bo państwo powinno, a nie opiekuje się chorymi tak jak trzeba...? To lepiej niech już WOŚP gra i pomaga ze wsparciem ludzi o dobrych sercach i otwartych umysłach.
  0
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

R E K L A M A