R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara27 grudnia 2016 FACEBOOK | 4288 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 6 komentarzy ()

WOŚP zagra dla dzieci i seniorów

foto: MDK Zamość

R E K L A M A    B O A R D

15 stycznia 2017 r. już po raz 25 „zagra” w Zamościu Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Pracami zamojskiego sztabu Orkiestry pokieruje już tradycyjnie Andrzej Szumowski, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu. W placówce też – również już tradycyjnie – odbywać się będzie najwięcej wydarzeń i konkursów, a także siedzibę miał będzie zamojski sztab. 

W dniu finału WOŚP 500 wolontariuszy m.in. z Zamościa, Kalinowic, Wielączy Kolonia, Szczebrzeszyna, Szewni Górnej, Wysokiego, Złojca oraz Zwierzyńca będzie zbierało pieniądze „Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom”.

-Serdecznie zapraszamy instytucje, firmy, stowarzyszenia oraz wszystkich zainteresowanych do przekazywania darów rzeczowych np. drobnych upominków, gadżetów firmowych, kalendarzy itp. na loterię fantową  „Od serca dla WOŚP”. – zachęcają działacze zamojskiego sztabu Orkiestry.

Patronem medialnym 25. Finału WOŚP w Zamościu jest roztocze.net Zamojski Dziennik Internetowy.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "dodzam" dnia 27 grudnia 2016 o godzinie 9:23:23 napisał:
  Super. Zawsze wpierałem i będę wspierał WOŚP. Jurek jesteś Wielki.
  0
  0
  R E K L A M A
 • "ad111" dnia 27 grudnia 2016 o godzinie 11:17:44 napisał:
  Tak trzymać!!! :)
  0
  0
 • "leon" dnia 27 grudnia 2016 o godzinie 14:43:56 napisał:
  autorzy "łapek w dół" wyłączcie w domu Radio Maryja, TVPis, przestańcie słuchać "naczelnika" macie swoje mózgi i nie wahajcie się ich używać...
  0
  0
 • "ad111" dnia 28 grudnia 2016 o godzinie 9:15:18 napisał:
  Orkiestra gra dla wszystkich, nawet dla tych, którym się wydaje, że zawsze będą zdrowi i nie muszą korzystać ze sprzętu medycznego kupionego przez WOŚP.I tak trzymać. To jest miarą humanitaryzmu, dobroczynności i bezinteresownej pomocy tym, którzy tej pomocy potrzebują. Szkoda, że część ludzi inspirowana przez określone szkodliwe "elity" daje się wciągać w obrzydliwy hejt przeciwko działaniom WOŚP. Co prawda nie szkodzi to działalności WOŚP, ale szkodzi stosunkom społecznym w Polsce. A co gorsze, złą robotę robią ci co mienią się wyznacznikami moralności. Pozdrowienia dla Wolontariuszy i oby kolejny raz hojność Polaków okazała się niezmienną i bezgraniczną...:)
  0
  0
 • "pitu pitu" dnia 28 grudnia 2016 o godzinie 21:22:49 napisał:
  Fajna inicjatywa. Zrzućmy się równie dobrze na sprzęt dla Policji, Straży Pożarnej, WOPR`u itp. itd. A Państwo (jako instytucja) wyda kasę zaoszczędzoną w ten sposób na ochronę zdrowia na nowe budynki dla ZUS`u albo KRUS`u.... Czemuś bidny boś durny. Czemuś durny...
  0
  0
 • "ad111" dnia 29 grudnia 2016 o godzinie 15:50:01 napisał:
  Co proponujesz? Eutanazję chorych, bo państwo powinno, a nie opiekuje się chorymi tak jak trzeba...? To lepiej niech już WOŚP gra i pomaga ze wsparciem ludzi o dobrych sercach i otwartych umysłach.
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Oneb
Społecznicy tak mają. Co tam błoto, c...
sssa
W naszym regionie już lepiej wypadł Gr...
ad111
Historia przedstawiana w podręcznikach ...
.
Tylko Droga Krzyżwa i Jasełka to trady...
observer
do poprzednika - jasełka i Droga Krzyż...
observer
a dlaczego redakcja nie zamieściła prz...
obiektyw
"roman2" = to nie tylko świnia, ale wie...
.
Tylko po co te inscenizacje?...
KL.
Zamość nie dostał się w ręce wojsk ...
TORRES20400
Każdy Wieśniak może sobie zakupić "b...
Włodek
Też głosowałem w tym sondażu, tyle ...
pacjent
Z autopsji (inna dziedzina medycyny): mi...
KL.
I co z tych filtrów? Głosowałem z trz...
na poprawę hum...
"Przychodzi kobieta do lekarza. Lekarz: ...
na pohybel heJt...
https://portalzamojski.pl/wiadomosci/pol...
TORRES20400
A czemu od razu w dziurawych? Całe som....
ten s.....n2040...
Prawdziwy burak w dziurawych gumofilcach...
Bufu
Tunamu "antyklerykala":emrullah kallur k...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny