R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara1 maja 2017 FACEBOOK | 4180 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 36 komentarzy ()

Wójt Gliwiński zaprasza na Marsz Wolności

Ryszard Gliwiński Wójt Gminy Zamość, Foto nadesłane

R E K L A M A    B O A R D

W sobotę, 6 maja, ulicami stolicy przejdzie Marsz Wolności, organizowany przez antyrządową opozycję. Na Marsz wybiera się też przedstawiciele Zamojszczyzny, a wśród nich m.in. wójt gminy Zamość, Ryszard Gliwiński.

Chcemy, żeby „Marsz Wolności” był wielkim manifestem przywiązania Polek i Polaków do wartości europejskich. Chcemy by był ostrzeżeniem dla PiS i ludzi, którzy w imieniu tej partii sprawują władzę – bo nie robią tego w imieniu wszystkich Polaków. Ostrzegamy, że nie pozwolimy na łamanie Konstytucji, na niszczenie demokracji. I nie zgadzamy się na wyprowadzenie Polski z Unii Europejskiej. – informują w mediach społecznościowych organizatorzy Marszu Wolności. W wydarzeniu udział zapowiedzieli politycy PO, PSL, Nowoczesnej, lewicy, jak również samorządowcy z różnych stron Polski, w tym z Zamojszczyzny.

Ci ostatni mają na pieńku z rządem PiS, w związku z pomysłem zmian w ordynacji wyborczej do wyborów samorządowych. Przypomnijmy, że Prawo i Sprawiedliwość proponuje m.in. ograniczenie liczby kadencji przez wójtów, burmistrzów i prezydentów miast do maksymalnie dwóch.  Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Na Marsz Wolności wybiera się m.in. wójt gminy Zamość, Ryszard Gliwiński.

“Dziękuje wszystkim, którzy wzięli udział w 3 niedzielnych spotkaniach w Gminie Zamość z Panami: Senatorem, Posłem i Wojewodą. Osobiście żałuję, że nie było możliwości i atmosfery do rozmów o gminnych sprawach. Cóż, cel siedzących za stołem prezydialnym 8 Organizatorów spotkań był zupełnie inny. Nie spodziewałem się że będzie inaczej – moja naiwność nie jest aż tak wielka. Nie myślałem jednak, że zobaczę tak bezczelnie publicznie okazywany brak szacunku dla Organów Gminy i Mieszkańców. Przepraszam, Tych którym się oberwało. Słowo „polityka” ma szerokie znaczenie, ale wspólny mianownik to umiejętność służenia ludziom. Co w praktyce w Polsce oznacza słowo „polityka” Przedstawiciele Parlamentu i Rządu pokazali w niedzielę w sposób szczególny w Sitańcu i Białowoli. Po takiej lekcji można stracić wiarę w to co się robi – dobrze, że dzisiaj jest wolny od publicznych wydarzeń dzień. Są jeszcze wolne miejsca na sobotni (6 maja) wyjazd do Warszawy na MARSZ WOLNOŚCI. Kontakt do mnie osobiście. Zapraszam. Pozdrawiam, życząc miłego dnia. Ryszard Gliwiński.” – napisał wójt na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych.

 

 

Autor: Daniel Czubara
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 20.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

TORRES20400
@"antyklerykał"; a to mierzysz "poziom ...
zamościak
"antyklerykał" ! znowu wąchasz ?, a ta...
antyklerykał
Jak zwykle "merytoryczne" argumenty, nie...
Czesław
A od kiedy to politycy decydują jakie p...
TORRES20400
Dajta na wstrzymanie. Bo zaraz będzie, ...
ak
Dla prostaków jest to "budyneczek", dla...
michał
Głupi byłeś,głupi jesteś i głupi b...
TORRES20400
@"antyklerykał"; jest mi bardzo przykro...
antyklerykał
A niepełnosprawni od urodzenia muszą p...
STYX
Ja w Statoil kupiłem benzynę, gdzie te...
.
Dlaczego scena ma wrócić na Rynek Wiel...
.
Zawsze podziwiałem dekarzy, w życiu ni...
K.
Już o tym gdzieś czytałem. "Dziennik ...
Czesław
Szukają frajerów do oszukania. Najlepi...
eli
fajna inicjatywa, dzięki takim działan...
K.
Kiedy wrócą ławki na ryneczek? Była ...
Eeee
Zamość bardzo zdziadział. Parkingowa ...
kronikarz
20 minut krócej na trasie Zamość - Lu...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny