R E K L A M A

Z I P

Biłgoraj | SportRedakcja30 marca 2017

WLJSt.: Wisła Puławy – Łada 0 : 0

Krzysztof Pardo, trener juniorów łady Biłgoraj; fot. Wydawnictwo Izamarka Marek Sztochel

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

W pierwszym meczu wiosennej rundy rozgrywek juniorzy Łady Biłgoraj wywalczyli cenny, wyjazdowy punkt z wysoko notowaną Wisłą Puławy.

Niedziela, 26 marca godz. 11.00

Wisła PuławyŁada Biłgoraj 0 : 0

Wisła: Piotr Owczarzak – Patryk Babach (55’ Kamil Piotrowski), Łukasz Dębowski, Dominik Sekuła (30’ Błażej Maciejczyk), Michał Łukaszuk – Ernest Dębiec, Mateusz Grabowski (75’ Bartłomiej Pyra), Kamil Drabik (46’ Bartłomiej Gąska), Konrad Łętowski (55’ Jakub Pacocha) – Dominik Szymanek (46’ Krzysztof Sadura), Hubert Drozd (46’ Dominik Czapla).

Łada 1-4-4-2:

Zmiany:

40’ ↓ Kamil Dubiel – ↑ Sebastian Hadam,

69’ ↓ Robert Pałubski – ↑ Mirosław Małysza,

80’ ↓ Michał Skubis – ↑ Kamil Mulawa,

90’ ↓ Kamil Nowak – ↑ Dominik Gąbka.

Żółta kartka: Chmura (Łada).

Gospodarze zajmowali po jesiennej rundzie rozgrywek piąte miejsce ale potencjał drużyny prowadzonej przez Marcina Popławskiego jest dużo wyższy. Świadczą o tym przede wszystkim wyniki spotkań uzyskane z czołowymi zespołami I Ligi Wojewódzkiej Juniorów. Trudno więc było wskazywać przed meczem innego faworyta niż właśnie Wisłę.

Boiskowe realia okazały się jednak inne. Drużyna Łady wyszła na boisko pozytywnie zmotywowana i nie dała się stłamsić rywalom. W 18 minucie ładnym strzałem lewą nogą popisał się Skubis ale bramkarz wybił piłkę na róg. W 30 minucie prawym skrzydłem przedarł się Skubis i dograł piłkę na 15 metr gdzie Ćwiek uprzedził obrońców i oddał strzał, który minimalnie ominął słupek. W 41 minucie błąd obrońców Wisły sprawił, że Nowak znalazł się w dogodnej sytuacji, w polu karnym ograł kolejnego obrońcę ale jego strzał był bardzo słaby i bramkarz bez trudu złapał piłkę. Gospodarze najlepszą sytuację mieli w ostatniej minucie pierwszej połowy. Dośrodkowanie z lewego skrzydła trafiło do jednego z napastników Wisły ale ten stojąc przed pustą bramką strzelił ponad poprzeczką.

W drugiej połowie mecz początkowo był wyrównany. Żaden z zespołów nie osiągnął znaczącej przewagi. W 62 minucie świetną okazję do strzelenia gola mieli goście. Sytuację 2 x 1 z obrońcą Wisły mieli Ćwiek i Nowak ale ten pierwszy zepsuł podanie do partnera i zaprzepaścił szansę. W ostatnich 20 minutach gospodarze przycisnęli zespół Łady chcąc rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść. W tym okresie trzykrotnie zespół Wisły zmarnował świetne okazje do zdobycia bramki. Najpierw sytuację sam na sam z napastnikiem gospodarzy wybronił Brodziak (72 minuta), potem piłkę z linii bramkowej wybił Hadam (77 minuta) a potem po raz kolejny świetną interwencją popisał się Brodziak (80 minuta). Kolejne szanse mieli też piłkarze Łady. W 84 minucie Chmura wyszedł sam na sam z bramkarzem Wisły ale spychany przez obrońcę oddał zbyt lekki strzał. W doliczonym czasie gry Gontarz zagrał do Gąbki, ten z kolei dośrodkował przed bramkę gdzie Chmurę w ostatniej chwili ubiegł obrońca.

Krzysztof Pardo, trener Łady: „Mecz był raczej wyrównany, z lekką przewagą Wisły. Gospodarze prowadzili grę a my groźnie kontratakowaliśmy. Obydwa zespoły stworzyły sobie podobną ilość sytuacji podbramkowych, chociaż niektórzy miejscowi kibice uważali, że to właśnie my stworzyliśmy ich więcej. Myślę, że wszyscy uczestnicy i obserwatorzy tego spotkania zgodzą się, że mecz był dobry, wyrównany i zakończył się wynikiem, który nie krzywdzi żadnej z drużyn”.

W XV kolejce rozgrywek juniorzy Łady podejmą u siebie Widok Lublin. Mecz odbędzie się w sobotę, 01 kwietnia br. o godzinie 11.00.

Autor: Redakcja
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 8 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

brudny Harry
Dokładnie Rychu, jest tak jak pisze mó...
Persona non gra...
Skoro dla Ciebie 63 to prawie 100 to poz...
Hahahahahahahah...
Brawo Azoty!...
Do rycha
Amerykę odkryłem,to oczywista oczywist...
nosmog
Biłgoraj też potrzebuje takich sensor...
water
W obronie koryta posuniecie się nawet d...
Wojciech
Bardzo interesujący i ciekawy artykuł....
rychu
a jaki z PAWia menager to zwykła chorą...
pod okiem facho...
To popatrz na Tyszowce. Likalna ekipa i ...
ktoś
Ne mam żadnych profitów, chodzi mi tyl...
zamościanin
Wspaniała inicjatywa. Jak najwięcej ru...
pod okiem facho...
Tak kolego masz rację ale tylko jeżeli...
Niestety przegrana : Padwa Zamość – ...
kibic
Jak tam Padwa wie ktoś ?...
brudny Harry
Najbliższe wybory wygra PAW....
do Zamościanin...
..."powinien dostać Nobla w dziedzinie ...
ktoś
Każdy klub który chce osiągnąć sukc...
Rynek sutki znaczy Rynek piersi dobrze k...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017