R E K L A M A

Z I P

Biłgoraj | SportRedakcja30 marca 2017 FACEBOOK | 4297 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

WLJSt.: Wisła Puławy – Łada 0 : 0

Krzysztof Pardo, trener juniorów łady Biłgoraj; fot. Wydawnictwo Izamarka Marek Sztochel

R E K L A M A    B O A R D

W pierwszym meczu wiosennej rundy rozgrywek juniorzy Łady Biłgoraj wywalczyli cenny, wyjazdowy punkt z wysoko notowaną Wisłą Puławy.

Niedziela, 26 marca godz. 11.00

Wisła PuławyŁada Biłgoraj 0 : 0

Wisła: Piotr Owczarzak – Patryk Babach (55’ Kamil Piotrowski), Łukasz Dębowski, Dominik Sekuła (30’ Błażej Maciejczyk), Michał Łukaszuk – Ernest Dębiec, Mateusz Grabowski (75’ Bartłomiej Pyra), Kamil Drabik (46’ Bartłomiej Gąska), Konrad Łętowski (55’ Jakub Pacocha) – Dominik Szymanek (46’ Krzysztof Sadura), Hubert Drozd (46’ Dominik Czapla).

Łada 1-4-4-2:

Zmiany:

40’ ↓ Kamil Dubiel – ↑ Sebastian Hadam,

69’ ↓ Robert Pałubski – ↑ Mirosław Małysza,

80’ ↓ Michał Skubis – ↑ Kamil Mulawa,

90’ ↓ Kamil Nowak – ↑ Dominik Gąbka.

Żółta kartka: Chmura (Łada).

Gospodarze zajmowali po jesiennej rundzie rozgrywek piąte miejsce ale potencjał drużyny prowadzonej przez Marcina Popławskiego jest dużo wyższy. Świadczą o tym przede wszystkim wyniki spotkań uzyskane z czołowymi zespołami I Ligi Wojewódzkiej Juniorów. Trudno więc było wskazywać przed meczem innego faworyta niż właśnie Wisłę.

Boiskowe realia okazały się jednak inne. Drużyna Łady wyszła na boisko pozytywnie zmotywowana i nie dała się stłamsić rywalom. W 18 minucie ładnym strzałem lewą nogą popisał się Skubis ale bramkarz wybił piłkę na róg. W 30 minucie prawym skrzydłem przedarł się Skubis i dograł piłkę na 15 metr gdzie Ćwiek uprzedził obrońców i oddał strzał, który minimalnie ominął słupek. W 41 minucie błąd obrońców Wisły sprawił, że Nowak znalazł się w dogodnej sytuacji, w polu karnym ograł kolejnego obrońcę ale jego strzał był bardzo słaby i bramkarz bez trudu złapał piłkę. Gospodarze najlepszą sytuację mieli w ostatniej minucie pierwszej połowy. Dośrodkowanie z lewego skrzydła trafiło do jednego z napastników Wisły ale ten stojąc przed pustą bramką strzelił ponad poprzeczką.

W drugiej połowie mecz początkowo był wyrównany. Żaden z zespołów nie osiągnął znaczącej przewagi. W 62 minucie świetną okazję do strzelenia gola mieli goście. Sytuację 2 x 1 z obrońcą Wisły mieli Ćwiek i Nowak ale ten pierwszy zepsuł podanie do partnera i zaprzepaścił szansę. W ostatnich 20 minutach gospodarze przycisnęli zespół Łady chcąc rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść. W tym okresie trzykrotnie zespół Wisły zmarnował świetne okazje do zdobycia bramki. Najpierw sytuację sam na sam z napastnikiem gospodarzy wybronił Brodziak (72 minuta), potem piłkę z linii bramkowej wybił Hadam (77 minuta) a potem po raz kolejny świetną interwencją popisał się Brodziak (80 minuta). Kolejne szanse mieli też piłkarze Łady. W 84 minucie Chmura wyszedł sam na sam z bramkarzem Wisły ale spychany przez obrońcę oddał zbyt lekki strzał. W doliczonym czasie gry Gontarz zagrał do Gąbki, ten z kolei dośrodkował przed bramkę gdzie Chmurę w ostatniej chwili ubiegł obrońca.

Krzysztof Pardo, trener Łady: „Mecz był raczej wyrównany, z lekką przewagą Wisły. Gospodarze prowadzili grę a my groźnie kontratakowaliśmy. Obydwa zespoły stworzyły sobie podobną ilość sytuacji podbramkowych, chociaż niektórzy miejscowi kibice uważali, że to właśnie my stworzyliśmy ich więcej. Myślę, że wszyscy uczestnicy i obserwatorzy tego spotkania zgodzą się, że mecz był dobry, wyrównany i zakończył się wynikiem, który nie krzywdzi żadnej z drużyn”.

W XV kolejce rozgrywek juniorzy Łady podejmą u siebie Widok Lublin. Mecz odbędzie się w sobotę, 01 kwietnia br. o godzinie 11.00.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
wyborca 4 minuty temu
Na 100% najdroższa drużyna w tej klasi...
jasność 31 minut temu
Panie Zwolak teraz macie już jasnośc ...
widz 40 minut temu
a ten facet łysy, chyba radny to co tak...
K. 40 minut temu
Następna stara wiadomość. Portale lub...
z_boku 41 minut temu
Niech się szanowny "redachtor" zdecyduj...
kasa 42 minuty temu
Nie wiem czy dobrze szukałem, ale coś ...
Ewqa 55 minut temu
Ale mało ludzi. Dlaczego prawie nikt ni...
puszkon
ktoś coś ile kasy z Zamościa Wnuk prz...
mieszkaniec
Masz dużo racji, ale to nie Wnuk gra me...
Dirty Harry
Znamienne jest to, że dawny przywódca ...
Tomek
Buahahahahahahaha Ile milionów poszło ...
Pan radny Nizioł za komuny był prezes...
K.
"Hetman" - patałachy. Wstyd na całą P...
Mieszkaniec
hahahaha jak zwykle sukcesów ciąg dals...
ad111
Nic nie mam przeciwko inscenizacjom, a w...
ad111
Groch z kapustą oraz zestaw pobożnych ...
observer
Najbardziej zainteresowany koncertem by...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny