R E K L A M A

Z I P

Sport | Tomaszów LubelskiRedakcja6 kwietnia 2017 FACEBOOK | 4285 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 2 komentarze ()

WLJSt.: Tomasovia – Hetman 4 : 2

Bramka, piłka nożna, boisko Foto: Marcin Łyś

R E K L A M A    B O A R D

Prowadzeni przez Pawła Babiarza juniorzy starsi Tomasovii – po kolejnym, wygranym „meczu na szczycie” – są coraz bliżsi wygrania I Ligi Wojewódzkiej Juniorów Starszych.

Niedziela, 02 kwietnia godz. 11.00

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Hetman Zamość                 4 : 2 (2 : 1)

 

Bramki:

1 : 0 – Iwanicki (2’),

1 : 1 – Nowak (12’ z karnego),

2 : 1 – Krosman (19’),

3 : 1 – Nastałek (60’),

3 : 2 – Sadowski (63’ z karnego),

4 : 2 – Nastałek (77’).

 

 

Tomasovia 1-4-4-2:

Zmiany:

55’ ↓ Karol Śrótwa – ↑ Kacper Nastałek,

63’ ↓ Jakub Piatnoczka – ↑ Michał Kołodziejski,

65’ ↓ Mateusz Korzeń – ↑ Michał Nowosad,

79’ ↓ Paweł Kielar – ↑ Michał Dudziński,

85’ ↓ Bartosz Iwanicki – ↑ Szymon Kozak.

 

 

Hetman 1-4-2-3-1:

Zmiany:

28’ ↓ Szymon Nowak – ↑ Kacper Cebula,

65’ ↓ Łukasz Latawiec – ↑ Mikołaj Romański,

79’ ↓ Szymon Sadowski – ↑ Rafał Danilewicz,

86’ ↓ Karol Tucki – ↑ Dariusz Zub.

 

Żółte kartki: brak.

 

Mecz z Hetmanem rozpoczął się dla Tomasovii znakomicie. Już w 2 minucie Bartosz Iwanicki po dośrodkowaniu Mateusza Korzenia przyjął piłkę tuż przed bramką Hetmana i z bliska nie dał szans Dominikowi Niemczykowi. Goście wyrównali w 12 minucie z rzutu karnego. Po faulu Kacpra Łaby na Szymonie Nowaku, „jedenastkę” wykorzystał sam poszkodowany. Hetman cieszył się z remisu tylko 7 minut. Po rzucie rożnym i zamieszaniu podbramkowym, w 19 minucie meczu ponowne prowadzenie dał Tomasovii Patryk Krosman. Ten wynik utrzymał się do przerwy.

 

Po zmianie stron trenerskim nosem popisał się szkoleniowiec Tomasovii. Wprowadzony tuż po przerwie Kacper Nastałek podwyższył prowadzenie miejscowych w 60 minucie. Zawodnik Tomasovii wykorzystał podanie Bartosza Iwanickiego i strzałem w tzw. „krótki róg” zdobył trzeciego gola dla swojej drużyny. Trzy minuty później zawodnicy Jacka Szczyrby zdobyli kontaktowego gola. Po faulu Mateusza Korzenia  na Pawle Daszku sędzia po raz kolejny wskazał na „wapno”. Tym razem rzut karny skutecznie egzekwował Szymon Sadowski. W 77 minucie Tomasovia ponownie odskoczyła na bezpieczne, dwubramkowe prowadzenie. Kacper Nastałek wykorzystał sytuację sam na sam z Niemczykiem i strzelając swojego drugiego gola ustalił wynik tego spotkania.

 

Paweł Babiarz, trener Tomasovii: „Ten mecz nie był jakimś wielkim widowiskiem. Hetman zastosował wysoki pressing utrudniając nam konstruowanie akcji. Kolejnym utrudnieniem był stan boiska, które było mocno zryte po rozgrywanym w sobotę meczu seniorów z Chełmianką. Byliśmy jednak zespołem zdecydowanie lepszym, co pokazywały stworzone sytuacje podbramkowe. Hetman zdobył dwie bramki po rzutach karnych i innych sytuacji z gry nie miał. Zresztą, rzuty karne również nie były podyktowane za faule przy sytuacjach bramkowych. Cieszę się ze strzelonych czterech bramek, natomiast trochę zły jestem za te dwie stracone. Mimo wszystko należy stwierdzić, że jesteśmy na razie lepiej przygotowani do rozgrywek niż nasi przeciwnicy. Nie sądzę, żeby już teraz można nam było składać gratulacje za zwycięstwo w rozgrywkach. To dopiero początek rundy. Przed nami jeszcze trudne mecze z Wisłą i z Widokiem. Po tych dwóch spotkaniach będziemy mądrzejsi.”

 

Jacek Szczyrba, trener Hetmana: „Do meczu z Tomasovią przystąpiliśmy bez kontuzjowanego Damiana Pilipczuka. Już w 28 minucie kolejna kontuzja wyeliminowała Szymona Nowaka. To bardzo osłabiło siłę naszego ataku. Mimo zdobycia na wyjeździe dwóch bramek nie ustrzegliśmy się wielu błędów, które bezwzględnie wykorzystali gospodarze.”

 

W następnej kolejce juniorów Tomasovii czeka wyjazdowy mecz z Wisłą Puławy (niedziela, 9 kwietnia br. o godzinie 11.00). Nowy Hetman w XVI kolejce pauzuje.

Autor: Redakcja
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 8.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
TORRES20400 28 minut temu
Był: http://zamosc.tv/tv/13955-lech-wal...
Thomas 46 minut temu
No i co był?...
historyk
Jestem przeciwny wymazywaniu z historii ...
zamościak
pokłon przed wejściem i możesz wejś...
L11A
Kabareciarze słuchajcie uważnie, warto...
kibic
Gratulacje dla Padwy za drugie miejsce, ...
Thomas
Liczę na to, że Portal umieści w ca...
le cho
Przyjdę, bo każde jego publiczne wyst...
.
Problemy niepełnosprawnych dzieci i ma...
...
Po co się jeden z drugim męczysz ... n...
observer
Za Pana osiągi - CZAPKI Z GŁÓW. Chyl...
racja
Powodzenia Panie Trenerze wydaje się ,...
L.
Mało napisał? Bo im mniejszy tekst, ty...
22-400
"Artykuł", jak niemal wszędzie, słaby...
KL.
Następna taka konferencja niemiecko-pol...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny