R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćRedakcja29 marca 2017 FACEBOOK | 4297 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 11 komentarzy ()

WLJSt.: Hetman – Chełmianka 4 : 2

Jacek Szczyrba, trener juniorów Hetmana; fot. Wydawnictwo Izamarka Marek Sztochel

R E K L A M A    B O A R D

W IV lidze mecz Hetmana z Chełmianką zakończy rozgrywki bieżącego sezonu. Juniorzy starsi Hetmana dali seniorom na czerwcowy mecz szablon do skopiowania.

Niedziela, 26 marca godz. 11.00

Hetman Zamość Chełmianka Chełm 4 : 2 (0 : 2)

Bramki:

0 : 1 – Kuśmierz (13’ z karnego),

0 : 2 – Kuśmierz (23’),

1 : 2 – Luterek (54’),

2 : 2 – Nowak (64’),

3 : 2 – Nowak (76’),

4 : 2 – Nowak (87’ z karnego).

Hetman 1-4-3-3:

 

Zmiany:

46’ ↓ Patryk Małek – ↑ Łukasz Latawiec,

46’ ↓ Szymon Sadowski – ↑ Kacper Cebula,

88’ ↓ Damian Pilipczuk – ↑ Mikołaj Romański,

90’ ↓ Szymon Nowak – ↑ Dariusz Zub.

Chełmianka: Gracjan Suchocki (84’ Szymon Niemczuk) – Jakub Renowski (89’ Jakub Czepiel), Szymon Jodłowski, Michał Górny, Krzysztof Rak (86’ Przemysław Pieczonka), Adrian Osoba (69’ Adrian Tabaczek), Łukasz Bryk (89’ Paweł Baryła), Damian Kuśmierz, Łukasz Adamski, Dawid Kuśmierz, Oskar Zakrzewski (69’ Robert Siarnik).

Żółte kartki: Płotnikiewicz, Małek i Luterek (Hetman) oraz Rak (Chełmianka).

W pierwszym meczu obecnego sezonu juniorzy starsi nowego Hetmana wygrali w Chełmie 4 : 1. Wynik tego meczu oraz miejsca zajmowane w ligowej tabeli przez obydwa zespoły pozwalały przypuszczać, że zdecydowanym faworytem w rewanżowym starciu obydwu ekip są gospodarze. Przebieg pierwszej połowy spotkania w Zamościu nie potwierdzał jednak przedmeczowych prognoz. Zarówno wynik jaki padł do przerwy jak też postawa obydwu zespołów wskazywały, że to raczej goście zdobędą trzy punkty.

Przyjezdni objęli prowadzenie w 13 minucie meczu. Chełmianka zaatakowała prawym skrzydłem, dośrodkowanie trafiło w rękę Luterka a sędzia wskazał na „wapno”. Pewnym egzekutorem rzutu karnego był Damian Kuśmierz. W 23 minucie zawodnicy Chełmianki podwyższyli prowadzenie. Ponownie atak przeprowadzili prawym skrzydłem a po dośrodkowaniu Zakrzewskiego piłkę ponownie umieścił w zamojskiej bramce Damian Kuśmierz, który mimo asysty trzech obrońców popisał się skutecznym wolejem. Zdobyte bramki były udokumentowaniem zdecydowanej przewagi jaką zespół Chełmianki miał w pierwszej połowie spotkania. Podopieczni Jana Konojackiego górowali nad piłkarzami Hetmana warunkami fizycznymi, cechami motorycznymi, aktywnością oraz pomysłem na grę.

W drugiej połowie trener Jacek Szczyrba dokonał w swoim zespole dwóch zmian oraz korekty ustawienia. Na boisku pojawili się Łukasz Latawiec i debiutujący w zamojskiej drużynie Kacper Cebula. Wprowadzeni zawodnicy pomogli drużynie wzmocnić środek pola, co szybko przyniosło wymierne efekty. W 54 minucie Michał Luterek – mający na sumieniu obydwie stracone bramki – dostał podanie od Daszka i zza linii pola karnego oddał soczysty strzał, który trafił pod poprzeczkę bramki Chełmianki. Ten gol dodał skrzydeł Hetmanowi. Dwa kolejne gole zdobył Szymon Nowak, który po dośrodkowaniach z rzutów rożnych dwukrotnie (w 64 i 76 minucie), uderzeniami głową trafił do siatki rywali. Ten sam zawodnik strzałem z rzutu karnego w 87 minucie ustalił wynik tego spotkania. „Jedenastkę” arbiter pokazał za faul bramkarza gości na Pilipczuku.

Jacek Szczyrba, trener Hetmana: „Goście postawili nam ciężkie warunki gry. Na pewno wpływ na poczynania obydwu zespołów miał wiatr, który w pierwszej połowie sprzyjał Chełmiance a w drugiej pomógł trochę nam. Cieszę się, że potrafiliśmy wstać z kolan przegrywając 0 : 2 i po naprawdę słabej grze w pierwszej połowie. Dobrze wykorzystaliśmy również słabą dyspozycję bramkarza Chełmianki, który był najsłabszym ogniwem tego zespołu”.

W kolejnym spotkaniu juniorzy Hetmana zagrają na wyjeździe z liderem rozgrywek – Tomasovią Tomaszów Lubelski. Mecz odbędzie się w niedzielę, 2 kwietnia br. o godzinie 11.00.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Specjalista" dnia 29 marca 2017 o godzinie 13:14:39 napisał:
  Juniorzy w drugiej połowie pokazali niezły ofens !
  0
  0
  R E K L A M A
 • "Ekspert" dnia 29 marca 2017 o godzinie 13:38:10 napisał:
  Uważam, że Nowak jest najsilniejszym punktem tej drużyny. Cechuje go regularność i pazerność. Widać doświadczenie 3 ligowe.
  0
  0
 • "Blask" dnia 29 marca 2017 o godzinie 15:38:34 napisał:
  Taki wynik w drugiej połowie spotkania gospodarze zawdzięczają w dużej mierze taktyce zastosowanej przez Trenera Jacka Szczyrbe, który wzorcowe potrafił zareagować na boiskowe wydarzenia i kazał swoim podopiecznym grać średnim pressingiem. Taka taktyka była asem w rękawie zamojskiego coacha i coś czuje, ze jeszcze nie raz pomoże Naszym juniorom wydostać się z tarapatów. Nowak do Boguchwaly. Potwierdzone info
  7
  1
 • "WIEŚNIAK" dnia 29 marca 2017 o godzinie 23:18:03 napisał:
  Dlaczego Nowak nie gra w seniorach. Tam nie ma komu skoczyć do główki - bo same konusy. A ten strzela gola za golem z bańki. Szkoda ,że odchodzi ..pewnie chce studiować w Rzeszowie. Ale jeśli daliby mu wcześniej szansę gry w seniorach zamiast pijaków z Upaniny to może........ Nawet jeśli by odchodził to ...mógłby zasilić lepszy klub i ekwiwalent byłby wyższy. Szansę na seniorów powinni też dostać Myszka ,Płotnikiewicz. Szczególnie teraz gdy seniorskie orły szykują formę w pubach.
  3
  0
 • "Zamojskihwk" dnia 30 marca 2017 o godzinie 7:52:05 napisał:
  Widać wieśniak że mało wiesz o Zamojskiej drużynie skoro uważasz że Nowak będzie strzelał bramki w 4 lidze z głowy a jest wzrostu mniej więcej Turczyna lub Czadego.. Po drugie ten Chłopak chodzi do 1 klasy szkoły średniej więc do studiowania mu jeszcze daleka droga. Ale z jednym się zgodzę należy dawać szansę młodym którzy muszą się ogrywać w seniorach.
  1
  1
 • "Bariusz Marda" dnia 30 marca 2017 o godzinie 9:44:51 napisał:
  Nie pierdol, Nowak to przechuj. Zachodnie kluby o niego pytają.
  1
  0
 • "Krzysio Krupa" dnia 30 marca 2017 o godzinie 11:06:29 napisał:
  Nie zapominajmy spod czyjej ręki jest ten młodzian. Gdyby nie moje teksty z ławki "Hajson Kurwa" nic by z niego nie było. Dziwie się rysemu że go nie wystawia ale chuj, będzie grał
  3
  0
 • "Rysiek hwk" dnia 30 marca 2017 o godzinie 11:21:00 napisał:
  Odkąd dowiedziałem się że zostaje pucuje dupe wszystkim Wiec spokojnie Krzysiu, Hajson będzie grał
  0
  0
 • "Welo123" dnia 30 marca 2017 o godzinie 11:43:34 napisał:
  O czym wy barany gadacie jak to ja ustalam skład :) Pozdro
  1
  0
 • "Trześnia" dnia 30 marca 2017 o godzinie 11:45:33 napisał:
  A to że jestem klawiszem w kryminale nie pozwala mi decydować ? Mam nowe zajebiste rękawice do sprzedaży r.9 , cena 85zł
  0
  0
  R E K L A M A
 • "herba" dnia 30 marca 2017 o godzinie 12:05:54 napisał:
  To ja herba ! dzisiaj strzelilem już 5 herb ! Kaczka wracaj do Hetmana!
  1
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
wyborca 3 minuty temu
Na 100% najdroższa drużyna w tej klasi...
jasność 31 minut temu
Panie Zwolak teraz macie już jasnośc ...
widz 39 minut temu
a ten facet łysy, chyba radny to co tak...
K. 40 minut temu
Następna stara wiadomość. Portale lub...
z_boku 40 minut temu
Niech się szanowny "redachtor" zdecyduj...
kasa 42 minuty temu
Nie wiem czy dobrze szukałem, ale coś ...
Ewqa 54 minuty temu
Ale mało ludzi. Dlaczego prawie nikt ni...
puszkon
ktoś coś ile kasy z Zamościa Wnuk prz...
mieszkaniec
Masz dużo racji, ale to nie Wnuk gra me...
Dirty Harry
Znamienne jest to, że dawny przywódca ...
Tomek
Buahahahahahahaha Ile milionów poszło ...
Pan radny Nizioł za komuny był prezes...
K.
"Hetman" - patałachy. Wstyd na całą P...
Mieszkaniec
hahahaha jak zwykle sukcesów ciąg dals...
ad111
Nic nie mam przeciwko inscenizacjom, a w...
ad111
Groch z kapustą oraz zestaw pobożnych ...
observer
Najbardziej zainteresowany koncertem by...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny