R E K L A M A

Z I P

Sport | Tomaszów LubelskiRedakcja29 marca 2017 FACEBOOK | 4297 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

WLJSt.: Górnik Łęczna – Tomasovia 1 : 2

Trener juniorów Tomasovii Paweł Babiarz; fot. Wydawnictwo Izamarka Marek Sztochel

R E K L A M A    B O A R D

Juniorzy starsi Tomasovii skopiowali wyczyn seniorów tego klubu i w meczu na szczycie pokonali najgroźniejszego rywala w rozgrywkach Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych.

Sobota, 25 marca godz. 15.00

Górnik Łęczna Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 2 (0 : 1)

Bramki:

0 : 1 – Iwanicki (18’),

1 : 1 – Aftyka (81’),

1 : 2 – Piatnoczka (84’).

Górnik: Paweł Dejko – Ignacy Brzozowski, Bartłomiej Sieńko, Przemysław Ponurek, Damian Kochalski (75′ Rafał Bronowicki) – Jakub Ptak, Adrian Szczerba, Aleks Aftyka, Sebastian Grzelak (39′ Filip Kaczorowski) – Adam Kędzierski, Patryk Pakuła

Tomasovia 1-4-4-2:

Zmiany:

54’ ↓ Michał Dudziński – ↑ Michał Nowosad,

70’ ↓ Patryk Krosman – ↑ Mateusz Korzeń,

74’ ↓ Karol Śrótwa – ↑ Kacper Nastałek,

85’ ↓ Bartosz Iwanicki – ↑ Szymon Kozak,

88’ ↓ Kacper Łaba – ↑ Michał Kołodziejski.

Żółta kartka: Sieńko (Górnik).

Tomasovia – lider rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych LZPN – rozpoczęła wiosenną rundę od mocnego uderzenia. Już w pierwszej kolejce czekał ich wyjazdowy „mecz na szczycie” z zajmującym drugie miejsce po rundzie jesiennej Górnikiem Łęczna.

Zespół Tomasovii zagrał bez najmniejszych kompleksów. Prowadzenie dla gości w 18 minucie meczu zdobył Bartosz Iwanicki kończąc efektownym „szczupakiem” dośrodkowanie Piatnoczki z prawej flanki. Bramka dla gospodarzy padła w 81 minucie. Przed polem karnym piłkę otrzymał Aleks Aftyka, który po indywidualnej akcji minął trzech zawodników Tomasovii a na koniec strzelił precyzyjnie do bramki obok interweniującego Krawczyka. Lider zachował się jednak tak, jak na lidera przystało. Podopieczni Pawła Babiarza – po wznowieniu gry od środka boiska – najpierw wywalczyli aut w sąsiedztwie pola karnego Górnika, następnie zaś rzut rożny. Dośrodkowanie Nowosada z kornera trafiło do Raczkiewicza, który zgrał piłkę głową do Jakuba Piatnoczki a ten ostatni z najbliższej odległości wepchnął piłkę do bramki gospodarzy.

Paweł Babiarz, trener Tomasovii: „Ten mecz to były typowe piłkarskie szachy. Żaden z zespołów nie chciał przegrać i żaden nie podejmował niepotrzebnego ryzyka w grze. Mimo to, pierwsza połowa meczu mogła się podobać. Mój zespół po objęciu prowadzenia nie cofnął się do desperackiej obrony wyniku, choć nastawiliśmy się raczej na grę z kontry niż na atak pozycyjny. Wydawało się, że akcja Aftyki pokrzyżuje nam plany ale zdążyliśmy jeszcze w końcówce przycisnąć rywali i udało się nam wygrać. Uważam, ze nasze zwycięstwo było zasłużone. Gospodarze mieli bardzo mocny skład. Dzięki przesunięciu do rezerw wielu graczy z pierwszego zespołu, rywale mieli możliwość skorzystania z najlepszych klubowych juniorów. Mój zespół podjął jednak walkę, zagraliśmy świetnie zarówno pod względem taktycznym jak i zaangażowania, dlatego jestem bardzo zadowolony z postawy moich graczy”.

W kolejnym spotkaniu juniorów starszych Tomasovii czeka kolejny „mecz na szczycie”. Tym razem rywalem będzie nowy wicelider – Hetman Zamość. Mecz odbędzie się w Tomaszowie Lubelskim w niedzielę, 2 kwietnia br. o godzinie 11.00.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
wyborca
Na 100% najdroższa drużyna w tej klasi...
jasność 26 minut temu
Panie Zwolak teraz macie już jasnośc ...
widz 34 minuty temu
a ten facet łysy, chyba radny to co tak...
K. 35 minut temu
Następna stara wiadomość. Portale lub...
z_boku 35 minut temu
Niech się szanowny "redachtor" zdecyduj...
kasa 37 minut temu
Nie wiem czy dobrze szukałem, ale coś ...
Ewqa 49 minut temu
Ale mało ludzi. Dlaczego prawie nikt ni...
puszkon
ktoś coś ile kasy z Zamościa Wnuk prz...
mieszkaniec
Masz dużo racji, ale to nie Wnuk gra me...
Dirty Harry
Znamienne jest to, że dawny przywódca ...
Tomek
Buahahahahahahaha Ile milionów poszło ...
Pan radny Nizioł za komuny był prezes...
K.
"Hetman" - patałachy. Wstyd na całą P...
Mieszkaniec
hahahaha jak zwykle sukcesów ciąg dals...
ad111
Nic nie mam przeciwko inscenizacjom, a w...
ad111
Groch z kapustą oraz zestaw pobożnych ...
observer
Najbardziej zainteresowany koncertem by...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny