R E K L A M A

Z I P

Sport | Tomaszów LubelskiRedakcja29 marca 2017

WLJSt.: Górnik Łęczna – Tomasovia 1 : 2

Trener juniorów Tomasovii Paweł Babiarz; fot. Wydawnictwo Izamarka Marek Sztochel

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

Juniorzy starsi Tomasovii skopiowali wyczyn seniorów tego klubu i w meczu na szczycie pokonali najgroźniejszego rywala w rozgrywkach Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych.

Sobota, 25 marca godz. 15.00

Górnik Łęczna Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 2 (0 : 1)

Bramki:

0 : 1 – Iwanicki (18’),

1 : 1 – Aftyka (81’),

1 : 2 – Piatnoczka (84’).

Górnik: Paweł Dejko – Ignacy Brzozowski, Bartłomiej Sieńko, Przemysław Ponurek, Damian Kochalski (75′ Rafał Bronowicki) – Jakub Ptak, Adrian Szczerba, Aleks Aftyka, Sebastian Grzelak (39′ Filip Kaczorowski) – Adam Kędzierski, Patryk Pakuła

Tomasovia 1-4-4-2:

Zmiany:

54’ ↓ Michał Dudziński – ↑ Michał Nowosad,

70’ ↓ Patryk Krosman – ↑ Mateusz Korzeń,

74’ ↓ Karol Śrótwa – ↑ Kacper Nastałek,

85’ ↓ Bartosz Iwanicki – ↑ Szymon Kozak,

88’ ↓ Kacper Łaba – ↑ Michał Kołodziejski.

Żółta kartka: Sieńko (Górnik).

Tomasovia – lider rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych LZPN – rozpoczęła wiosenną rundę od mocnego uderzenia. Już w pierwszej kolejce czekał ich wyjazdowy „mecz na szczycie” z zajmującym drugie miejsce po rundzie jesiennej Górnikiem Łęczna.

Zespół Tomasovii zagrał bez najmniejszych kompleksów. Prowadzenie dla gości w 18 minucie meczu zdobył Bartosz Iwanicki kończąc efektownym „szczupakiem” dośrodkowanie Piatnoczki z prawej flanki. Bramka dla gospodarzy padła w 81 minucie. Przed polem karnym piłkę otrzymał Aleks Aftyka, który po indywidualnej akcji minął trzech zawodników Tomasovii a na koniec strzelił precyzyjnie do bramki obok interweniującego Krawczyka. Lider zachował się jednak tak, jak na lidera przystało. Podopieczni Pawła Babiarza – po wznowieniu gry od środka boiska – najpierw wywalczyli aut w sąsiedztwie pola karnego Górnika, następnie zaś rzut rożny. Dośrodkowanie Nowosada z kornera trafiło do Raczkiewicza, który zgrał piłkę głową do Jakuba Piatnoczki a ten ostatni z najbliższej odległości wepchnął piłkę do bramki gospodarzy.

Paweł Babiarz, trener Tomasovii: „Ten mecz to były typowe piłkarskie szachy. Żaden z zespołów nie chciał przegrać i żaden nie podejmował niepotrzebnego ryzyka w grze. Mimo to, pierwsza połowa meczu mogła się podobać. Mój zespół po objęciu prowadzenia nie cofnął się do desperackiej obrony wyniku, choć nastawiliśmy się raczej na grę z kontry niż na atak pozycyjny. Wydawało się, że akcja Aftyki pokrzyżuje nam plany ale zdążyliśmy jeszcze w końcówce przycisnąć rywali i udało się nam wygrać. Uważam, ze nasze zwycięstwo było zasłużone. Gospodarze mieli bardzo mocny skład. Dzięki przesunięciu do rezerw wielu graczy z pierwszego zespołu, rywale mieli możliwość skorzystania z najlepszych klubowych juniorów. Mój zespół podjął jednak walkę, zagraliśmy świetnie zarówno pod względem taktycznym jak i zaangażowania, dlatego jestem bardzo zadowolony z postawy moich graczy”.

W kolejnym spotkaniu juniorów starszych Tomasovii czeka kolejny „mecz na szczycie”. Tym razem rywalem będzie nowy wicelider – Hetman Zamość. Mecz odbędzie się w Tomaszowie Lubelskim w niedzielę, 2 kwietnia br. o godzinie 11.00.

Autor: Redakcja
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 6 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

brudny Harry
Dokładnie Rychu, jest tak jak pisze mó...
Persona non gra...
Skoro dla Ciebie 63 to prawie 100 to poz...
Hahahahahahahah...
Brawo Azoty!...
Do rycha
Amerykę odkryłem,to oczywista oczywist...
nosmog
Biłgoraj też potrzebuje takich sensor...
water
W obronie koryta posuniecie się nawet d...
Wojciech
Bardzo interesujący i ciekawy artykuł....
rychu
a jaki z PAWia menager to zwykła chorą...
pod okiem facho...
To popatrz na Tyszowce. Likalna ekipa i ...
ktoś
Ne mam żadnych profitów, chodzi mi tyl...
zamościanin
Wspaniała inicjatywa. Jak najwięcej ru...
pod okiem facho...
Tak kolego masz rację ale tylko jeżeli...
Niestety przegrana : Padwa Zamość – ...
kibic
Jak tam Padwa wie ktoś ?...
brudny Harry
Najbliższe wybory wygra PAW....
do Zamościanin...
..."powinien dostać Nobla w dziedzinie ...
ktoś
Każdy klub który chce osiągnąć sukc...
Rynek sutki znaczy Rynek piersi dobrze k...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017