Artykuł zewnętrzny opłaconytekst nadesłany7 czerwca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 2 komentarze

Wkrótce wakacje – warto rozejrzeć się za nosidełkiem turystycznym!

fot. nadesłane
R E K L A M A    B O A R D

Pora wakacji to przede wszystkim obietnica rychłego odpoczynku. A choć odpoczywać można wszędzie i na różne sposoby, najbardziej efektywny wypoczynek to taki, którego zażywa się w miejscu oddalonym od tego, w którym na co dzień się mieszka i funkcjonuje. Dla higieny psychicznej wypada raz na jakiś czas zmieniać otoczenie, na przykład właśnie na czas letnich wakacji. Jednak rodzice małych dzieci mogą mieć wątpliwości co do tego, czy pojawienie się małego człowieka w ich rodzinie nie wyklucza podejmowania tak ambitnych planów.

Rodzina w podróży

To fakt, że podróżowanie z małym dzieckiem znacząco różni się od tego, do jakiego mogli przyzwyczaić się jego rodzice jeszcze zanim ich pociecha pojawiła się na świecie. Stale trzeba mieć pod ręką szereg przydatnych, a nawet niezbędnych akcesoriów, a w trakcie podróży wypada robić częstsze postoje.

To wszystko jednak nie przekreśla jeszcze szans na to, by młoda rodzina spędziła szczęśliwe, wspólne wakacje – nawet takie wypełnione wędrówkami po turystycznych szlakach. Kluczowym wyposażeniem młodych rodziców musi być wówczas przede wszystkim dobrej jakości sprzęt, służący do bezpiecznego transportowania dziecka.

Choć rzeczywiście najtrudniej zaplanować bardziej skomplikowane wycieczki z najmłodszymi niemowlętami, to mając pod opieką dziecko, które już samodzielnie siedzi, można już zacząć myśleć o wspólnych, nawet dosyć śmiałych wyprawach. Kluczem do sukcesu jest wówczas skorzystanie ze specjalnego nosidełka turystycznego, które czyni z dziecka bezpiecznego pasażera, podróżującego razem z rodzicem.

Nosidło turystyczne to rodzaj wygodnego siedziska, odpowiednio zabezpieczonego, które osoba dorosła zakłada podobnie, jak duży plecak ze stelażem. To rozwiązanie korzystne dla obu stron:

 • dziecko może wygodnie spędzić nawet dłuższą wędrówkę, w siedzisku może się też zdrzemnąć, a nawet ukryć przed deszczem czy silnym słońcem;
 • rodzic nie musi ograniczać własnych planów i w dodatku jest spokojny o dziecko, niesione na plecach.

Korzystanie z nosidełek staje się coraz bardziej popularne, między innymi w uwagi na szereg korzyści, jakie można odnieść z tego tytułu. Nosidełka turystyczne można obecnie nabyć zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i elektronicznych.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Marian" dnia 9 czerwca 2018 o godzinie 20:50:40 napisał:
  A po co komu nosidełko burżujski imperialistyczny wynalazek. Bierze się dziecko na tzw. barana i heja do przodu..
  R E K L A M A
  • "K." dnia 9 czerwca 2018 o godzinie 21:57:20 napisał:
   Nosidełka są potrzebne, ale na piwo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
z_boku
Może ta książka coś wyjaśni?https:/...
observer
szanse ma takie, jak na zwycięstwo w sp...
Mieszkaniec nie...
Co za głąb wstawił zdjęcie z neta za...
TORRES20400
@"ciekawy"; zwykle odpowiadam na pytania...
Thomas
oduczcie się darmochy i koncertów pod ...
dfgh
Gdyby startował z 3 lub z ostatniego mi...
KL
Najgorsza jest "coś tam, coś tam"....
PT
Najgorszy kandydat z Lubelszczyzny....
Wielki radny a pszenica chwastami zarosl...
ach
i to jest muzyka, kurcze poszedłbym ale...
ciekawy
tak z ciekawosci schody zamojskiego Ratu...
KL
Najlepszy kandydat z Lubelszczyzny!...
ad111
Proszę bardzo, edukacji nigdy zbyt wiel...
z_boku
Nie od dzisiaj wiadomo że palenie trawy...
ad112
sprawdź co znaczy słowo ''wycieczka''...
A.K
A dużo było wymienionych nazwisk były...
A.K
A dużo było wymienionych nazwisk były...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018