Sport | ZamośćRedakcja19 czerwca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 2 komentarze

Wielokrotny mistrz Polski nowym zawodnikiem PWSZ Zamość

Fot. Facebook/ AUKS PWSZ Trefl Zamość
R E K L A M A    B O A R D

Marcin Kusiński – wielokrotny mistrz i reprezentant Polski jest nowym zawodnikiem I-ligowej drużyny tenisa stołowego PWSZ Zamość.

W zakończonym niedawno sezonie drużyna PWSZ Zamość była o włos od awansu do Superligi, jednak w dwumeczu lepsza okazała się drużyna Pogoni Lębork. Już po sezonie tenisiści PWSZ Zamość zdobyli Puchar Europy TT Inter Cup wygrywając z francuską drużyną Jeumont.

Zamościanie nie rezygnują jednak z planów o awansie do tenisowej Superligi i będą chcieli uczynić to w nadchodzącym sezonie. W walce o najwyższą ligę tenisa stołowego w Polsce ma pomóc Marcin Kusiński, wielokrotny mistrz kraju i reprezentant Polski, uczestnik mistrzostw świata i Europy, który został zawodnikiem PWSZ Zamość.

Poniżej prezentujemy osiągnięcia nowego zawodnika PWSZ:
– wicemistrz Europy w turnieju drużynowym (1998) i brązowy medalista mistrzostw Europy w turnieju drużynowym (2000)
– w grze pojedynczej: mistrz Polski – 1994 i 2002, wicemistrz Polski – 1999, 2001, brązowy medalista mistrzostw Polski – 1996, 1997, 2000, 2004
– w grze podwójnej: mistrz Polski – 2007 (z Bartoszem Suchem), wicemistrz Polski – 1995, brązowy medalista mistrzostw Polski – 1993, 1994, 1997, 1998, 2001, 2002, 2006
– w grze mieszanej: wicemistrz Polski – 1993, brązowy medalista mistrzostw Polski – 1998, 2000
– 3-krotny zwycięzca polskiej ekstraklasy mężczyzn z drużyną LKS Odra Roeben Głoska Księginice w 2005, 2006 i 2007
– 2. miejsce w rozgrywkach ekstraklasy mężczyzn z zespołem MKS-TS Trasko Ostrzeszów w 2008
– brązowy medalista Mistrzostw Europy juniorów w grze podwójnej w parze z Michałem Dziubańskim w 1988
– czterokrotnie brał udział w mistrzostwach świata (1997, 1999, 2001, 2004) i trzykrotnie w mistrzostwach Europy (1998, 2000, 2002)
– najwyższa pozycja w rankingu ITTF – 62 (kwiecień-maj 2002)

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
z_boku
Niegdyś kiedy wysypisko znajdowało si...
zabrakło farby
sam napis bialy RONDO na asfalcie by wys...
ja z zamoscia
Wielka strata dla Zamościa. Super Facet...
observer
Czytałem "fachowe" wypowiedzi członkó...
ak
Powinniśmy wpisać śmieci na listę na...
zamoy
Na transparentach powinno być 'Nie chce...
Tutejszy
Nie wiem skąd się bierze u kierowców ...
ak
Jeżeli chodzi o prawo własności, to t...
observer
To jakieś myślenie głęboko socjalist...
Zamosciak
Najlepiej byłoby zainstalować tam sygn...
no i wyszedł p...
Zamiast linii wibracyjnych powinniście ...
observer
Na pewno Dziura i Misztal - pieli z zach...
klf
juz wsiadajac do BMW w aucie unosi sie e...
ciekawy
ducato chlodnia?...
KL
"Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trze...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018