R E K L A M A

Z I P

Kultura i rozrywka | Powiat Zamojskitekst nadesłany8 kwietnia 2017 FACEBOOK | 4285 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

Wielki Konkurs na „kartki” rozstrzygnięty

Fot. gminazamosc.pl

R E K L A M A    B O A R D

7 kwietnia 2017 r. poznaliśmy laureatów i wyróżnionych autorów Wielkiego Konkursu „Kartki Wielkanocne Gminy Zamość 2017”. Od lat konkursowi patronuje Wójt Ryszard Gliwiński. Uroczysta gala miała miejsce w Gminnym Ośrodku Kultury Gminy Zamość w Wysokiem.

Wiosenna, wielkanocna edycja konkursu jest organizowana od 2005 roku i wciąż nie traci na popularności. W tym roku wpłynęło 620 prac. W bieżącej edycji prace były zgłaszane w sześciu kategoriach: dzieci w wieku do 5 lat oraz klasa 0 szkoły podstawowej, uczniowie klas I-III szkoły podstawowej, uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej, uczniowie gimnazjów i szkół średnich, „open” – osoby dorosłe (powyżej 18 roku życia) oraz w kategorii rodzinnej.

Komisja konkursowa w osobach: Renata Kurasz, Bożenna Gomułka, Krystyna Sikorska i Aleksandra Siołek, wyłoniła 5 prac, które będą użyte w projekcie świątecznych kartek z życzeniami od Samorządu Gminy Zamość. Autorami wybranych prac są: Jan Szpindor – przedszkolak ze Szkoły Podstawowej w Pniówku, Bartłomiej Małecki – uczeń klasy V Zespołu Szkół w Żdanowie, Wioleta Skrzypa – uczennica klasy V Zespołu Szkół w Wysokiem, Bartosz Kostrubiec – uczeń klasy II Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Kalinowicach oraz Roksana Sałamacha – uczennica klasy III Zespołu Szkół w Sitańcu.

Wyróżnienia specjalne przyznano Lenie Strzeleckiej – 4 lata, Lenie Burdzie – 5 lat i Hannie Sobiesiak – 7 lat z ZSPiP w Kalinowicach, Oliwierowi Zinkiewiczowi – 6 lat z ZS w Płoskiem oraz Dominice Gruszce – 7 lat i Martynie Czerniec – klasa V z ZS w Wysokiem.

Komisja oraz organizator konkursu, Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość, łącznie przyznali 111 wyróżnień. Otrzymały je następujące osoby:

Szkoła Podstawowa w Pniówku: Artur Krępiński, Weronika Muca, Daniel Nadłonek, Paulina Puhacz, Anna Kozowicz, Szymon Bryk, Weronika Piotrowska, Alicja Krępińska, Dawid Bojar, Krzysztof Nawój, Sylwia Sołoducha, Weronika Kudyk.

Zespół Szkół im. Dzieci Zamojszczyzny w Sitańcu: Zuzanna Kość, Amelia Buczak, Kinga Biszkont.

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zawadzie: Magdalena Czop, Lidia Siemko, Sylwia Siemko, Sylwia Puźniak, Oliwia Socha, Mikołaj Cieliszak, Martyna Bździuch.
Niepubliczne Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Zawadzie: Karolina Pawłuszkiewicz, Justyna Bździuch.

Zespół Szkół w Żdanowie: Karol Kimak, Patryk Małecki, Natalia Kawałko, Kornelia Bekier, Antonina Wawręty, Oskar Gierczak, Miłosz Denkiewcz, Adrian Pałka.

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Kalinowicach: Wiktor Radziszewski, Emilia Radziszewska, Nikola Hołowińska, Patryk Sokołowski, Natalia Waszczuk, Maja Leszczyńska, Karolina Greszta, Julia Libera, Maja Ratyna, Natalia Ludowska, Marcel Kycko, Bartłomiej Molenda, Izabela Kołtun, Jagoda Ćwik, Natalia Michońska, Natalia Kowalska, Gabriela Wojciechowska, Aleksandra Komar, Zuzanna Bober, Laura Piwowarska.

Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Wólce Wieprzeckiej: Dawid Artymiak, Szymon Artymiak, Weronika Dębska, Dominika Pakuła.

Zespół Szkół w Wysokiem: Zuzanna Kliza, Julia Bzdeń, Patrycja Dąbek.

Zespół Szkół im. Papieża Jana Pawła II w Płoskiem: Marcin Cios, Patryk Duda, Joanna Duda, Anna Dudzicz, Patrycja Balicka, Martyna Balicka, Justyna Rzemieniuk, Amanda Mojżesz, Oliwia Duda, Lena Tulpan, Jakub Pasieka.

Szkoła Podstawowa w Mokrem: Emilia Kicińska, Łucja Koper, Martyna Gulak, Marcin Antoniuk, Małgorzata Psiuk.

Szkoła Podstawowa w Lipsku: Agata Łapa, Natalia Molenda, Miłosz Łapa, Agnieszka Rokosz, Laura Kukiełka.

Szkoła Podstawowa w Białowoli: Łucja Lenczewska, Piotr Mateja, Kamila Kuźma, Weronika Kuźma, Julia Greszta, Jakub Sokołowski, Barbara Gęśla, Nikola Sobczak.

Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego w Borowinie Sitanieckiej: Sandra Jakimiak, Aleksandra Szala, Marcelina Czerniakowska, Martyna Brodzińska, Magdalena Zarek, Magdalena Miętkiewicz, Weronika Sędłak.

Autorzy, których prace zgłaszały Koła Gospodyń Wiejskich z Gminy Zamość:
Koło Gospodyń Wiejskich Mokre: Zuzanna i Małgorzata Małysz – praca zgłoszona w kategorii rodzinnej, Natalia Tor.
Koło Gospodyń Wiejskich Pniówek: Wiktoria Sałamacha, Karolina Wójtowicz.

Uczestnicy zajęć plastycznych prowadzonych w Gminnym Ośrodku Kultury Gminy Zamość: Bartłomiej Paruch, Oliwier Malinowski, Małgorzata Bartosiak, Lena Karło, Łukasz Moskwa, Łucja Zając.

Autorzy prac zgłoszonych w kategorii rodzinnej: Państwo Bortaccy – Amelia, Mateusz i Katarzyna; Państwo Bondyrowie: Teresa, Dariusz, Michał i Katarzyna; Państwo Krzyszczuk: Marzena i Szymon; grupa ze świetlicy w Skaraszowie: Nikola i Sylwester Artymiak oraz Joanna Sagan, a także Magdalena Kliza, która zgłosiła pracę w kategorii „open”.

Na galę, podsumowującą plastyczne zmaganie, przybyli uczestnicy wraz z opiekunami. Całość uroczystości prowadził Jarosław Kalbarczyk – dyrektor GOK-u w Wysokiem. Laureaci i wyróżnieni uczestnicy konkursu otrzymali nagrody rzeczowe, które wręczał Patron konkursu, Wójt Ryszard Gliwiński wraz z członkami jury. Dla wszystkich osób, które nadesłały swoje prace Organizator przygotował drobne upominki w postaci odblaskowych breloczków.

Zgromadzeni mogli zobaczyć wyróżnione prace na pokonkursowej wystawie, którą będzie można oglądać w GOK-u do końca kwietnia br.

GOK: Magda Misztal

Autor: tekst nadesłany
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
TORRES20400 18 minut temu
Był: http://zamosc.tv/tv/13955-lech-wal...
Thomas 36 minut temu
No i co był?...
historyk
Jestem przeciwny wymazywaniu z historii ...
zamościak
pokłon przed wejściem i możesz wejś...
L11A
Kabareciarze słuchajcie uważnie, warto...
kibic
Gratulacje dla Padwy za drugie miejsce, ...
Thomas
Liczę na to, że Portal umieści w ca...
le cho
Przyjdę, bo każde jego publiczne wyst...
.
Problemy niepełnosprawnych dzieci i ma...
...
Po co się jeden z drugim męczysz ... n...
observer
Za Pana osiągi - CZAPKI Z GŁÓW. Chyl...
racja
Powodzenia Panie Trenerze wydaje się ,...
L.
Mało napisał? Bo im mniejszy tekst, ty...
22-400
"Artykuł", jak niemal wszędzie, słaby...
KL.
Następna taka konferencja niemiecko-pol...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny