R E K L A M A

Z I P

Flesz | Powiat ZamojskiRedakcja6 kwietnia 2018 FACEBOOK | 4296 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

Wielącza: Ciągnik zderzył się z motocyklem

Fot. Policja

R E K L A M A    B O A R D

Kierujący ciągnikiem rolniczym wyjeżdżając z posesji na drogę krajową wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym motocyklu. Kierujący jednośladem został przewieziony do szpitala. Kierowca ciągnika był pijany, w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu, jechał niezarejestrowanym ciągnikiem, na dodatek bez uprawnień.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj późnym wieczorem w miejscowości Wielącza.

-Jak wstępnie ustalili mundurowi tuż przed godziną 22:00 kierujący ciągnikiem rolniczym, 33-letni mieszkaniec gminy Szczebrzeszyn wyjeżdżając z terenu posesji na drogę krajową nr 74 uderzył w motocykl marki Daelim, którym kierował 28-letni mieszkaniec Zamościa. Motocyklista z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Mundurowi ustalili również, że kierujący ciągnikiem po uderzeniu w motocykl odjechał z miejsca zdarzenia. Jednak dzięki pomocy świadków szybko został zatrzymany. Przebywał na posesji oddalonej od miejsca zdarzenia o około 500 metrów. Tłumaczył się, że jadąc ciągnikiem usłyszał stukniecie jednak nie sądził, że uderzył w motocykl, dlatego też kontynuował jazdę. Policjanci zbadali trzeźwość kierującego ciągnikiem. W organizmie miał ponad dwa promile alkoholu. Ponadto 33-latek nie posiadał uprawnień do kierowania tego typu pojazdami, a ciągnik nie był zarejestrowany. Został zatrzymany w policyjnym areszcie.– informuje asp. Dorota Krukowska-Bubiło z KMP w Zamościu.

Za naruszenie zasad bezpieczeństwa w ruchu lądowym, spowodowanie wypadku oraz prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, na dodatek bez wymaganych uprawnień i dokumentów odpowie przed Sądem.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
kibic
Ten mecz pokazał, że samą młodzież...
NAME
https://www.youtube.com/watch?v=-v-o2iSH...
NAME
Nie obiecuj, działaj!...
NAME
Aż dziwić się należy, że taki znawc...
KS Hetman
A na jesień, Huczwa Tyszowce z wychowan...
name
Ten tekst to szambo......
zygi
Niech idą na szczaw!ja bym na ten klub ...
hihihi
to by nawet pasowało "dUSiołek"...
niestety
podobno organizatorom (miastu) nie zalez...
Farbowane lisy
Skąd tylu komuchów na spitkaniu ? Czy ...
Ewqa
Ta strona zeszła na psy. Chyba przestan...
Ewqa
Taka relacja to żadna relacja...
Wat? are u kidd...
Ciekawe dlaczego a(ł)"u"tor tego artyku...
Mu
Po tym tekście tylko się utwierdziłem...
zamościak
trochę niefortunny udział prezydenta w...
zamościak
nie każdy miał możliwość kiedyś ba...
K.
Podajcie jakieś dane. Ilu było rekonst...
TORRES20400
@"Włodek"; coś tam wiem, "botolajki" d...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny