R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | TopOliwia Bojar3 kwietnia 2016 FACEBOOK | 4437 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze ()

Więcej dobra

Kilometry dobra fragment strony internetowej kilometrydobra.pl
R E K L A M A    B O A R D

W minionym roku udało się im zebrać prawie kilometr „dobrych złotówek”. Czy w tym roku Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Zamościu pobije ubiegłoroczny wynik? Jak na razie znajdują się na ponad 150 metrze w akcji „Kilometry dobra”.

Dzięki 42607 złotych, czyli 968 metrów dobra zebranym w ubiegłym roku w II Ogólnopolskiej Kampanii Kilometry Dobra udało się utworzyć zlokalizowaną w Bródku Świetlicę Rewalidacyjno – Rehabilitacyjną dla osób niepełnosprawnych intelektualnie po 25 roku życia.

W tym roku zamojskie PSOUU stawia poprzeczkę wyżej – celem jest 100 000 zł, dzięki którym udałoby się zakupić samochód do przewozu
podopiecznych stowarzyszenia na zajęcia edukacyjne, rehabilitacyjne i terapeutyczne.
Jak na razie udało się zebrać ponad 151 metrów, co daje wynik ponad 6645 zł.

Pieniądze w akcji wpłacać można drogą elektroniczną przez stronę .

Do przyłączenia się do akcji zachęcają także jej związani z Zamościem ambasadorzy: Beata Ścibakówna, Waldemar Barwiński i Witold Paszt.

Wielki finał akcji, który odbędzie się na Rynku Wielkim, zaplanowano na niedzielę, 5 czerwca.

Autor: Oliwia Bojar
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "ad111" dnia 3 kwietnia 2016 o godzinie 16:54:20 napisał:
  Proponuję zacząć od plebanii i do kurii, na pewno coś sypnie, wszak państwo ostatnio nie żałuje grosza na ludzi w sutannach. Rekord gwarantowany.
  0
  0
  R E K L A M A
 • "ak" dnia 4 kwietnia 2016 o godzinie 0:04:46 napisał:
  Do"ad111". Sięganie do swojej kieszeni to hojność natomiast sięganie do cudzej kieszeni to kradzież. Doświadczenie uczy ,że tacy jak ty nic nikomu nie dają
  0
  0
 • "ad111" dnia 4 kwietnia 2016 o godzinie 8:45:32 napisał:
  Daję między innymi poprzez podatki i darowizny państwa na rzecz (między innymi) kleru, który później może się pochwalić dobroczynnością za nasze pieniądze oraz od czasu do czasu na WOŚP. Też Cię serdecznie pozdrawiam z chrześcijańską miłością bliźniego...:)
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny