R E K L A M A

Z I P

Reklamatekst nadesłany29 maja 2018 FACEBOOK | 5211 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Weź kredyt na auto – kalkulator wskaże niskie raty

R E K L A M A    B O A R D

Wiesz już, że chcesz kupić nowe auto, ale zastanawiasz się nad formą jego finansowania? Sprawdź, jak wygląda dobry kredyt na auto! Kalkulator rat pomoże ci go idealnie dopasować!

Wygodny kredyt na auto – kalkulator wyliczy twoje raty!

Wysokość miesięcznego zobowiązania wobec kredytodawcy to podstawowa, na którą zwracają uwagę zainteresowani kredytem na auto. Kalkulator pozwala w szybki i wygodny sposób obliczyć ją oraz dostosować warunki umowy do indywidualnych potrzeb. Zatem jeśli chcesz wziąć kredyt na auto, kalkulator rat kredytu samochodowego ułatwi ci podjęcie decyzji. Kredyt EasyDrive, oferowany w ramach programu Volkswagen Financial Services, to przykład nowoczesnego myślenia o finansowaniu auta. Jeśli się na niego zdecydujesz, będziesz spłacał jedynie tę część ceny pojazdu, o jaką zmniejszy się wartość auta w trakcie trwania kredytu. A to pozwala na zredukowanie wysokości raty. Jak bardzo? Sprawdź to na przykładach.

Nowoczesny kredyt na nowy samochód

Volkswagen Passat Variant z silnikiem o pojemności 1,4 TSI o mocy 150 KM w wersji Comfortline kosztuje 102 290 zł. Najniższa możliwa rata Kredytu EasyDrive za ten samochód to zaledwie 950 zł miesięcznie. Wystarczy, że:

  • weźmiesz kredyt na 48 rat,
  • wpłacisz wkład własny w wysokości 30 proc. wartości pojazdu,
  • ustalisz roczny limit przebiegu do 20 tys. km

i już możesz cieszyć się z użytkowania tego komfortowego auta.

Dopasuj wysokość raty do swoich możliwości

Jeśli przeszkodą w nabyciu tego samochodu w Kredycie EasyDrive jest wysokość wkładu własnego, możesz go śmiało ograniczyć lub nawet całkowicie wyeliminować. Wtedy, przy założeniu, że długość trwania kredytu i limit kilometrów pozostaną bez zmian, rata kredytu wzrośnie do 1 697 zł.

Szukając złotego środka w wysokości stałego zobowiązania, pomyśl nad niższym wkładem własnym. W Kredycie EasyDrive, miesięczna rata może wynosić 1 323 zł, jeśli weźmiesz kredyt na następujących warunkach:

  • liczba rat: 48,
  • wysokość wkładu własnego: 15 proc.,
  • limit kilometrów: 20 tys.

Co zrobić po spłacie kredytu?

Po zakończeniu spłacania kredytu pozostaje jeszcze kwestia uregulowania pozostałej części wartości auta. Możesz to zrobić na 3 sposoby:

  • spłacić ją jednorazowo,
  • opłacić w ratach, posiłkując się innym kredytem,
  • uregulować resztę wartości poprzez oddanie kredytodawcy auta w rozliczeniu.

Ostatnia opcja to rozwiązanie dedykowane wszystkim, którzy chcą możliwie często zmieniać samochody na nowe, a nie chcą martwić się zbyciem pojazdu. Dzięki niej do swojej dyspozycji mają stale nowe auto na gwarancji i pewność, że po kilku latach będą mogli bez trudu zmienić je na nowe.

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny