Lifestyle | ZamośćRedakcja8 lipca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Wesprzyj Turniej Piłki Nożnej o puchar Zamojskich Osiedli [ZRZUTKA]

Photo by Mat Brown from Pexels
R E K L A M A    B O A R D

Wesprzyj inicjatywę powołania do istnienia Turnieju Piłki Nożnej o puchar Zamojskich Osiedli. Pomysł uruchomienia projektu miał Maciej Spozowski Przewodniczący Zarządu Osiedla Stare Miasto który zaprasza do współpracy.

Chcesz zostać współorganizatorem, partnerem tego wydarzenia? Odezwij się do nas lub bezpośrednio do Macieja Spozowskiego. Podoba Ci się ten pomysł? Podaj go dalej! Udostępnij! Powiedz znajomym i rodzinie.

Publikujemy komunikat dotyczący Turnieju:

Pragnę poinformować wszystkich mieszkańców miasta Zamość że rozpocząłem pracę i rozmowy, w celu zorganizowania TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR ZAMOJSKICH OSIEDLI (bez ograniczeń wiekowych, młodzi, seniorzy, kobiety, mężczyźni) zapraszam wszystkich zainteresowanych do współpracy/pomocy w zorganizowaniu miejskiej imprezy sportowej.

Zamysłem są rozgrywki drużyn/składów osiedlowych o puchar i nagrody.

Główny cel to dobra wakacyjna zabawa i integracja wszystkich mieszkańców. Szczegóły do uzgodnienia. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny, mailowy, osobisty lub przez facebook-a.

Zróbmy to razem. Szczególne zaproszenie kieruję do Zarządów Osiedli, Władz miasta, Radnych Rady Miasta Zamość oraz wszystkich lokalnych mediów.

Sponsorzy też mile widziani. Pozdrawiam. Przewodniczący Zarządu Osiedla Stare Miasto Maciej Spozowski

Aktualizacja 03.07.2019:

Wszystko idzie w dobrym kierunku, odzew spory, boisko już zarezerwowane na 10 sierpnia, dopinam resztę formalności.

Aktualizacja 08.07.2019:

Kończę pisać regulamin, myślę że w tym tygodniu zrobię plakat i ogłoszę zapisy drużyn. Myślę również o połączeniu turnieju ze zbiórką darów dla Domu Dziecka w Zamościu np. słodyczy, książek, zabawek etc. „wejściówką” będzie jakiś skromny dar. Zapraszam do współpracy oraz przekazywania pomysłów i sugestii, co wiele głów to nie jedna.

 

Jako media – roztocze.net chętnie włączy się w promocję wydarzenia i pomoc w pozyskaniu partnerów.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
kontra
Pomyśl TWS chwilę. Wogóle nie jest to...
Thomas
Sprawa spalarni wynikła w końcówce po...
Schabowy z Zamo...
Thomas, a jak myślisz czemu nie ma inwe...
Thomas
Strasznie dużo jest tych inwestorów - ...
Schabowy z Zamo...
Wybraliśmy radnych, ale są też jakie...
Zamościan
Polecam pana Profesora Grochowalskiego i...
TWS
Przecież ten protest to była akcja wyb...
Thomas
Kontra@ nie po to w demokratycznych wybo...
Thomas
[b]Rozczarowuje mnie Andrzej Wnuk i to n...
kontra
1. Veolia pisze-"przeciwnicy budowy spal...
Paweł
Informacje są nieprawdziwe. Minimum trz...
Antyklerykał
Powaliła mnie Twoja argumentacja. Choci...
aaa
A u Ciebie pewnie w domu sam sie zabawia...
ak
Może jednak byś poszukał tych leków ...
observer
Czym? gokartami?...
Zamościak
A niech jedzie w pisdu....
z_boku
To musi być czarownica, bo ja bym się ...
Antyklerykał
Zawierzy się akustykę np. tzw. Matce B...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018