nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Lifestyle | Tekst sponsorowanytekst nadesłany13 kwietnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Wesele w stylu rustykalnym? Zdecydowanie tak!

fot. nadesłane
R E K L A M A    B O A R D

Zaczął się wiosenno-letni sezon weselny. Coraz większą popularnością cieszą się wesela w stylu rustykalnym.

Wybierz styl

Młode Pary coraz częściej na miejsce organizacji swojego wesela zamiast eleganckich parkietów i błyszczących sal wybierają stare chaty, stodoły, karczmy lub młyny przystosowane do urządzania przyjęć weselnych. Zdecydowanie się na taki styl przyjęcia powinno pociągać za sobą odpowiednie decyzje w zakresie kreacji Panny Młodej, muzyki, dekoracji czy nawet oświetlenia. Spójne wesele, utrzymane w stylu rustykalnym będzie mieć bardzo romantyczny charakter i na długo zapisze się w pamięci gości.

Elementy stylu rustykalnego

Styl rustykalny widoczny jest przede wszystkim w stylistyce sali i dekoracjach. Idealnie w ten trend wpisuje się urządzenie wesela na przykład w starym młynie. Na stołach znaleźć mogą się koronkowe, delikatne obrusy i polne kwiaty. Wielką rolę odgrywa tu też oświetlenie. Przytłumione światło lampionów i łańcuchów światełek stworzy odpowiedni klimat.

Istotna jest też suknia Panny Młodej. Powinna ona być utrzymana w stylu romantycznym – sprawdzą się tu ażurowe koronki, prosty krój, delikatne materiały takie jak muślin. Całą stylizację dopełnić można subtelnym upięciem włosów, w które wpinamy na przykład gipsówkę. Zamiast welonu świetnie sprawdzi się wianek z kwiatów.

Warto przemyśleć muzykę. Niesłuszne jest skojarzenie z muzyką biesiadną, tym bardziej, że nie każdy taką lubi, ale na pewno ani klasyczny kwartet smyczkowy, ani DJ puszczający muzykę klubową nie będzie pasować do konwencji.

Dopełnieniem całości będzie oczywiście menu. Można zdecydować się na przykład na stół z wyrobami wędliniarskimi, ostatnio takie atrakcje na weselach są niezwykle popularne. W stylu rustykalnym sprawdzi się kuchnia lokalna – warto sprawdzić jakie potrawy są dziedzictwem naszego regionu.

W poszukiwaniu sal weselnych przydatna może być platforma ślubna Wedding.pl. Można na niej znaleźć mnóstwo porad i inspiracji, a ponadto, strona stanowi świetną bazę usługodawców z branży ślubnej. Za pośrednictwem Wedding.pl znaleźć można na przykład miejsca, gdzie zorganizujemy wesele, fotografów, muzyków i wiele innych osób niezbędnych w tym dniu. Wystarczy wskazać konkretne miasto, na przykład Lublin, żeby pod adresem https://wedding.pl/sale-weselne/lublin znaleźć listę sal, które mogą nas zainteresować.

Zdjęcia: Shutterstock.com

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama