R E K L A M A

Z I P

Lifestyle | Tekst sponsorowanytekst nadesłany13 kwietnia 2018 FACEBOOK | 4204 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

Wesele w stylu rustykalnym? Zdecydowanie tak!

fot. nadesłane

R E K L A M A    B O A R D

Zaczął się wiosenno-letni sezon weselny. Coraz większą popularnością cieszą się wesela w stylu rustykalnym.

Wybierz styl

Młode Pary coraz częściej na miejsce organizacji swojego wesela zamiast eleganckich parkietów i błyszczących sal wybierają stare chaty, stodoły, karczmy lub młyny przystosowane do urządzania przyjęć weselnych. Zdecydowanie się na taki styl przyjęcia powinno pociągać za sobą odpowiednie decyzje w zakresie kreacji Panny Młodej, muzyki, dekoracji czy nawet oświetlenia. Spójne wesele, utrzymane w stylu rustykalnym będzie mieć bardzo romantyczny charakter i na długo zapisze się w pamięci gości.

Elementy stylu rustykalnego

Styl rustykalny widoczny jest przede wszystkim w stylistyce sali i dekoracjach. Idealnie w ten trend wpisuje się urządzenie wesela na przykład w starym młynie. Na stołach znaleźć mogą się koronkowe, delikatne obrusy i polne kwiaty. Wielką rolę odgrywa tu też oświetlenie. Przytłumione światło lampionów i łańcuchów światełek stworzy odpowiedni klimat.

Istotna jest też suknia Panny Młodej. Powinna ona być utrzymana w stylu romantycznym – sprawdzą się tu ażurowe koronki, prosty krój, delikatne materiały takie jak muślin. Całą stylizację dopełnić można subtelnym upięciem włosów, w które wpinamy na przykład gipsówkę. Zamiast welonu świetnie sprawdzi się wianek z kwiatów.

Warto przemyśleć muzykę. Niesłuszne jest skojarzenie z muzyką biesiadną, tym bardziej, że nie każdy taką lubi, ale na pewno ani klasyczny kwartet smyczkowy, ani DJ puszczający muzykę klubową nie będzie pasować do konwencji.

Dopełnieniem całości będzie oczywiście menu. Można zdecydować się na przykład na stół z wyrobami wędliniarskimi, ostatnio takie atrakcje na weselach są niezwykle popularne. W stylu rustykalnym sprawdzi się kuchnia lokalna – warto sprawdzić jakie potrawy są dziedzictwem naszego regionu.

W poszukiwaniu sal weselnych przydatna może być platforma ślubna Wedding.pl. Można na niej znaleźć mnóstwo porad i inspiracji, a ponadto, strona stanowi świetną bazę usługodawców z branży ślubnej. Za pośrednictwem Wedding.pl znaleźć można na przykład miejsca, gdzie zorganizujemy wesele, fotografów, muzyków i wiele innych osób niezbędnych w tym dniu. Wystarczy wskazać konkretne miasto, na przykład Lublin, żeby pod adresem https://wedding.pl/sale-weselne/lublin znaleźć listę sal, które mogą nas zainteresować.

Zdjęcia: Shutterstock.com

Autor: tekst nadesłany
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: , , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Mieszczuch 29 minut temu
Wychowanków będzie grało tylu ilu si...
zenek
to ja jestem Tofik a nie ty ...... Bla b...
archeo
Piwnice są, ale tylko w narozniku przy ...
wow
widac jakies łuki pewnie piwnice albo p...
Thomas
A na jaką cholerę tam rondo je...
Thomas
Miałem okazję być na koncercie organi...
wow
Gratulacje ! Jako jedyny startował w sw...
Thomas
Rafał Zwolak może być kandydatem na p...
Thomas
fakt@ IPSOS to bardzo życiowa lektura. ...
Thomas
Niedawno był bardo ciekawy sondaż w Wi...
Don Kichot
Lans z dziecmi przed wyborami ?...
Thomas
Skoro miała 3,5 promila alkoholu to w ...
Thomas
Mam pytanie co było powodem takiej awan...
Błąd za błę...
Zdjęcie nie przedstawia tego skrzyżowa...
jan
Liczy się Marcin Zamoyski....
Widział
To co widać już z odkrywek to fragment...
Kerim
Roztocze to mój ulubiony blog o lubelsz...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny