R E K L A M A

Z I P

Lifestyle | Tekst sponsorowanytekst nadesłany13 kwietnia 2018 FACEBOOK | 4184 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

Wesele w stylu rustykalnym? Zdecydowanie tak!

fot. nadesłane

R E K L A M A    B O A R D

Zaczął się wiosenno-letni sezon weselny. Coraz większą popularnością cieszą się wesela w stylu rustykalnym.

Wybierz styl

Młode Pary coraz częściej na miejsce organizacji swojego wesela zamiast eleganckich parkietów i błyszczących sal wybierają stare chaty, stodoły, karczmy lub młyny przystosowane do urządzania przyjęć weselnych. Zdecydowanie się na taki styl przyjęcia powinno pociągać za sobą odpowiednie decyzje w zakresie kreacji Panny Młodej, muzyki, dekoracji czy nawet oświetlenia. Spójne wesele, utrzymane w stylu rustykalnym będzie mieć bardzo romantyczny charakter i na długo zapisze się w pamięci gości.

Elementy stylu rustykalnego

Styl rustykalny widoczny jest przede wszystkim w stylistyce sali i dekoracjach. Idealnie w ten trend wpisuje się urządzenie wesela na przykład w starym młynie. Na stołach znaleźć mogą się koronkowe, delikatne obrusy i polne kwiaty. Wielką rolę odgrywa tu też oświetlenie. Przytłumione światło lampionów i łańcuchów światełek stworzy odpowiedni klimat.

Istotna jest też suknia Panny Młodej. Powinna ona być utrzymana w stylu romantycznym – sprawdzą się tu ażurowe koronki, prosty krój, delikatne materiały takie jak muślin. Całą stylizację dopełnić można subtelnym upięciem włosów, w które wpinamy na przykład gipsówkę. Zamiast welonu świetnie sprawdzi się wianek z kwiatów.

Warto przemyśleć muzykę. Niesłuszne jest skojarzenie z muzyką biesiadną, tym bardziej, że nie każdy taką lubi, ale na pewno ani klasyczny kwartet smyczkowy, ani DJ puszczający muzykę klubową nie będzie pasować do konwencji.

Dopełnieniem całości będzie oczywiście menu. Można zdecydować się na przykład na stół z wyrobami wędliniarskimi, ostatnio takie atrakcje na weselach są niezwykle popularne. W stylu rustykalnym sprawdzi się kuchnia lokalna – warto sprawdzić jakie potrawy są dziedzictwem naszego regionu.

W poszukiwaniu sal weselnych przydatna może być platforma ślubna Wedding.pl. Można na niej znaleźć mnóstwo porad i inspiracji, a ponadto, strona stanowi świetną bazę usługodawców z branży ślubnej. Za pośrednictwem Wedding.pl znaleźć można na przykład miejsca, gdzie zorganizujemy wesele, fotografów, muzyków i wiele innych osób niezbędnych w tym dniu. Wystarczy wskazać konkretne miasto, na przykład Lublin, żeby pod adresem https://wedding.pl/sale-weselne/lublin znaleźć listę sal, które mogą nas zainteresować.

Zdjęcia: Shutterstock.com

Autor: tekst nadesłany
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: , , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
perła
Ta kopuła to jakaś parodia sztuki budo...
kjm
piszę trochę z przekąsem...strategicz...
kibic
Boniek dziś fajnie pomagał na ławce,w...
zenek
A jak by wygrał 100 do 0 i tak to nic...
x
Jeszcze jedno przewinienie - podwójna ...
kibic
Brawo Hetman, powoli odrabiamy, Stal sł...
gość
sędzia popsuł mecz tymi kartkami,...
Ehhhh
Zdjęcie nie pochodzi z tego meczu....
antyklerykał
A w konsekwencji tej wielowiekowej tresu...
antyklerykał
Czy meczety, czy kościoły, czy inne te...
http://www.kuri...
CZŁOWIEK ROKU 2017 Zamość - wyniki ...
kjm
na zachodzie budują meczety, u nas koś...
TORRES20400
@"antyklerykał"; a to mierzysz "poziom ...
zamościak
"antyklerykał" ! znowu wąchasz ?, a ta...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny