nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

II. Region | SportRobert Moteka23 czerwca 2016 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 7 komentarzy

W sobotę wygra Szwajcaria

Przysmaki Fupi, melon i arbuz Fot. Łukasz Sułowski

Tak orzekła Fupi, pani hipopotam z zamojskiego ZOO. 
Fupi dostała poważne zadanie polegające na zjedzeniu jednej z trzech kompozycji melonowo-arbuzowej. Każda z nich przedstawiała inny wynik meczu. Dodajmy, że zarówno melon jak i arbuz to ulubione przysmaki Fupi.

Wybór nie był natychmiastowy, zatem musiał być wyważony i poparty szczegółową analizą szans. Po namyśle pani hipopotam zjadła kompozycję przedstawiającą szwajcarską flagę. Nie ustaliliśmy jakie kompetencje w dziedzinie przewidywania wyników meczy piłki nożnej ma Fupi. Jedno jest pewne, pochodząca z Holandii hipopotamica powinna być bezstronna. Czy tak było faktycznie, okaże się w sobotę.

Fupi typuje wynik meczu Fot. Łukasz Sułowski
Fupi typuje wynik meczu Fot. Łukasz Sułowski

Nasza redakcja interpretuje tę wróżbę inaczej. Uważamy, że pożarcie Szwajcarii przez Fupi przepowiada dokładnie to, co zrobią Polacy na boisku z rywalami.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Robert Moteka
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Dżejms." dnia 23 czerwca 2016 o godzinie 18:21:43 napisał:
  Czy to z Niemcami, Hiszpania, Francja to potencjalny rywal Polski w finale.ci wszyscy wielcy wykrywania się między sobą. Niestety martwi dyspozycja Lewandowskiego. Nasi potencjalni rywale nie są silni. Mieliśmy dużo szczęścia, że tak ułożyło się nam drabinka w fazie pucharowej euro 2016
  R E K L A M A
 • "Paweł" dnia 23 czerwca 2016 o godzinie 22:00:06 napisał:
  Hipopotam nie wpisuje się w dobrą zmianę :( Z dyspozycją Lewandowskiego wszystko w porządku. To rzeczywiście mistrzostwa tych, co włąsne ambicje chowają pod dywan dla dobra drużyny :)
 • "TORRES20400" dnia 23 czerwca 2016 o godzinie 23:07:04 napisał:
  Piękne zwierze. Gratulacje dla opiekuna. I całego ZOO. Co do Szwajcarii... 0:4. I Nie widzę tego inaczej ;-)
 • "z_boku" dnia 25 czerwca 2016 o godzinie 18:58:29 napisał:
  No i mamy dowód na to, że ten hipopotam nie jest żadnym ekspertem. Nasi mając właściwie 1 dzień odpoczynku po meczu upainą robili co chcieli ze Szwajcarami ale w końcu opadli z sił.
 • "Robert Moteka" dnia 25 czerwca 2016 o godzinie 19:37:21 napisał:
  "Nasza redakcja interpretuje tę wróżbę inaczej. Uważamy, że pożarcie Szwajcarii przez Fupi przepowiada dokładnie to, co zrobią Polacy na boisku z rywalami." "...ale w końcu opadli z sił." (z_boku) Fupi zatem świetnie zna się na futbolu ;-)
 • "janzam" dnia 25 czerwca 2016 o godzinie 23:08:50 napisał:
  Pewnie nie zjadła tego arbuza całego, część wypluła. :-)
 • "z_boku" dnia 26 czerwca 2016 o godzinie 10:53:01 napisał:
  Panie Robercie, nadal twierdzę, że z hipopotama taki ekspert piłkarski jak z koziej *ópY trąba. Zasady wskazania zwycięzcy zostały ustalone przez dyrekcję ogrodu zoologicznego i Fupi jako bezpośrednio odpowiedzialna za wykonanie zadania, musiała zostać o nich powiadomiona. Na dowód, że racja jest po mojej stronie pozwolę sobie zacytować: "Samica hipopotama karłowatego z zamojskiego ogrodu zoologicznego wytypowała Szwajcarię. Szanse były równe, flagi zrobione z arbuzów i melonów były w jednakowej odległości, tak, żeby Fupi miała jednakowy dystans do pokonania. Dobrała się pierwsze do arbuza z flagą Szwajcarii. Ustaliliśmy, że która pierwsza flaga zostanie zeżarta to ta drużyna wygrywa, jeżeli środkowa, pomieszana flaga to byłby remis - wyjaśnia Łukasz Sułowski, zastępca dyrektora zamojskiego ogrodu". Skoro zastępca dyrektora mówi, że ustalono, to ustalono. Koniec, kropka, Fupi na piłce się zna tak jak cały sztab szkoleniowy AMSPN. ;)

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama