R E K L A M A

Z I P

Reklamatekst nadesłany12 lipca 2017

W którym banku założyć konto bankowe?

W którym banku założyć konto bankowe?, fot. nadesłane

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

Potrzebujesz rachunku bankowego? Zanim udasz się do banku, powinieneś sprawdzić, które banki przygotowały najlepsze propozycje dla klientów indywidualnych, biznesowych i zamożnych. Zainteresowany?

Rachunki bankowe w ofercie banków

Jednym z podstawowych produktów bankowych są konta. Na polskim rynku nie ma banku, który nie proponowałby klientom co najmniej jednego. Rozbudowana oferta nie sprzyja jednak szybkiemu wybraniu rachunku – konieczne jest rozeznanie się w propozycjach poszczególnych banków. Jesteś zainteresowany? Zacznij od wybrania grupy kont, którymi jesteś zainteresowany.

  • 1) Konta osobiste (dla klientów indywidualnych)

Wyróżniają się przede wszystkim wysokością opłat – klient nie zapłaci za podstawowe operacje, np. przelewy bankowe, wydanie i obsługę karty debetowej. Jeżeli już teraz wiesz, że będziesz zlecał przelewy zagraniczne, to warto sprawdzić ich ceny. W przypadku bowiem mniej popularnych operacji widać największe różnice w cenach – koszt przelewu bankowego może wynieść nawet 200 zł.

  • 2) Dla przedsiębiorczych

Konta bankowe dedykowane firmom są tak skonstruowane, że dają klientom dostęp do zaawansowanej bankowości internetowej. W efekcie mogą oni – po zalogowaniu się do swojego konta – wystawić fakturę. Jeżeli chcesz założyć takie konto w banku, to dobrze, abyś zorientował się, czy wybrane przez ciebie faktycznie ci to umożliwi.

Pamiętaj, że niektóre banki – wraz z kontem – dają klientowi dostęp do usług concierge. Jeżeli uważasz je za przydatne, to dowiedz się, czy wybrany przez ciebie bank faktycznie wspomoże cię w kryzysowych sytuacjach.

  • 3) Rozwiązania dla zamożnych

Każdy bank ma w ofercie bankowość prywatną. Jeżeli chodzi o rachunki bankowe oferowane w ramach private banking, to wyróżniają się one tym, że dają klientom dostęp do szeregu dodatkowych usług, np. concierge. Zapomnieć nie można też o kartach debetowych podpiętych pod takie rachunki – to luksusowe karty wyróżniające się designem. Przykładami kont przeznaczonych dla zamożnych są np. konta w Lions Bank.

Czym się kierować, wybierając bank?

Rachunek bankowy to z pewnością nie jedyny produkt, z którego będziesz korzystał. Wybierając bank, powinieneś zwrócić uwagę nie tylko na opłaty czy dodatkowe usługi, do których otrzymasz dostęp po podpisaniu umowy – ważne są też pozostałe produkty znajdujące się w ofercie.

Jeżeli nie chcesz w przyszłości zmieniać banku, to na etapie wybierania rachunku bankowego zwróć uwagę, czy bank proponuje:

  • Produkty pozwalające sfinansować zakup wybranych rzeczy, np. kredyty, pożyczki. Ważne przy tym, aby oprocentowanie takich produktów było atrakcyjne.
  • Lokaty bankowe i konta oszczędnościowe – korzystając z tych produktów, będziesz mógł pomnażać posiadane oszczędności. Jeżeli posiadasz sporą kwotę tytułem oszczędności, to koniecznie sprawdź, jaką kwotę maksymalnie będziesz mógł zdeponować na lokacie.
  • Inne rachunki bankowe, np. walutowe. Dostęp do rachunku walutowego przyda ci się, jeżeli często wyjeżdżasz za granicę – płacenie za granicą kartą podpiętą do rachunku w złotówkach nie jest dobrym rozwiązaniem, a to dlatego, że takie operacje są bardzo kosztowne.

Kierując się powyższymi wskazówkami, wybierzesz najlepsze konto dla siebie, a przy okazji nie będziesz musiał szukać banku, gdy będziesz chciał skorzystać z innych produktów.

Autor: tekst nadesłany
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: , , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
... 10 minut temu
Pewnie ma się świetnie za to Ty byłe...
max 45 minut temu
Krzyżanowsla znowu......masakra....
TORRES20400
http://zamosc.tv/tv/12394-pod-rozwage/...
L11A
Poczekam na film o Staffie i wtedy chęt...
EQmen
Szczególnie pozdrawiam człowieka renes...
klm
Szanowny panie redaktorzyno w w 28 sekun...
Zasmucony
To przykre. Znam sprawcę i podwójnie m...
Antyklerykał
Nie lepiej wydać takie pienądze na pos...
Co tam marcin ? Chory ? Czy nie możesz...
tutejszy
azbest "nie zaczepiany"praktycznie nic n...
Tak
Dziękuję Pośle,to wszystko by się ni...
observer
do Torresa - słusznie Waść prawisz....
POdPIS
i aby samorządy wszystkie stowarzyszeni...
ktoś
Szkoda. Taka młoda, pewnie jeszcze wiel...
TORRES20400
@"observer"; to będzie kolejna tragedia...
historyk
Ludzie nie wypisujcie głupot- jak możn...
c f v
Oczywiście,że wesprę.Prowincjonalne z...
Zosia
wartość uszczuplonego podatku akcyzowe...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017