Prawo i Biznes | Społeczeństwo i patriotyzm | Zamość | Zdrowie i UrodaRedakcja9 maja 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

VII Regionalna Konferencja Polskiej Federacji Szpitali – Zamość 2019 [PROGRAM, REJESTRACJA]

R E K L A M A    B O A R D

Polska Federacja Szpitali oraz Zamojski Szpital Niepubliczny Sp. z o.o. zapraszają do udziału w VII Regionalnej Konferencji Polskiej Federacji Szpitali – Zamość 2019.

Wezmą w niej udział m.in.:

  • Jarosław Fedorowski Prezes Polskiej Federacji Szpitali,
  • Józefa Szczurek – Żelazko Wiceminister Zdrowia,
  • Jarosław Stawiarski Marszałek Województwa Lubelskiego
  • Karol Tarkowski dyrektor Lubelskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ.

Uczestnicy będą rozmawiać m.in. na temat reformy systemu służby zdrowia 2019, nakładach na finansowanie świadczeń opieki zdrowotnej w województwie czy polonijnej pracy społecznej.

Szczegółowy program konferencji:

8:00-9:00 Rejestracja uczestników

9:00-9:15 Słowo wstępne. Powitanie gości – Jarosław J. Fedorowski Prezes Polskiej Federacji Szpitali; Mariusz Paszko Prezes Zamojskiego Szpitala Niepublicznego Sp. z o.o.

9:15-9:35 Aktualności Polskiej Federacji Szpitali – Jarosław J. Fedorowski Prezes Polskiej Federacji Szpitali.

9:35-9:55 Polonijna praca społeczna w drodze do zmiany mentalności lekarza – Sergiusz Prokopiuk Prezes Stowarzyszenia Lekarzy Polskiego Pochodzenia na Wołyniu, Łuck (Ukraina).

9:55-10:15 Nakłady na finansowanie świadczeń opieki zdrowotnej w województwie lubelskim w okresie funkcjonowania PUZ – Karol Tarkowski Dyrektor Lubelskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ.

10:15-10:35 Ryczałt PSZ na 2019 r. oraz zmiany NFZ dotyczące finansowania szpitali – Daniel Rutkowski Zastępca Dyrektora Departamentu Świadczeń Opieki Zdrowotnej NFZ.

10:35-10:55 Jak skutecznie wspierać zarządzanie ryzykiem prawnym w szpitalach? – Marcin Stępień Dyrektor ds. rozwoju rynku GRC administracja publiczna i ochrona zdrowia Wolters Kluwer Polska sp. z o.o.

10:55-11:20 Przerwa kawowa

11:20-11:40 Kadry medyczne – sytuacja poszczególnych zawodów medycznych w województwie lubelskim – Józefa Szczurek-Żelazko Wiceminister Zdrowia.

11:40-12:00 Wystąpienie Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego.

12:00-12:20 Wnioski z kontroli przeprowadzonych w podmiotach leczniczych przez Wojewodę Lubelskiego – Agnieszka Kowalska Głowiak Dyrektor Wydziału Zdrowia Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie.

12:20-12:40 Przyszłość systemu ochrony zdrowia w Polsce. Czy mamy pieniądze na leczenie Pacjentów?– Andrzej Mądrala V-ce Prezydent Pracodawcy RP.

1240-1300 Nowości z Parlamentu i Ministerstwa Zdrowia w zakresie ochrony zdrowia – Piotr Warczyński ekspert, wykładowca akademicki, b. Wiceminister Zdrowia.

13:00-14:00 Lunch

14:00-14:50 Panel dyskusyjny pt. „Reformy systemu ochrony zdrowia 2019 – wyzwania” prowadzący: Jarosław J. Fedorowski Prezes Polskiej Federacji Szpitali

uczestnicy panelu: Agnieszka Kowalska Głowiak Dyrektor Wydziału Zdrowia Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie, Andrzej Mądrala V-ce Prezydent Pracodawcy RP, Daniel Rutkowski Zastępca Dyrektora Departamentu Świadczeń Opieki Zdrowotnej NFZ, Jarosław Stawiarski Marszałek Województwa Lubelskiego, Karol Tarkowski Dyrektor Lubelskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ, Józefa Szczurek-Żelazko Wiceminister Zdrowia, Piotr Warczyński b. Wiceminister Zdrowia, Andrzej Wnuk Prezydent Miasta Zamość.

14:50-15:10 Innowacje w dostępie do danych medycznych z wykorzystaniem silnika Medstream Designer, Piotr Pecko Transition Technologis.

15:10-15:30 Istota ubezpieczeń wzajemnych a trigger czasowy „act comitted”. Szanse i zagrożenia reasekuracji Związku Wzajemności Członkowskiej – Rafał Holanowski Prezes Supra Brokers SA.

15:30-15:50 Raport końcowy z badania potrzeb rekrutacyjnych i szkoleniowych przeprowadzonego na wybranej grupie szpitali członkowskich PFSz. Rekomendacje dalszych działań w obszarze Zarządzania Kapitałem Ludzkim – Jacek Kopacz Manpower Life Scence.

15:50-16:00 Zakończenie i podsumowanie konferencji – Jarosław J. Fedorowski Prezes Polskiej Federacji Szpitali.

16:00 Losowanie nagrody niespodzianki Business Mixer

Konferencja odbędzie się 16 maja 2019 r. – Zamość, Hotel „Artis”, Sitaniec 1

Udział w konferencji jest bezpłatny. REJESTRACJA

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Stefan
W schronisku wolontariusze nie sa mile w...
Kasia
Nadeszla pora na zmiany !!!!!!! W tym pr...
eh
Szkoda, że remont w sezonie turystyczny...
ja
Zgadzam się z opinią LZ. Zalew w zamo...
LZ
To chyba dawno nad zalewem nie byłeś. ...
Sylwia
Ja rozumiem,ze mieszkamy na prowincji,al...
Jaroo
Za to zdj�cie to powinien si� obrazi...
Widać że perspektywiczny .. weteran....
mieszkaniec
Zamojski zalew to syf. Nie powinni w og...
zamoscianin
w sumie jak by nie Gierek nie byloby uli...
Taka pawda
Bez sensu jest ta sonda....
Anita
Nie wiem jak Rudka, ale stawy Echo wysyc...
No name.....
A jeszcze lepiej skrytykować wszystko, ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018