R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćRedakcja19 listopada 2016

Victoria w Kielcach!

Piłka ręczna. Fot. Wikipedia

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

W świetnych humorach z Kielc wrócili szczypiorniści Padwy Zamość. Dzięki zwycięstwu z AZS UJK Kielce 30:26 (17:14) zamościanie zakończyli serię czterech meczów bez zdobyczy punktowej.

W meczu z kielczanami w zamojskiej drużynie dobrze funkcjonowały elementy, do których można było mieć dotychczas zastrzeżenia.
– Przede wszystkim obrona. Współpraca pomiędzy zawodnikami z pola i bramkarzami wreszcie wyglądała mniej więcej tak jak sobie życzyłem. Najważniejsze, że moi podopieczni zaczęli nawzajem się słuchać. Dotychczas było tak, że owszem, wymieniali między sobą wskazówki, ale nie wprowadzali ich w życie. W sobotę było zupełnie inaczej – mówi Tomasz Czerwonka, trener MKS Padwa Zamość.
Pocieszająca jest także gra skrzydłowych. Istotne trafienia dla Padwy zaliczyli Jakub Wańkowicz, Kajetan Litwińczuk, a zwłaszcza Jakub Pieczykolan, dla którego był to najlepszy występ w tym sezonie.
Praktycznie przez całe spotkanie inicjatywa należała do żółto-czerwonych, ale ambitnie grający gospodarze nie zamierzali oddać meczu bez walki. Wręcz przeciwnie, w 56 min kielczanie tracili tylko jedną bramkę (25:26) i remis był na wyciągnięcie ręki.
Wówczas ważne trafienia dla zamościan zaliczyli Adrian Adamczuk, Szymon Fugiel (tradycyjnie już najlepszy strzelec zespołu, 9 goli) i Tomasz Samoszczuk i dzięki nim dwa punkty pojechały do Zamościa.
W najbliższy czwartek zespół trenera Czerwonki odrobi ligowe zaległości i w wyjazdowym meczu zmierzy się z rezerwami Azotów Puławy.

AZS UJK KIELCE – PADWA ZAMOŚĆ 26:30 (14:17)
Padwa: Buchcic, Bąk – Fugiel 9, Pieczykolan 4, Litwińczuk 4, Adamczuk 3, Gałaszkiewicz 3, Wańkowicz 2, Samoszczuk 2, Działa 1, Romańczuk, Świerczyński, Wawrzycki, Maroszek.
Sędziowali: Paweł Piątek (Gać), Maciej Szestakow (Rzeszów). Widzów: 50. Kary: Padwa – 12 min. Czerwona kartka: Gałaszkiewicz – 55 min, za faul.

Autor: Redakcja
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 6 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Zgoda" dnia 19 listopada 2016 o godzinie 21:19:59 napisał:
  GRATULACJE!!! Co nie zmienia mojego zdania o zmianach i to poważnych.
  0
  0
 • R E K L A M A
 • "piotr" dnia 19 listopada 2016 o godzinie 21:55:27 napisał:
  gratulacje, tak trzymać'
  0
  0
 • "Rafał" dnia 20 listopada 2016 o godzinie 9:57:19 napisał:
  i dobrze tak grajcie tak niech chłopaki się ogrywają, a nie od razu zakupy! za co? póżniej pieniędzy zabraknie i znowu do 3 ligi tak jak koledzy z nożnej tylko kupują kupują i poziom marny prezentują bo co to jest IV liga piłki nożnej?
  0
  0
 • "Hmmm" dnia 20 listopada 2016 o godzinie 18:06:20 napisał:
  Ego takie jak stąd do Tatr. Jakby to miało przełożenie, to gralibyśmy w LM. Wenta+Tałant<EGO
  0
  0
 • "do Rafała" dnia 20 listopada 2016 o godzinie 18:09:23 napisał:
  A co to jest ta śmieszna II liga? Trzeci poziom rozgrywkowy, gdzie grają studenci, emeryci i inni oldboje? Niższe ligi to folklor i kowbojskie tematy. Walkowery, głupie przypadki itp.
  0
  0
 • "Rafał" dnia 21 listopada 2016 o godzinie 8:48:44 napisał:
  Ale jest II liga i wyżej narazie pewnie nie będzie!a IV liga w nożnej co to jest? przecież to śmiechu warte na tylu trenerów /same pijaki i cwaniaki/ i tyle grup szkoleniowych jakich jest w Mieście to wstyd że Hetman jest w IV lidze.!!! wstyd !!! już nie piszę o pieniądzach, bo te lalusie to zawsze kasę dostaną z miasta i to nie małą!czy będzie kiedyś sprawiedliwość??? ....
  0
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

Franciszek 23 minuty temu
Nie znoszę komuny....
32 minuty temu
Michał ma jeszcze być w Hetmanie do ko...
pl 51 minut temu
Lul. Kiedyś przechodziłem obok podobne...
ciekawy 54 minuty temu
Tak mnie zainteresowało - pod sądem pr...
Horn 57 minut temu
Akurat na zakupach koło sądu byłem. N...
zamościak
To już mogli sobie grilla uruchomić, n...
obserwer 2
Nie wychylaj się zbyt nisko bo czółko...
.
Co to znaczy, jesteśmy w trakcie przetw...
fifi
Podziwiam tych ludzi, że im chce , co p...
z_boku
Jakieś info o frekwencji? Jeżeli znowu...
Ciemność
Relacja wideo nie działa a na zdjęciac...
zamościanin
Widać że dogorywają, i jak to mówią...
yyy tam
"Do zegarmistrza" dnia 23 listopada 2017...
drczosnek
następny sekciarz, wpychają ten kit i ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017