Społeczeństwo i patriotyzm | Zamośćtekst nadesłany30 maja 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 7 komentarzy

Veolia organizuje dyżury informacyjne dla mieszkańców! Zapytaj o spalarnię

R E K L A M A    B O A R D

Veolia Wschód Sp. z o.o. organizuje dyżury informacyjne na temat planowanej rozbudowy ciepłowni o blok na paliwo RDF. Zaproszenia, na te dwudniowe spotkania, trafiły już do mieszkańców terenów sąsiadujących z ciepłownią.

Osoby zainteresowane planami rozbudowy ciepłowni będą mogły uzyskać szczegółowe informacje na ten temat od przedstawicieli Veolii, którzy będą dyżurować w ciepłowni przy ul. Hrubieszowskiej 173, w dniach 30-31 maja w godzinach 15.00-19.00

Podczas dyżurów będzie można porozmawiać na temat technologii termicznego przetwarzania odpadów,jej wpływu na środowisko, spodziewanych korzyści oraz zobaczyć jaki teren będzie zajmować planowana instalacja.
Dyżury zostały zaplanowane głównie z myślą, o mieszkańcach terenów sąsiadujących z ciepłownią,ale mogą wziąć w nich udział wszyscy zainteresowani tematem rozbudowy ciepłowni.

„Temat rozbudowy ciepłowni budzi zrozumiałe zainteresowanie. Do mieszkańców dociera też wiele nieprawdziwych informacji, które mogą budować obawy. Nasze doświadczenie pokazuje, że wszystkie te wątpliwości można wyjaśnić podczas rzeczowej rozmowy, na które serdecznie zapraszamy mieszkańców”-powiedział Andrzej Piotrowski, Veolia Energia Polska.


Grupa Veolia w Polsce od 20 lat jest sprawdzonym partnerem miast i przemysłu na terenie całego kraju. Opierając się na wiedzy i doświadczeniu oferuje innowacyjne usługi dostosowane do potrzeb Klientów. Inwestując w rozbudowę i modernizację swojej infrastruktury produkcyjnej i dystrybucyjnej, a także rozwijając działalność w zakresie efektywnego zarządzania energią, gospodarki wodno-ściekowej i odpadowej zapewnia najwyższą jakość usług. Wpisując się w model gospodarki o obiegu zamkniętym tworzy i wdraża rozwiązania efektywne ekonomicznie i przyjazne dla środowiska przyczyniając się do zrównoważonego rozwoju miast i przemysłu.

Grupa Veolia w Polsce zatrudnia 4 300 pracowników, których misją jest odnawianie zasobów świata. Prowadzi działalność w 83 miastach, w 41 zarządza sieciami ciepłowniczymi. Działa poprzez spółki operacyjne: Veolia Energia Polska (holding), Veolia Energia Warszawa, Veolia Energia Łódź, Veolia Energia Poznań, Veolia term, Veolia Industry Polska, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tarnowskich Górach oraz ich spółki zależne. www.veolia.pl

Veolia Wschód Sp. z o. o.Veolia Wschód Sp. z o.o. jest jedną ze spółek Veolia Term, wchodzącą w skład grupy Veolia. Głównym obszarem jej działalności jest produkcja i dystrybucja ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania, ciepłej wody użytkowej oraz ciepła technologicznego dla Zamościa.

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Zamoy" dnia 27 maja 2019 o godzinie 22:34:24 napisał:
  Aż szlag trafia że trzeba takie spotkania organizować. Na całym cywilizowanym świecie spalarnia są najlepszym i nieszkodliwym sposobem na usunięcie resztek śmieci po odzysku. Nikomu nie śmierdzi i nie przeszkadza a u nas... :/
  R E K L A M A
  • "Mieszkanka" dnia 27 maja 2019 o godzinie 23:05:10 napisał:
   Gdzie mieszkasz głupcze, bo na pewno nie w Zamościu. Normalny człowiek nigdy nie byłby za zatruwaniem własnego środowiska. Nie dość że nie ma tu żadnego przemysłu, bida aż piszczy, to jeszcze chcą nam wlepić truciciela. Ludzie! Róbmy coś! Sprzeciwiajmy się temu pomysłowi! Pomyślmy o naszych dzieciach i nas samych!
  • "zamoy" dnia 30 maja 2019 o godzinie 18:12:53 napisał:
   do "Mieszkanka" - mieszkam w okolicy Jana Zamoyskiego ale w tym tygodniu nie wpadaj bo nie ma mnie na miejscu :) A jeżeli chodzi o spalarnię to mogę mieć i za rogiem bo w przeciwieństwie do Ciebie widziałem działające spalarnie. Ludzie nawet nie wiedzieli że przechodzą obok spalarni bo są nowoczesne i czyste. Dzięki nim jest mniej smogu a jako bonus czysta energia i ciepło. Mylisz spalarnię z elektrownią "Mieszkanko"... Sprawdź zanim się ośmieszysz. Spalarnia to nie piec sąsiada żeby dymiła. Przy spalaniu w tak wysokiej temperaturze i filtrach zapomnij o 'syfie' w powietrzu...
 • "Mieszkanka" dnia 27 maja 2019 o godzinie 23:00:39 napisał:
  Stawiajcie spalarnie i zwoźcie śmieci z całej Europy, oczywiści najpierw z Francji (właściciela Veolia) i Niemiec. A potem tylko czekać jak poszybują zachorowania na nowotwory. Tylko idioci mogą się na coś takiego zgodzić!
 • "Tutejszy" dnia 28 maja 2019 o godzinie 8:24:50 napisał:
  Jeżeli spalarnia ma być to tylko gdy właścicielem będzie Miasto a nie prywatna spółka. Kto będzie kontrolował co oni będą zwozić do spalarni? Mogą być pokusy intratnego spalania śmiercionośnych paskud.
  • ":)" dnia 28 maja 2019 o godzinie 9:35:24 napisał:
   A po co miastu kotłownia opalana RDF? Przecież produktem jest ciepło, a właścicielem sieci jest Veolia. Miasto nie ma żadnego interesu, zeby budować spalarnię. Chyba, że odkupiło by od Veoli cały zamojski biznes, ale to pewnie jest nieopłacalne zarówno kosztowo, jak i techniczne, bo sieć jest przestarzała i niewymieniana.
 • "zamoy" dnia 30 maja 2019 o godzinie 17:45:22 napisał:
  Tak czytam komentarze i nie wiem czy to głupota czy zorganizowane trollowanie. Macie świadomość że w UE praktycznie problem smogu nie istnieje a u nas jest największy? Ciekawe jakim cudem skoro tam jest prawie pół tysiąca spalarni? :) Odpowiem - bo spalarnie nie trują, mają wysokie normy czystości dzięki odpowiednim filtrom. To jest najbardziej czysty sposób na pozbywanie się śmieci pozostałych po recyklingu a dodatkowo spalarnie dają ciepło i energię. Dzięki temu nie ma dymiących elektrowni. Spalarnie są w centrach miast i nikt nie protestuje bo są CZYSTE. To tyle bo ciężko rozmawiać z kimś kto pisze totalne brednie z głupoty albo rozkazu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
adam 23 minuty temu
pewnie poszerza skwer i posadza drzewa k...
zamoscianin 28 minut temu
w sumie jak by nie Gierek nie byloby uli...
Taka pawda
Bez sensu jest ta sonda....
Anita
Nie wiem jak Rudka, ale stawy Echo wysyc...
No name.....
A jeszcze lepiej skrytykować wszystko, ...
Thomasie, dość ogólnikowo napisałeś...
Mirek
Nie chcę wejściówki od firmy, która ...
Thomas
22 tysiące głosów to wcale nie tak ma...
Witold
No i dobrze. Ciesz się, że chociaż ty...
Ania
To nie jest pełna lista ani laureatów...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018