R E K L A M A

Z I P

Tekst sponsorowany | Zamośćtekst nadesłany17 stycznia 2017

Ubrania jak z żurnala

fot. pixabay.com

R E K L A M A    B O A R D

Szukasz wyjątkowych ubrań? Może takich które nigdy nie trafiły do masowej produkcji. Albo takich które zobaczyć można było tylko raz. Na wybiegu.  Znajdziesz je w naszym sklepie.   

Ubrania które sprzedajemy  pochodzą w większości z rynku amerykańskiego, holenderskiego oraz niemieckiego i są kolekcjami z lat 2015 i 2016. Większość w cenach stanowiących 20%-50% ceny pierwotnej. Bogaty asortyment sklepu i niepowtarzalne okazje zachęcają do zakupów, wśród odzieży damskiej duże zainteresowanie wzbudzają towary prestiżowej holenderskiej firmy Expresso.

Część kolekcji stanowią ubrania typu “sample”, czyli prototypy pochodzące z pokazów lub sesji zdjęciowych, które nigdy nie weszły do sprzedaży. Co więcej niektóre z nich powstała w jednym egzemplarzu i będą stanowić niepowtarzalny element garderoby. Z pewnością taki zakup najbardziej ucieszy panie, które nie lubią gdy ktoś inny pojawia się na tej samej imprezie w identycznej kreacji.

Expresso to nie jedyna marka w ofercie BROOKLYN OUTLET, znajdziemy tu również odzież topowych firm takich jak: Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, DKNY, Guess, Gap, Vila czy Mango. Ponadto ubrania dziecięce i męskie takich producentów jak Hugo Boss, Armani Exchange i s.Oliver.

Zamiast być Kopciuszkiem wolisz wzbudzać zainteresowanie od razu i brylować w modnych kreacjach wśród znajomych? Odwiedź BROOKLYN OUTLET. Sklep mieści się w Galerii Revia Park w Zamościu.

Autor: tekst nadesłany
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: , , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Ma-rjo-lalala
No i co , któryś jeszcze podskoczy jak...
klient w krawacie jest mniej awanturują...
z_boku
Stare, ale wciąż aktualne: https://w...
Ja
Kierowcy winna zostać zaproponowana pra...
Górnik Łęczna nie pozyska jednak Mich...
Dirty Harry
Ćwik niewątpliwie podnosi nieco poziom...
Gość
Cieszą się i co z tego macie że Zamo...
Fryc
Sławek przestań gwiazdorzyć i weź s...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny