R E K L A M A

Z I P

Tekst sponsorowany | Zamośćtekst nadesłany17 stycznia 2017 FACEBOOK | 4467 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

Ubrania jak z żurnala

fot. pixabay.com
R E K L A M A    B O A R D

Szukasz wyjątkowych ubrań? Może takich które nigdy nie trafiły do masowej produkcji. Albo takich które zobaczyć można było tylko raz. Na wybiegu.  Znajdziesz je w naszym sklepie.   

Ubrania które sprzedajemy  pochodzą w większości z rynku amerykańskiego, holenderskiego oraz niemieckiego i są kolekcjami z lat 2015 i 2016. Większość w cenach stanowiących 20%-50% ceny pierwotnej. Bogaty asortyment sklepu i niepowtarzalne okazje zachęcają do zakupów, wśród odzieży damskiej duże zainteresowanie wzbudzają towary prestiżowej holenderskiej firmy Expresso.

Część kolekcji stanowią ubrania typu “sample”, czyli prototypy pochodzące z pokazów lub sesji zdjęciowych, które nigdy nie weszły do sprzedaży. Co więcej niektóre z nich powstała w jednym egzemplarzu i będą stanowić niepowtarzalny element garderoby. Z pewnością taki zakup najbardziej ucieszy panie, które nie lubią gdy ktoś inny pojawia się na tej samej imprezie w identycznej kreacji.

Expresso to nie jedyna marka w ofercie BROOKLYN OUTLET, znajdziemy tu również odzież topowych firm takich jak: Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, DKNY, Guess, Gap, Vila czy Mango. Ponadto ubrania dziecięce i męskie takich producentów jak Hugo Boss, Armani Exchange i s.Oliver.

Zamiast być Kopciuszkiem wolisz wzbudzać zainteresowanie od razu i brylować w modnych kreacjach wśród znajomych? Odwiedź BROOKLYN OUTLET. Sklep mieści się w Galerii Revia Park w Zamościu.

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
beduin
Najważniejsza reelekcja Pawia. A potem ...
Ciekawe...
skoro to taka "niewielka" kwota, to jak ...
okiem mieszkań...
30.000 zł to i tak o 8.000 zł mniej ...
klangor
Minister Sienkiewicz mówił" kamieni ku...
Żuk
do " Joanna" Jest okazja, żeby skoment...
Parafianka
30 tys. to nie jest suma za którą i og...
KL
Pisownia też na pałe, w szczególnośc...
gfe
No,wreszcie jakoś to wygląda.A budynki...
Plaża Open
Dziękujemy za relacje z konferencji ora...
Joanna
Ktoś kto pisał ten artykuł chyba nie ...
Janek
Bez przesady ! Jeszcze nie otrząsnęli...
mieszkaniec pow...
zgadzam się! Jesteście siłą regionu!...
obywatel
Byłem, widziałem... Terytorialsi!!! Je...
Ciekawe...
dlaczego miasto ma inwestować w infrast...
ak
Czas najwyższy uporządkować kwestie o...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny