R E K L A M A

Z I P

Tyszowce: Kompleks sportowy do rozbudowy

BIeżnia. Fot. R. Moteka

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

Gmina Tyszowce otrzyma z budżetu państwa dotację na rozbudowę infrastruktury sportowej. Środki będą przeznaczone na budowę kolejnych obiektów przy miejscowych szkołach, a wartość całej inwestycji to prawie 700 tysięcy złotych.

Tyszowiecki samorząd chce je wykorzystać na budowę 200-metrowej bieżni lekkoatletycznej okólnej z czterema torami i prostej bieżni czterotorowej o długości ponad 100 metrów, skoczni do skoku w dal, naturalnego boiska do piłki nożnej z rzutnią do pchnięcia kulą oraz siłowni zewnętrznej na naturalnej trawie. 

Gmina czeka teraz na podpisanie umowy o przekazaniu środków z Programu Rozwoju Infrastruktury Lekkoatletycznej i jednocześnie przygotowuje przetarg, który chce ogłosić jeszcze w tym roku. Wykonawca robót powinien zostać wybrany zimą, by pierwsze prace mogły się rozpocząć wiosną przyszłego roku. Cała inwestycja jest zaplanowana na 2018 rok, a z budżetu państwa samorząd ma otrzymać na ten cel około 350 tysięcy złotych. Ostateczny koszt robót będzie znany po rozstrzygnięciu przetargu.

Autor: Redakcja
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

SPAN
@ad111 - Jeszcze bardziej Ciebie nie lub...
Daniel Czubara 34 minuty temu
Odpowiem krótko. Staramy się przedstaw...
"młode miasto" 52 minuty temu
Ad "to ask". Odpowiadam za redaktora - ...
leszek
Proponuje Straży Miejskiej zająć się...
ktoś z miasta
i bardzo dobrze policja wszystkiego nie ...
Thomas
O jaki puls Europy jednej czy dwóch pr...
He he
Unia - Olimpia 6 : 1. 5 : 0 do przerwy i...
eljot
Na 23 radnych obecnych było 17,a gdzie ...
Straż Miejska jest potrzebna , Policja ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017