Lifestyle | Zamośćtekst nadesłany10 marca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

TVK Zamość podsumowała Plebiscyt. Kolejny raz bezkonkurencyjni przedstawiciele „Padwy”

2018 r.
R E K L A M A    B O A R D

9. Plebiscyt Telewizji Kablowej Zamość Video-Kadr na Najlepszego i Najpopularniejszego Trenera i Sportowca roku 2018 Miasta Zamość został rozstrzygnięty. Uroczysta gala odbyła się 1 marca w restauracji OSiR w Zamościu. W tej edycji plebiscytu jak i w poprzedniej bezkonkurencyjni okazali się przedstawiciele Międzyszkolnego Klubu Sportowego „Padwa” w Zamościu.

Już po raz dziewiąty zamojscy dziennikarze reprezentujący redakcje: Tygodnika Zamojskiego, Kroniki Tygodnia, Nowego Kuriera Zamojskiego, Portalu Zamojskiego, Roztocze.net, ZamoscOnline.pl, Ezamosc.pl i Skafandra za pośrednictwem Telewizji Kablowej Zamość VIDEO-KADR wybrali najlepszych sportowców Zamościa. W ramach tegorocznego plebiscytu nominowano 31 sportowców związanych z Zamościem. Byli to między innymi lekkoatleci, przedstawiciele sportów walki, gier zespołowych a także zawodnicy dyscyplin paraolimpijskich. Nominowano także 16 trenerów lokalnych klubów.

Decyzją kapituły najlepszym zawodnikiem minionego roku został Tomasz Fugiel zawodnik zamojskich „szczypiornistów”. To nie jedyny jego sukces, uznanie otrzymał również od internautów, którzy oddali na niego największą ilość głosów. Natomiast Tomasz Czerwonka – klubowy trener Tomasza Fugiela został wybrany najlepszym trenerem. Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji tego plebiscytu najlepszym zawodnikiem został Szymon Fugiel – brat Tomasza, obaj grają w MKS „Padwa” Zamość. Natomiast Tomasz Czerwonka w plebiscycie TVK triumfuje po raz trzeci.

Kolejne miejsca w zestawieniu sportowców zajęli: Dominik Kopeć – KS „AGROS” Zamość, Paweł Fajdek – KS „AGROS” Zamość, Rafał Kycko – KS „Hetman” Zamość, Agnieszka Kuczmaszewska – KS „AGROS” Zamość, Wioleta Szerafin – Zamojski Klub Karate Tradycyjnego, Drużyna AKSON – Krok za krokiem, Wiktor Kolaja – Zamojski Klub Karate Kyokushin, Aleksandra Śmiech – KS „AGROS” Zamość, Andrzej Neścior – KS „AGROS” Zamość.

Na kolejnych miejscach za zwycięzcą wśród trenerów uplasowali się Piotr Kostrubiec – trener tenisistów stołowych PWSZ Zamość i Artur Szerafin – trener w Zamojskim Klubie Karate Tradycyjnego.

W tym roku organizatorzy przyznali dodatkowo dwa wyróżnienia. Wyróżnienie Ambasador Sportowy Roku 2018 otrzymał prezydent Zamościa Andrzej Wnuk, który od początku urzędowania wspiera zamojskich sportowców i kluby działające w mieście, co owocuje znaczącymi sukcesami sportowymi. Odkryciem Roku 2018 został Maksymilian Dorn – ciężarowiec KS „AGROS” Zamość.

Podczas gali wręczenia nagród zbierane były pieniądze na „RODZINNY DOM” czyli kompleks terapeutyczno-opiekuńczy dla dorosłych osób z niepełnosprawnościami, zlokalizowany przy ul. Kresowej w Zamościu, który poprowadzi Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu. Przez 28 lat wychowankowie Stowarzyszenia stali się dorosłymi ludźmi. Z powodu ich ciężkiej niepełnosprawności nadal potrzebują wsparcia w postaci terapii, rehabilitacji, opieki. Zwłaszcza, że ich rodzice w nieunikniony sposób starzeją się i odchodzą. Cel to 15 mln zł.

Galę poprowadzili Antoni Kołodziejczuk i Leonard Marczuk, imprezę muzycznie uświetnił Mariusz Matera.

Głównymi sponsorami plebiscytu byli: PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Zamościu, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie, Miasto Zamość, Starostwo Powiatowe w Zamościu, Burmistrz Szczebrzeszyna, Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Zamościu, Salon Mody Męskiej „Manhattan”, E. Leclerc Zamość, Intermarche, BILTON Energetyka, Pizzeria Il Tempo, Motopartner, Szkoła Języków Obcych Bacalarus, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu, Van Taxi, Restauracja OSIR, KMS – Energia Karol Szałacha, Usługi Transportowe Jacek Szuwara. Zamojskie Zakłady Zbożowe Sp. z o.o., Auto Komis „Camaro”.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Thomas
Sprawa spalarni wynikła w końcówce po...
Schabowy z Zamo...
Thomas, a jak myślisz czemu nie ma inwe...
Thomas
Strasznie dużo jest tych inwestorów - ...
Schabowy z Zamo...
Wybraliśmy radnych, ale są też jakie...
Zamościan
Polecam pana Profesora Grochowalskiego i...
TWS
Przecież ten protest to była akcja wyb...
Thomas
Kontra@ nie po to w demokratycznych wybo...
Thomas
[b]Rozczarowuje mnie Andrzej Wnuk i to n...
kontra
1. Veolia pisze-"przeciwnicy budowy spal...
Paweł
Informacje są nieprawdziwe. Minimum trz...
Antyklerykał
Powaliła mnie Twoja argumentacja. Choci...
aaa
A u Ciebie pewnie w domu sam sie zabawia...
ak
Może jednak byś poszukał tych leków ...
observer
Czym? gokartami?...
Zamościak
A niech jedzie w pisdu....
z_boku
To musi być czarownica, bo ja bym się ...
Antyklerykał
Zawierzy się akustykę np. tzw. Matce B...
ja
"przewidywana dobra akustyka". A jak nie...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018