R E K L A M A

Z I P

2. RegionMichał Karchut3 kwietnia 2014 FACEBOOK | 3989 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 11 komentarzy

“Trzeba wrócić do normalności”

Janusz Korwin-Mikke w Zamościu, foto: Michał Karchut

R E K L A M A    B O A R D

To recepta Janusza Korwin-Mikkego dla Polski i Zamojszczyzny. Wczoraj lider Nowej Prawicy spotkał się z zamościanami.

 

Korwin-Mikke chciałby poza tym “obniżyć podatki, bo wysokie podatki hamują rozwój”. Gdyby doszedł do władzy to “byłoby 3 miesiące burdelu, a później 10 procentowy wzrost gospodarczy”. Pytany jaką ma wizję rozwoju dla naszego regionu odparł, że żaden z polityków nie ma nic do zaoferowania, bo obecnie o pieniądzach decyduje Komisja Europejska, a nie politycy. Dopytywany przez naszą redakcję, jaką ma receptę dla Zamojszczyzny, odparł: “taką jak dla całej Polski, trzeba wrócić do normalności”.

 

Zanim jednak słuchacze zebrani w sali widowiskowej ZDK mogli usłyszeć czym jest wg lidera NP owa normalność, zaczęło się od żartu.

– Kto ma po prawej ręce wolne krzesło, przesuwa się w tę stronę. Ruch w prawo jest generalnie ruchem słusznym – rozpoczął Janusz Korwin-Mikke, lider Nowej Prawicy a zaraz potem dodał, że “lewicowi intelektualiści to rak, a promocja seksu, a zwłaszcza homoseksualizmu, to świadoma robota”.

 

W wystąpieniu Korwin-Mikkego było dużo o obyczajowości i zasadach. Mówił, że “150 lat temu, my, biali ludzie rządziliśmy światem” i europejczycy mieli najlepsze wartości. Natomiast Unia Europejska – jego zdaniem – promuje antywartości. Przykład jeden z wielu, jakimi zarzucał wczoraj słuchaczy w Zamojskim Domu Kultury: “stara Europa mówiła, kto nie pracuje, ten nie je, a Unia Europejska mówi, kto nie pracuje, ten ma mieć zasiłek”. 

 

Zdaniem lidera Nowej Prawicy dziś nie mamy emerytur, a jedynie “łaskawy chleb”, dzieci nie są własnością rodziców, kobiety przymuszane są do pracy, a mężczyźni zniewieścieli.

– Dlaczego Unia Europejska nalega, żeby chłopcy nie byli agresywni? – pytał retorycznie i natychmiast odpowiadał: “To proste, boją się buntu niewolników”.

 

Na spotkanie z liderem NP w Zamojskim Domu Kultury przyszło ponad 300 osób.

 

 

Autor: Michał Karchut
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "jfk" dnia 3 kwietnia 2014 o godzinie 12:57:28 napisał:
  Trochę się boję wielu poglądów i pomysłów pan J. K-M. ale na wiele spraw patrzy bardzo trzeźwo i mówi głośno to czego inni powiedzieć się boją, choć myślą podobnie. Tylko, broń Boże, nie stawiajcie go jednym szeregu z Palikotem. Kiedyś myślałem, że skończony filozof z UW to będzie ktoś. Teraz już w to nie wierzę.
  0
  0
  R E K L A M A
 • "hwb" dnia 3 kwietnia 2014 o godzinie 13:48:23 napisał:
  Najważniejsze to przestać wierzyć ekoterrorystom.. https://www.youtube.com/watch?v=lfMh70UyS-U
  0
  0
 • "Anna" dnia 3 kwietnia 2014 o godzinie 14:22:16 napisał:
  Jak tu wrócić do normalności jak mamy takich posłów - nam grozi ogłupienie a nie normalność
  0
  0
 • "Spike" dnia 3 kwietnia 2014 o godzinie 15:12:18 napisał:
  JKM to zwykły komunista,z liberalizmem to on ma tyle wspólnego co każdy z nas z astronomią. Już 24 lata temu wyborcy dali mu czerwoną kartkę. I tego się należy trzymać. A tak przy okazji mówił, że chce być potraktowany jak pies?? (to dotyczyło lepszej organizacji weterynarii niż publicznej służby zdrowia -0 szkoda że nie przypomniał że chorego psa można uśpić). Ktoś kto publikuje w NIE Urbana musi nim być.
  0
  0
 • "rysiek" dnia 3 kwietnia 2014 o godzinie 15:35:55 napisał:
  @Spike: Potrafisz uzasadnić, dlaczego uważasz JKM za komunistę?
  0
  0
 • "zik" dnia 3 kwietnia 2014 o godzinie 16:41:52 napisał:
  @rysiek no jasne że nie potrafi, bo nie rozumiem o czym JKM mówi. szare komórki zostały potraktowane wybielaczem...
  0
  0
 • "Młody" dnia 3 kwietnia 2014 o godzinie 21:09:40 napisał:
  Muszę z bólem przyznać, że szkoda mi takich ludzi jak JKM. Dlaczego? A no dlatego, że za prawdziwe tezy stawiane przez tego człowieka, które dla nawet średnio inteligentnego, samodzielnie używającego mózgownicy człowieka powinny być wyznacznikiem dalszych działań mających na celu radykalne zmiany w kraju nazywany jest komunistą. Radzę poczytać nieco o owej ideologii i zestawić ją z poglądami głoszonymi przez tego Pana i pomyśleć wówczas zanim zacznie się rzucać tego rodzaju epitetami. Żal, że za gotowe recepty, notabene słuszne, zostaje się zmarginalizowanym i zepchniętym do roli sympatycznego krzykacza z którego można się jedynie pośmiać i nie mam na myśli tylko osoby JKM ale innych, również młodych ludzi głoszących podobne hasła. Tego państwa nie da się uratować bo w rzeczywistości jest już trupem, tutaj potrzebne jest coś na wzór międzywojennej sanacji i budowy od podstaw bo bez tego w dalszym ciągu będzie nas toczył wirus ciągłej bylejakości i wszędobylskiego dziadostwa. Jak długo jeszcze można udawać że "jest super, jest super"? słysząc od władzy, że skoro jest super "to o co Ci chodzi?". Tak niestety nie jest i kto posiada nawet blade pojęcie o świecie, wie dlaczego tak się dzieje.
  0
  0
 • "Romek" dnia 3 kwietnia 2014 o godzinie 21:11:32 napisał:
  Ostatnia szansa dla Polski
  0
  0
 • "ergosum" dnia 3 kwietnia 2014 o godzinie 23:11:12 napisał:
  grunt to uwierzyć w te bzdury. skrajna prawica chce dobrze?! ponury żart.
  0
  0
 • "Spike" dnia 5 kwietnia 2014 o godzinie 1:08:03 napisał:
  cyt. "Pytany jaką ma wizję rozwoju dla naszego regionu odparł, że żaden z polityków nie ma nic do zaoferowania, bo obecnie o pieniądzach decyduje Komisja Europejska, a nie politycy" Nawet w tak oczywistej sprawie powinien powiedzieć trzeba od tego zacząć, a najlepiej wystąpić z UE. Jednak tego nie zrobił, co oznacza, że jego celem jest wejście do sejmu, po 25 letnim niebycie. Dla amatorów JKM polecałbym jego felieton Wrzód - nie ważne o czym, ale jakich używa konstrukcji logicznych do tego aby móc zmienić zdanie. Otóż czy to jest liberalizm czy libertynizm - bo jak na razie to co widzimy to komunistyczno-lewackie poczucie wolności, zresztą jak ma być inaczej skoro kojarzone z lewicą, czy lewactwem tygodniki publikują jego felietony.
  0
  0
  R E K L A M A
 • "del" dnia 10 kwietnia 2014 o godzinie 13:39:31 napisał:
  JKM zawsze spoko !
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

klangor
A kiedy w końcu zostanie powołany peł...
niki
Po co te dyskusje o przepisach i pierwsz...
viki
............Tylko niech ze sobą flaszk...
TORRES20400
Na sentymenty mnie wzięło. Na "starym"...
Gabriela Korkos...
Przejście do nowego akapitu (enter) mo...
Gabriela Korkos...
Redakcja postara się was nie zawieść ...
Gabriela Korkos...
Szukamy najlepszego rozwiązania dla pro...
Gabriela Korkos...
Ciekawy pomysł :)...
Gabriela Korkos...
"Niektóre kontrowersyjne ale komentowan...
Gabriela Korkos...
"poprawny merytorycznie komentarz" zosta...
ja
ciekawe kto wystartuje w konkusie...
Czesław
Dobrze, że ćwiczą. A co mają robić ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny