R E K L A M A

Z I P

2. RegionMichał Karchut3 kwietnia 2014 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 11 komentarzy ()

“Trzeba wrócić do normalności”

Janusz Korwin-Mikke w Zamościu, foto: Michał Karchut

R E K L A M A    B O A R D

To recepta Janusza Korwin-Mikkego dla Polski i Zamojszczyzny. Wczoraj lider Nowej Prawicy spotkał się z zamościanami.

 

Korwin-Mikke chciałby poza tym “obniżyć podatki, bo wysokie podatki hamują rozwój”. Gdyby doszedł do władzy to “byłoby 3 miesiące burdelu, a później 10 procentowy wzrost gospodarczy”. Pytany jaką ma wizję rozwoju dla naszego regionu odparł, że żaden z polityków nie ma nic do zaoferowania, bo obecnie o pieniądzach decyduje Komisja Europejska, a nie politycy. Dopytywany przez naszą redakcję, jaką ma receptę dla Zamojszczyzny, odparł: “taką jak dla całej Polski, trzeba wrócić do normalności”.

 

Zanim jednak słuchacze zebrani w sali widowiskowej ZDK mogli usłyszeć czym jest wg lidera NP owa normalność, zaczęło się od żartu.

– Kto ma po prawej ręce wolne krzesło, przesuwa się w tę stronę. Ruch w prawo jest generalnie ruchem słusznym – rozpoczął Janusz Korwin-Mikke, lider Nowej Prawicy a zaraz potem dodał, że “lewicowi intelektualiści to rak, a promocja seksu, a zwłaszcza homoseksualizmu, to świadoma robota”.

 

W wystąpieniu Korwin-Mikkego było dużo o obyczajowości i zasadach. Mówił, że “150 lat temu, my, biali ludzie rządziliśmy światem” i europejczycy mieli najlepsze wartości. Natomiast Unia Europejska – jego zdaniem – promuje antywartości. Przykład jeden z wielu, jakimi zarzucał wczoraj słuchaczy w Zamojskim Domu Kultury: “stara Europa mówiła, kto nie pracuje, ten nie je, a Unia Europejska mówi, kto nie pracuje, ten ma mieć zasiłek”. 

 

Zdaniem lidera Nowej Prawicy dziś nie mamy emerytur, a jedynie “łaskawy chleb”, dzieci nie są własnością rodziców, kobiety przymuszane są do pracy, a mężczyźni zniewieścieli.

– Dlaczego Unia Europejska nalega, żeby chłopcy nie byli agresywni? – pytał retorycznie i natychmiast odpowiadał: “To proste, boją się buntu niewolników”.

 

Na spotkanie z liderem NP w Zamojskim Domu Kultury przyszło ponad 300 osób.

 

 

Autor: Michał Karchut
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "jfk" dnia 3 kwietnia 2014 o godzinie 12:57:28 napisał:
  Trochę się boję wielu poglądów i pomysłów pan J. K-M. ale na wiele spraw patrzy bardzo trzeźwo i mówi głośno to czego inni powiedzieć się boją, choć myślą podobnie. Tylko, broń Boże, nie stawiajcie go jednym szeregu z Palikotem. Kiedyś myślałem, że skończony filozof z UW to będzie ktoś. Teraz już w to nie wierzę.
  0
  0
  R E K L A M A
 • "hwb" dnia 3 kwietnia 2014 o godzinie 13:48:23 napisał:
  Najważniejsze to przestać wierzyć ekoterrorystom.. https://www.youtube.com/watch?v=lfMh70UyS-U
  0
  0
 • "Anna" dnia 3 kwietnia 2014 o godzinie 14:22:16 napisał:
  Jak tu wrócić do normalności jak mamy takich posłów - nam grozi ogłupienie a nie normalność
  0
  0
 • "Spike" dnia 3 kwietnia 2014 o godzinie 15:12:18 napisał:
  JKM to zwykły komunista,z liberalizmem to on ma tyle wspólnego co każdy z nas z astronomią. Już 24 lata temu wyborcy dali mu czerwoną kartkę. I tego się należy trzymać. A tak przy okazji mówił, że chce być potraktowany jak pies?? (to dotyczyło lepszej organizacji weterynarii niż publicznej służby zdrowia -0 szkoda że nie przypomniał że chorego psa można uśpić). Ktoś kto publikuje w NIE Urbana musi nim być.
  0
  0
 • "rysiek" dnia 3 kwietnia 2014 o godzinie 15:35:55 napisał:
  @Spike: Potrafisz uzasadnić, dlaczego uważasz JKM za komunistę?
  0
  0
 • "zik" dnia 3 kwietnia 2014 o godzinie 16:41:52 napisał:
  @rysiek no jasne że nie potrafi, bo nie rozumiem o czym JKM mówi. szare komórki zostały potraktowane wybielaczem...
  0
  0
 • "Młody" dnia 3 kwietnia 2014 o godzinie 21:09:40 napisał:
  Muszę z bólem przyznać, że szkoda mi takich ludzi jak JKM. Dlaczego? A no dlatego, że za prawdziwe tezy stawiane przez tego człowieka, które dla nawet średnio inteligentnego, samodzielnie używającego mózgownicy człowieka powinny być wyznacznikiem dalszych działań mających na celu radykalne zmiany w kraju nazywany jest komunistą. Radzę poczytać nieco o owej ideologii i zestawić ją z poglądami głoszonymi przez tego Pana i pomyśleć wówczas zanim zacznie się rzucać tego rodzaju epitetami. Żal, że za gotowe recepty, notabene słuszne, zostaje się zmarginalizowanym i zepchniętym do roli sympatycznego krzykacza z którego można się jedynie pośmiać i nie mam na myśli tylko osoby JKM ale innych, również młodych ludzi głoszących podobne hasła. Tego państwa nie da się uratować bo w rzeczywistości jest już trupem, tutaj potrzebne jest coś na wzór międzywojennej sanacji i budowy od podstaw bo bez tego w dalszym ciągu będzie nas toczył wirus ciągłej bylejakości i wszędobylskiego dziadostwa. Jak długo jeszcze można udawać że "jest super, jest super"? słysząc od władzy, że skoro jest super "to o co Ci chodzi?". Tak niestety nie jest i kto posiada nawet blade pojęcie o świecie, wie dlaczego tak się dzieje.
  0
  0
 • "Romek" dnia 3 kwietnia 2014 o godzinie 21:11:32 napisał:
  Ostatnia szansa dla Polski
  0
  0
 • "ergosum" dnia 3 kwietnia 2014 o godzinie 23:11:12 napisał:
  grunt to uwierzyć w te bzdury. skrajna prawica chce dobrze?! ponury żart.
  0
  0
 • "Spike" dnia 5 kwietnia 2014 o godzinie 1:08:03 napisał:
  cyt. "Pytany jaką ma wizję rozwoju dla naszego regionu odparł, że żaden z polityków nie ma nic do zaoferowania, bo obecnie o pieniądzach decyduje Komisja Europejska, a nie politycy" Nawet w tak oczywistej sprawie powinien powiedzieć trzeba od tego zacząć, a najlepiej wystąpić z UE. Jednak tego nie zrobił, co oznacza, że jego celem jest wejście do sejmu, po 25 letnim niebycie. Dla amatorów JKM polecałbym jego felieton Wrzód - nie ważne o czym, ale jakich używa konstrukcji logicznych do tego aby móc zmienić zdanie. Otóż czy to jest liberalizm czy libertynizm - bo jak na razie to co widzimy to komunistyczno-lewackie poczucie wolności, zresztą jak ma być inaczej skoro kojarzone z lewicą, czy lewactwem tygodniki publikują jego felietony.
  0
  0
  R E K L A M A
 • "del" dnia 10 kwietnia 2014 o godzinie 13:39:31 napisał:
  JKM zawsze spoko !
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
perła
Zawiślak rzucony na kolana !,ale upokor...
fifi przed chwilą
Poseł Zawiślak najpierw przekuł wygra...
Daniel Czubara 25 minut temu
@observer to nie naginanie faktów, ani ...
observer 43 minuty temu
do redaktora - "uzyskał poparcie PIS, p...
video lupum 46 minut temu
Thomas, kozacy to nie ukraińcy, proszę...
Zawisza 48 minut temu
Sukcesy to 230 mln złotych dofinansowan...
??? 52 minuty temu
Pan Gliwiński to chyba PSL...
roman2
Marto zdaj sprzęt . Wnuk pewne zwycięs...
Obserwer
Dobre PiS popiera Wnuka jako kandydata n...
Yyyy
Pan S. Zawiślak rozjechany. Wy......ny ...
TORRES20400
To wygląda mniej więcej tak: są wybor...
qwert
Chyba sam w to nie wierzysz, że może s...
qwert
Naprawdę widzicie jakieś spektakularne...
Henryk
Spora porażka posła Zawiślaka. Przez ...
TORRES20400
Bo zwykle są jakieś przemówienia, "br...
Thomas
Oczywiście, inicjatywa mogła być pos...
Daniel Czubara
@Torres20400 specjalnie dzwoniłem po po...
ciekawy
jutro 100 lecie szkoly sp3 a tu zadnej z...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny