R E K L A M A

27 kwietnia 2017

roztocze.net

R E K L A M A

To recepta Janusza Korwin-Mikkego dla Polski i Zamojszczyzny. Wczoraj lider Nowej Prawicy spotkał się z zamościanami.

 

Korwin-Mikke chciałby poza tym „obniżyć podatki, bo wysokie podatki hamują rozwój”. Gdyby doszedł do władzy to „byłoby 3 miesiące burdelu, a później 10 procentowy wzrost gospodarczy”. Pytany jaką ma wizję rozwoju dla naszego regionu odparł, że żaden z polityków nie ma nic do zaoferowania, bo obecnie o pieniądzach decyduje Komisja Europejska, a nie politycy. Dopytywany przez naszą redakcję, jaką ma receptę dla Zamojszczyzny, odparł: „taką jak dla całej Polski, trzeba wrócić do normalności”.

 

Zanim jednak słuchacze zebrani w sali widowiskowej ZDK mogli usłyszeć czym jest wg lidera NP owa normalność, zaczęło się od żartu.

– Kto ma po prawej ręce wolne krzesło, przesuwa się w tę stronę. Ruch w prawo jest generalnie ruchem słusznym – rozpoczął Janusz Korwin-Mikke, lider Nowej Prawicy a zaraz potem dodał, że „lewicowi intelektualiści to rak, a promocja seksu, a zwłaszcza homoseksualizmu, to świadoma robota”.

 

W wystąpieniu Korwin-Mikkego było dużo o obyczajowości i zasadach. Mówił, że „150 lat temu, my, biali ludzie rządziliśmy światem” i europejczycy mieli najlepsze wartości. Natomiast Unia Europejska – jego zdaniem – promuje antywartości. Przykład jeden z wielu, jakimi zarzucał wczoraj słuchaczy w Zamojskim Domu Kultury: „stara Europa mówiła, kto nie pracuje, ten nie je, a Unia Europejska mówi, kto nie pracuje, ten ma mieć zasiłek”. 

 

Zdaniem lidera Nowej Prawicy dziś nie mamy emerytur, a jedynie „łaskawy chleb”, dzieci nie są własnością rodziców, kobiety przymuszane są do pracy, a mężczyźni zniewieścieli.

– Dlaczego Unia Europejska nalega, żeby chłopcy nie byli agresywni? – pytał retorycznie i natychmiast odpowiadał: „To proste, boją się buntu niewolników”.

 

Na spotkanie z liderem NP w Zamojskim Domu Kultury przyszło ponad 300 osób.

 

 

3 kwietnia 2014
Autor:
2. Region

Oceń artykuł klikając na gwiazdki!
Liczba ocen: 0

R E K L A M A

    11 komentarzy

Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy poniżej.
Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
 1. "jfk" dnia 3 kwietnia 2014 o godzinie 12:57:28 napisał:
  Trochę się boję wielu poglądów i pomysłów pan J. K-M. ale na wiele spraw patrzy bardzo trzeźwo i mówi głośno to czego inni powiedzieć się boją, choć myślą podobnie. Tylko, broń Boże, nie stawiajcie go jednym szeregu z Palikotem. Kiedyś myślałem, że skończony filozof z UW to będzie ktoś. Teraz już w to nie wierzę.
  0
  0
 2. R E K L A M A

 3. "hwb" dnia 3 kwietnia 2014 o godzinie 13:48:23 napisał:
  Najważniejsze to przestać wierzyć ekoterrorystom.. https://www.youtube.com/watch?v=lfMh70UyS-U
  0
  0
 4. "Anna" dnia 3 kwietnia 2014 o godzinie 14:22:16 napisał:
  Jak tu wrócić do normalności jak mamy takich posłów - nam grozi ogłupienie a nie normalność
  0
  0
 5. "Spike" dnia 3 kwietnia 2014 o godzinie 15:12:18 napisał:
  JKM to zwykły komunista,z liberalizmem to on ma tyle wspólnego co każdy z nas z astronomią. Już 24 lata temu wyborcy dali mu czerwoną kartkę. I tego się należy trzymać. A tak przy okazji mówił, że chce być potraktowany jak pies?? (to dotyczyło lepszej organizacji weterynarii niż publicznej służby zdrowia -0 szkoda że nie przypomniał że chorego psa można uśpić). Ktoś kto publikuje w NIE Urbana musi nim być.
  0
  0
 6. "rysiek" dnia 3 kwietnia 2014 o godzinie 15:35:55 napisał:
  @Spike: Potrafisz uzasadnić, dlaczego uważasz JKM za komunistę?
  0
  0
 7. "zik" dnia 3 kwietnia 2014 o godzinie 16:41:52 napisał:
  @rysiek no jasne że nie potrafi, bo nie rozumiem o czym JKM mówi. szare komórki zostały potraktowane wybielaczem...
  0
  0
 8. "Młody" dnia 3 kwietnia 2014 o godzinie 21:09:40 napisał:
  Muszę z bólem przyznać, że szkoda mi takich ludzi jak JKM. Dlaczego? A no dlatego, że za prawdziwe tezy stawiane przez tego człowieka, które dla nawet średnio inteligentnego, samodzielnie używającego mózgownicy człowieka powinny być wyznacznikiem dalszych działań mających na celu radykalne zmiany w kraju nazywany jest komunistą. Radzę poczytać nieco o owej ideologii i zestawić ją z poglądami głoszonymi przez tego Pana i pomyśleć wówczas zanim zacznie się rzucać tego rodzaju epitetami. Żal, że za gotowe recepty, notabene słuszne, zostaje się zmarginalizowanym i zepchniętym do roli sympatycznego krzykacza z którego można się jedynie pośmiać i nie mam na myśli tylko osoby JKM ale innych, również młodych ludzi głoszących podobne hasła. Tego państwa nie da się uratować bo w rzeczywistości jest już trupem, tutaj potrzebne jest coś na wzór międzywojennej sanacji i budowy od podstaw bo bez tego w dalszym ciągu będzie nas toczył wirus ciągłej bylejakości i wszędobylskiego dziadostwa. Jak długo jeszcze można udawać że "jest super, jest super"? słysząc od władzy, że skoro jest super "to o co Ci chodzi?". Tak niestety nie jest i kto posiada nawet blade pojęcie o świecie, wie dlaczego tak się dzieje.
  0
  0
 9. "Romek" dnia 3 kwietnia 2014 o godzinie 21:11:32 napisał:
  Ostatnia szansa dla Polski
  0
  0
 10. "ergosum" dnia 3 kwietnia 2014 o godzinie 23:11:12 napisał:
  grunt to uwierzyć w te bzdury. skrajna prawica chce dobrze?! ponury żart.
  0
  0
 11. "Spike" dnia 5 kwietnia 2014 o godzinie 1:08:03 napisał:
  cyt. "Pytany jaką ma wizję rozwoju dla naszego regionu odparł, że żaden z polityków nie ma nic do zaoferowania, bo obecnie o pieniądzach decyduje Komisja Europejska, a nie politycy" Nawet w tak oczywistej sprawie powinien powiedzieć trzeba od tego zacząć, a najlepiej wystąpić z UE. Jednak tego nie zrobił, co oznacza, że jego celem jest wejście do sejmu, po 25 letnim niebycie. Dla amatorów JKM polecałbym jego felieton Wrzód - nie ważne o czym, ale jakich używa konstrukcji logicznych do tego aby móc zmienić zdanie. Otóż czy to jest liberalizm czy libertynizm - bo jak na razie to co widzimy to komunistyczno-lewackie poczucie wolności, zresztą jak ma być inaczej skoro kojarzone z lewicą, czy lewactwem tygodniki publikują jego felietony.
  0
  0
 12. R E K L A M A

 13. "del" dnia 10 kwietnia 2014 o godzinie 13:39:31 napisał:
  JKM zawsze spoko !
  0
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

R E K L A M A