R E K L A M A

Z I P

2. RegionMichał Karchut3 kwietnia 2014

“Trzeba wrócić do normalności”

Janusz Korwin-Mikke w Zamościu, foto: Michał Karchut

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

To recepta Janusza Korwin-Mikkego dla Polski i Zamojszczyzny. Wczoraj lider Nowej Prawicy spotkał się z zamościanami.

 

Korwin-Mikke chciałby poza tym “obniżyć podatki, bo wysokie podatki hamują rozwój”. Gdyby doszedł do władzy to “byłoby 3 miesiące burdelu, a później 10 procentowy wzrost gospodarczy”. Pytany jaką ma wizję rozwoju dla naszego regionu odparł, że żaden z polityków nie ma nic do zaoferowania, bo obecnie o pieniądzach decyduje Komisja Europejska, a nie politycy. Dopytywany przez naszą redakcję, jaką ma receptę dla Zamojszczyzny, odparł: “taką jak dla całej Polski, trzeba wrócić do normalności”.

 

Zanim jednak słuchacze zebrani w sali widowiskowej ZDK mogli usłyszeć czym jest wg lidera NP owa normalność, zaczęło się od żartu.

– Kto ma po prawej ręce wolne krzesło, przesuwa się w tę stronę. Ruch w prawo jest generalnie ruchem słusznym – rozpoczął Janusz Korwin-Mikke, lider Nowej Prawicy a zaraz potem dodał, że “lewicowi intelektualiści to rak, a promocja seksu, a zwłaszcza homoseksualizmu, to świadoma robota”.

 

W wystąpieniu Korwin-Mikkego było dużo o obyczajowości i zasadach. Mówił, że “150 lat temu, my, biali ludzie rządziliśmy światem” i europejczycy mieli najlepsze wartości. Natomiast Unia Europejska – jego zdaniem – promuje antywartości. Przykład jeden z wielu, jakimi zarzucał wczoraj słuchaczy w Zamojskim Domu Kultury: “stara Europa mówiła, kto nie pracuje, ten nie je, a Unia Europejska mówi, kto nie pracuje, ten ma mieć zasiłek”. 

 

Zdaniem lidera Nowej Prawicy dziś nie mamy emerytur, a jedynie “łaskawy chleb”, dzieci nie są własnością rodziców, kobiety przymuszane są do pracy, a mężczyźni zniewieścieli.

– Dlaczego Unia Europejska nalega, żeby chłopcy nie byli agresywni? – pytał retorycznie i natychmiast odpowiadał: “To proste, boją się buntu niewolników”.

 

Na spotkanie z liderem NP w Zamojskim Domu Kultury przyszło ponad 300 osób.

 

 

Autor: Michał Karchut
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "jfk" dnia 3 kwietnia 2014 o godzinie 12:57:28 napisał:
  Trochę się boję wielu poglądów i pomysłów pan J. K-M. ale na wiele spraw patrzy bardzo trzeźwo i mówi głośno to czego inni powiedzieć się boją, choć myślą podobnie. Tylko, broń Boże, nie stawiajcie go jednym szeregu z Palikotem. Kiedyś myślałem, że skończony filozof z UW to będzie ktoś. Teraz już w to nie wierzę.
  0
  0
 • R E K L A M A
 • "hwb" dnia 3 kwietnia 2014 o godzinie 13:48:23 napisał:
  Najważniejsze to przestać wierzyć ekoterrorystom.. https://www.youtube.com/watch?v=lfMh70UyS-U
  0
  0
 • "Anna" dnia 3 kwietnia 2014 o godzinie 14:22:16 napisał:
  Jak tu wrócić do normalności jak mamy takich posłów - nam grozi ogłupienie a nie normalność
  0
  0
 • "Spike" dnia 3 kwietnia 2014 o godzinie 15:12:18 napisał:
  JKM to zwykły komunista,z liberalizmem to on ma tyle wspólnego co każdy z nas z astronomią. Już 24 lata temu wyborcy dali mu czerwoną kartkę. I tego się należy trzymać. A tak przy okazji mówił, że chce być potraktowany jak pies?? (to dotyczyło lepszej organizacji weterynarii niż publicznej służby zdrowia -0 szkoda że nie przypomniał że chorego psa można uśpić). Ktoś kto publikuje w NIE Urbana musi nim być.
  0
  0
 • "rysiek" dnia 3 kwietnia 2014 o godzinie 15:35:55 napisał:
  @Spike: Potrafisz uzasadnić, dlaczego uważasz JKM za komunistę?
  0
  0
 • "zik" dnia 3 kwietnia 2014 o godzinie 16:41:52 napisał:
  @rysiek no jasne że nie potrafi, bo nie rozumiem o czym JKM mówi. szare komórki zostały potraktowane wybielaczem...
  0
  0
 • "Młody" dnia 3 kwietnia 2014 o godzinie 21:09:40 napisał:
  Muszę z bólem przyznać, że szkoda mi takich ludzi jak JKM. Dlaczego? A no dlatego, że za prawdziwe tezy stawiane przez tego człowieka, które dla nawet średnio inteligentnego, samodzielnie używającego mózgownicy człowieka powinny być wyznacznikiem dalszych działań mających na celu radykalne zmiany w kraju nazywany jest komunistą. Radzę poczytać nieco o owej ideologii i zestawić ją z poglądami głoszonymi przez tego Pana i pomyśleć wówczas zanim zacznie się rzucać tego rodzaju epitetami. Żal, że za gotowe recepty, notabene słuszne, zostaje się zmarginalizowanym i zepchniętym do roli sympatycznego krzykacza z którego można się jedynie pośmiać i nie mam na myśli tylko osoby JKM ale innych, również młodych ludzi głoszących podobne hasła. Tego państwa nie da się uratować bo w rzeczywistości jest już trupem, tutaj potrzebne jest coś na wzór międzywojennej sanacji i budowy od podstaw bo bez tego w dalszym ciągu będzie nas toczył wirus ciągłej bylejakości i wszędobylskiego dziadostwa. Jak długo jeszcze można udawać że "jest super, jest super"? słysząc od władzy, że skoro jest super "to o co Ci chodzi?". Tak niestety nie jest i kto posiada nawet blade pojęcie o świecie, wie dlaczego tak się dzieje.
  0
  0
 • "Romek" dnia 3 kwietnia 2014 o godzinie 21:11:32 napisał:
  Ostatnia szansa dla Polski
  0
  0
 • "ergosum" dnia 3 kwietnia 2014 o godzinie 23:11:12 napisał:
  grunt to uwierzyć w te bzdury. skrajna prawica chce dobrze?! ponury żart.
  0
  0
 • "Spike" dnia 5 kwietnia 2014 o godzinie 1:08:03 napisał:
  cyt. "Pytany jaką ma wizję rozwoju dla naszego regionu odparł, że żaden z polityków nie ma nic do zaoferowania, bo obecnie o pieniądzach decyduje Komisja Europejska, a nie politycy" Nawet w tak oczywistej sprawie powinien powiedzieć trzeba od tego zacząć, a najlepiej wystąpić z UE. Jednak tego nie zrobił, co oznacza, że jego celem jest wejście do sejmu, po 25 letnim niebycie. Dla amatorów JKM polecałbym jego felieton Wrzód - nie ważne o czym, ale jakich używa konstrukcji logicznych do tego aby móc zmienić zdanie. Otóż czy to jest liberalizm czy libertynizm - bo jak na razie to co widzimy to komunistyczno-lewackie poczucie wolności, zresztą jak ma być inaczej skoro kojarzone z lewicą, czy lewactwem tygodniki publikują jego felietony.
  0
  0
 • R E K L A M A
 • "del" dnia 10 kwietnia 2014 o godzinie 13:39:31 napisał:
  JKM zawsze spoko !
  0
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

ad111 10 minut temu
A tutaj taki kwiatek i o dziwo spadek w ...
TORRES20400 44 minuty temu
Czas pokaże. Do wyborów jeszcze rok. N...
magnar
Jeśli na liście Wspólnego Zamoscia cz...
Thomas
Pytanie do PiS jak to jest możliwe, że...
TORRES20400
W 2014 r. na listach "Wspólnego Zamośc...
haha
Bujać to my, ale nie nas, Torresie....
TORRES20400
A. Wnuk wygrał nie dlatego, że miał p...
haha
@LZA spójrz na wynik Wspólnego Zamoś...
LZA
Kto by nie startował z PIS czy PO to mo...
Horn
Moim skromnym zdaniem PiS znowu postawi ...
jorg
Zagdański?to wielka pomyłka obecnie,ta...
polna zmc
To dlatego ,że Zamość jest bastionem ...
Sonda
Zagdanski i tyle w temacie....
4you
Jak widać pora na zmiany jeśli ten w...
kibic
Paweł Myśliwiecki sezon 2014/15 miał ...
Marcin
do zamościanina - a wiesz, jak są rozl...
hmm
Obejrzyj sobie lepiej @Zamościanin film...
@zamoscianin
@zamościanin - porównaj sobie wyniki P...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017