gm. Zamość | Rolnictwo i Środowisko | ZamośćRedakcja6 lipca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Trwa największa tego typu impreza w regionie! Wystawa w Sitnie!

R E K L A M A    B O A R D

Do niedzieli Sitno w powiecie zamojskim będzie rolniczą stolicą Polski. Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli zaprasza na XXXIII Wystawę Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Sitnie, która w tym roku odbędzie się w dniach 5-7 lipca.

Wystawa jest jedną z największych tego typu imprez w kraju. Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Zamościu z/s w Sitnie może poszczycić się sporą liczbą wystawców, zwykle około 400 firm z różnych branż i blisko 200 rolników bierze w niej udział, nie należy również zapominać o licznie przybywających zwiedzających.

W jej programie znalazły się m.in. wystawy owiec, bydła i koni, ptaków, sprzętu rolniczego, wystąpienia okolicznościowe, a także seminaria naukowe.

Dzisiejszy dzień wystawy zakończy się o godzinie 21:30 występem zespołu „SYSTEM”.

Organizatorzy i wystawcy przygotowali coś dla każdego, dla dorosłych i dla dzieci, dla miłośników zwierząt, a także roślin. Nie zabraknie również wrażeń dla miłośników motoryzacji oraz smakoszy.

Przypominamy program:

6 LIPCA – SOBOTA

9.00 Ocena kanarków, owiec i kóz

11.00 Ocena bydła i koni

  • Seminarium pszczelarskie „Miód jako produkt wysokiej jakości” dr hab. Teresa Szczęsna

12.00 Ocena drobiu użytkowego

19.30 Podsumowanie konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”

  • Wręczanie hodowcom nagród i dyplomów za udział w wystawie

21.30 Występ zespołu SYSTEM

7 LIPCA- NIEDZIELA

9.00 Msza św. przed pałacem

10.00 Powitanie gości

  • Wystąpienia okolicznościowe
  • Przemarsz z orkiestrą dętą na plac ze zwierzętami

11.00 Prezentacja nagrodzonych zwierząt

  • Występ zespołów przed pałacem

13.30 Konkurs oprowadzania cieliczek

14.00 Pokaz Sprawności Ułańskiej (musztra konna, władanie Lancą, pokaz dzigitówki) w wykonaniu Ochotniczego Szwadronu Kawalerii w Barwach 9 Pułku Ułanów Małopolskich w Zamościu

DOFINANSOWANO Z FUNDUSZY PROMOCJI: MLEKA, MIĘSA WOŁOWEGO, DROBIOWEGO I WIEPRZOWEGO

Pełny program imprezy prezentujemy na plakacie.

 
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
z_boku minutę temu
Niegdyś kiedy wysypisko znajdowało si...
zabrakło farby
sam napis bialy RONDO na asfalcie by wys...
ja z zamoscia
Wielka strata dla Zamościa. Super Facet...
observer
Czytałem "fachowe" wypowiedzi członkó...
ak
Powinniśmy wpisać śmieci na listę na...
zamoy
Na transparentach powinno być 'Nie chce...
Tutejszy
Nie wiem skąd się bierze u kierowców ...
ak
Jeżeli chodzi o prawo własności, to t...
observer
To jakieś myślenie głęboko socjalist...
Zamosciak
Najlepiej byłoby zainstalować tam sygn...
no i wyszedł p...
Zamiast linii wibracyjnych powinniście ...
observer
Na pewno Dziura i Misztal - pieli z zach...
klf
juz wsiadajac do BMW w aucie unosi sie e...
ciekawy
ducato chlodnia?...
KL
"Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trze...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018