R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara27 marca 2017 FACEBOOK | 4297 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 10 komentarzy ()

Trener Krzysztof Rysak o meczu Hetman – Tomasovia 1:2

Fragment meczu Hetman Zamość - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:2; fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "piłkarze na szczaw" dnia 27 marca 2017 o godzinie 9:07:08 napisał:
  Kasę wzięli! przepili i poszło jak zawsze w tym Zamościu piłka działa.twuuuu.
  5
  1
  R E K L A M A
 • "Hm" dnia 27 marca 2017 o godzinie 9:16:56 napisał:
  O czym ten Pan mówi? Był na meczu czy bujał gdzies w obłokach??Przypomne,że trenera rozlicza się za wyniki..w 3 meczach ,,zdobył'' 4 pkt ..bramki 3-3...ŻEGNAMY
  6
  0
 • "No coz" dnia 27 marca 2017 o godzinie 12:08:20 napisał:
  W czasie kiedy Hetman z trudem wyrywa 1 pkt Unii te sama Unie Chelmianka demoluje 5:0,a Herbin na lubsporcie wielce zdziwiony mówi ze mecz wygladal tak jakby kaci rzucili sie na swoje ofiary....No coz po prostu Chelmianka wie o co i po co gra,a najwazniejsze dla nich w tym wszystkim ze wiedza to przede wszystkim ich pilkarze.Patrzac na tabele wychodzi na to ze najgrozniejszym rywalem Chelmianki w walce o 3 lige bedzie Gornik II oraz Tomasovia bo Hetman na pewno nie.Jesli Chelmianka ugra w Tomaszowie komplet pkt i to samo ze Stala to do 3 ligi pojada autostrada.A w Hetmanie musza zajsc powazne zmiany by mowic o powaznej pilce w Zamosciu.
  10
  0
 • "Wtf?" dnia 27 marca 2017 o godzinie 13:35:32 napisał:
  Kolejna prowokacja dziennikarzyny czy faktycznie 27 latek obejmie drużynę pełną dużo starszych zawodników? http://echaroztocza.pl/kto-trenerem-hetmana/
  3
  1
 • "qwerty" dnia 27 marca 2017 o godzinie 14:38:20 napisał:
  Trzeba zdać sobie sprawę, że do Zamościa nikt z nazwiskiem nie przyjdzie. To jest tylko 4 liga. Tak więc marzenia, że dobrze by było aby za trenerkę wziął się ktoś pokroju Palika, Gąsiora itp. jest śmieszne i wyssane z palca. Na 4 ligę nie potrzeba żadnej finezji pokroju Guardioli. Uważam, że Rysak, chyba się za bardzo zapętlił w ustawieniach, taktykach i nie wytrzymał ciśnienia - wszystko jest przekombinowane. Niestety poziom doświadczenia naszej kadry trenerskiej jest żenujący (aczkolwiek myślałem, że na tym poziomie rozgrywek to wystarczy). Osobiście do Panów nie mam żadnych urazów, może się starają jak mogą, moze są super goścmi ale prawda jest taka,że nie mają żadnych kompetencji.Pierwszy z brzegu - Pan Krupa jak dla mnie niskie doświadczenie jako trener, zawodnikiem przecież też był przeciętnym (co najwyzej okręgówka i kadra drugiego Hetmana!!) Trener bramkarzy - jak może uczyć taktyki i zachowania się na lini bramkowej człowiek, który kopał piłkę w A klasie!!!! Przepraszam jeśli tych Panów uraziłem, nie miałem złych intencji tylko trzeba poważnie się zastanowić nad rozwojem piłki w Zamościu.
  8
  0
 • "Wtf?" dnia 27 marca 2017 o godzinie 16:58:19 napisał:
  http://echaroztocza.pl/pawel-babiarz-o-propozycji-pracy-hetmanie/
  3
  1
 • "Hejter" dnia 27 marca 2017 o godzinie 18:00:36 napisał:
  http://kshetman.zamosc.pl/2017/03/27/zarzad-odroczyl-decyzje/ a to oznacza, że nie ma chętnych do ciągnięcia tego wózka
  3
  2
 • "comor" dnia 27 marca 2017 o godzinie 21:35:00 napisał:
  Trener Rysak powiedział po meczu z Tomasovią cyt. Tomasovia grała prostą piłką " więc moje pytanie do trenera Rysaka dlaczego Hetman nie może grać prostej piłki? Takich piłkarzy w Hetmanie tylko pozazdrościć w IV lidze Turczyn, Czady, Solecki, Kamiński, Kanarek,Kupisz i inni zawodnicy są ograni i doświadczeni więc o co chodzi. Przecież ci zawodniczy potrafią grać w piłkę i potrafią grać prostą piłę. Ta kadra w Hetmanie to dobrzy zawodnicy więc o co chodzi, że z Unią 0:0 gdzie Chełmianka gromi 5:0, Hetman w trzech meczach 4pkt, Chełmianka w dwóch meczach 6 pkt.
  2
  0
 • "z_boku" dnia 28 marca 2017 o godzinie 0:12:32 napisał:
  Też jestem ciekaw dlaczego nie można grać prostej piłki? Tu chodzi o strzelenie większej ilości bramek niż przeciwnik, nie ma jury oceniającego wrażenie artystyczne czy ułożenie ciała przy telemarku.
  1
  0
 • "Wtf?" dnia 28 marca 2017 o godzinie 0:19:27 napisał:
  http://www.kronikatygodnia.pl/wiadomosci/3011,w-hetmanie-na-razie-bez-zmian-rysak-zostaje
  0
  0
  R E K L A M A

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
wyborca 3 minuty temu
Na 100% najdroższa drużyna w tej klasi...
jasność 30 minut temu
Panie Zwolak teraz macie już jasnośc ...
widz 38 minut temu
a ten facet łysy, chyba radny to co tak...
K. 39 minut temu
Następna stara wiadomość. Portale lub...
z_boku 40 minut temu
Niech się szanowny "redachtor" zdecyduj...
kasa 41 minut temu
Nie wiem czy dobrze szukałem, ale coś ...
Ewqa 53 minuty temu
Ale mało ludzi. Dlaczego prawie nikt ni...
puszkon
ktoś coś ile kasy z Zamościa Wnuk prz...
mieszkaniec
Masz dużo racji, ale to nie Wnuk gra me...
Dirty Harry
Znamienne jest to, że dawny przywódca ...
Tomek
Buahahahahahahaha Ile milionów poszło ...
Pan radny Nizioł za komuny był prezes...
K.
"Hetman" - patałachy. Wstyd na całą P...
Mieszkaniec
hahahaha jak zwykle sukcesów ciąg dals...
ad111
Nic nie mam przeciwko inscenizacjom, a w...
ad111
Groch z kapustą oraz zestaw pobożnych ...
observer
Najbardziej zainteresowany koncertem by...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny