Sport | Zamośćtekst nadesłany19 lutego 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 8 komentarzy

Toruń: Sukces zawodnika KS Agros Zamość

Dominik Kopeć 60 m, fot. nadesłane, autor: Marek Biczyk, Tomasz Kasjaniuk
R E K L A M A    B O A R D

W dniach 17-18.02.2018r. odbyły się w Toruniu Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów w lekkiej atletyce. Klub Sportowy „Agros” Zamość reprezentował Dominik Kopeć, podopieczny Andrzeja Gdańskiego. Zawodnik „KS Agros Zamość” został podwójnym srebrnym medalistą na dystansach 60 m (wynik 6,74) i 200 m (wynik 21,19).

Gratulujemy zawodnikowi Dominikowi Kopciowi i trenerowi Andrzejowi Gdańskiemu.

Dominik Kopeć 200 m, fot. nadesłane, autor: Marek Biczyk, Tomasz Kasjaniuk
Dominik Kopeć 200 m, fot. nadesłane, autor: Marek Biczyk,  Tomasz Kasjaniuk

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Gdzie post WOŚP" dnia 19 lutego 2018 o godzinie 15:36:43 napisał:
  Znalazłem na facebooku post o WOŚP. W sumie tylko część. Gdzie reszta? Bo link kieruje w chamski sposób do reklam a nie do artykułu. Nawet nie ma gdzie zapytać.
  R E K L A M A
 • "ConceptOfPower" dnia 20 lutego 2018 o godzinie 9:18:42 napisał:
  A ja ciągle nie rozumiem tego, dlaczego Agros dostaje tak wielkie dotacje z UM. Po raz kolejny pokazali, że na nie nie zasługują. Czym jest wyczyn tego pana w stosunku do tego co robi FKS Hetman na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce! Przecież lwia część tej sumy, którą otrzymał Agros powinna być natychmiast przekazana piłkarzom! Skandal!!!
 • "..jan" dnia 20 lutego 2018 o godzinie 10:59:26 napisał:
  Jak I ligowy klub lekkoatletyczny wystawia 1 zawodnika na MP to naprawdę skandal !!!1
 • "ConceptOfPower" dnia 20 lutego 2018 o godzinie 12:40:49 napisał:
  Lekkoatletyka jest sportem letnim, nie zimowym. To nie skoki narciarskie. Imprezy docelowe odbywają się w lecie, a nie w zimie i z sezonu letniego się rozlicza lekkoatletów. To tak samo jakby mieć pretensje do piłkarzy, że nie biorą udziału w zawodach halowych. Zima jest okresem przygotowań do lata i nie każdy musi brać udział w zmaganiach na hali, bo po prostu cykl przygotowawczy danego zawodnika tego nie przewiduje. A to, że klub wystawia jednego zawodnika i przywozi dwa medale, to tylko świadczy o klasie sportowca i znakomitej statystyce - jeden zawodnik, dwa medale. A z drugiej strony, po co wysyłać za nasze pieniądze autokar turystów?
 • "..jan" dnia 20 lutego 2018 o godzinie 14:07:50 napisał:
  Klub Agros zaprasza mieszkańców Zamościa do Tomaszowa na wspólne treningi z Mistrzem pod opieką trenera Gdańskiego. Więcej informacji na.....
 • "Anonim" dnia 20 lutego 2018 o godzinie 14:10:28 napisał:
  do Tomaszowa, może jeszcze Mazowieckiego. A będzie miszczu ?
 • "ConceptOfPower" dnia 20 lutego 2018 o godzinie 15:21:30 napisał:
  Rozumiem, że jak się nie ma merytorycznych argumentów, to się atakuje personalnie. Jesteś Janie bardzo dobrze poinformowany, mogę się tylko domyślać kim jesteś /myślę, że bym się nie pomylił /. Żal Ci ściska nie napiszę co. Ale do meritum. To, że Kopeć pochodzi z Tomaszowa i tam go trenuje miejscowy trener /od niepamiętam kiedy związany z Agrosem/ to tylko plus. Trzeba się cieszyć, że Agros skupia przy sobie najzdolniejszą młodzież z regionu i zamiast rozsławiać swoje miejscowości, zdobywają punkty dla Zamościa. To gdzie on trenuje na codzień nie ma tu żadnego znaczenia. Lekkoatletyka jest sportem indywidualnym. Przy transmisji w TVP SPORT na jego plecach przeczytałem Agros Zamość, a nie Tomasovia. I to tu chodzi. Jeszcze raz gratulacje dla zawodnika, trenera i klubu. Oby tak dalej.
 • "Kopec" dnia 20 lutego 2018 o godzinie 20:58:33 napisał:
  Szacunek dla P.Kopecia ale skąd on jest bo mi się wydaje że z Tomaszowa LUB. lub z Lublina? napewno nie jest z Zamośćia. Przestańcie w końcu mataczyć w tym sporcie zamojskim krętacze pier..........!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Thomas
Sprawa spalarni wynikła w końcówce po...
Schabowy z Zamo...
Thomas, a jak myślisz czemu nie ma inwe...
Thomas
Strasznie dużo jest tych inwestorów - ...
Schabowy z Zamo...
Wybraliśmy radnych, ale są też jakie...
Zamościan
Polecam pana Profesora Grochowalskiego i...
TWS
Przecież ten protest to była akcja wyb...
Thomas
Kontra@ nie po to w demokratycznych wybo...
Thomas
[b]Rozczarowuje mnie Andrzej Wnuk i to n...
kontra
1. Veolia pisze-"przeciwnicy budowy spal...
Paweł
Informacje są nieprawdziwe. Minimum trz...
Antyklerykał
Powaliła mnie Twoja argumentacja. Choci...
aaa
A u Ciebie pewnie w domu sam sie zabawia...
ak
Może jednak byś poszukał tych leków ...
observer
Czym? gokartami?...
Zamościak
A niech jedzie w pisdu....
z_boku
To musi być czarownica, bo ja bym się ...
Antyklerykał
Zawierzy się akustykę np. tzw. Matce B...
ja
"przewidywana dobra akustyka". A jak nie...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018