Sport | Zamośćtekst nadesłany19 lutego 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 8 komentarzy

Toruń: Sukces zawodnika KS Agros Zamość

Dominik Kopeć 60 m, fot. nadesłane, autor: Marek Biczyk, Tomasz Kasjaniuk
R E K L A M A    B O A R D

W dniach 17-18.02.2018r. odbyły się w Toruniu Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów w lekkiej atletyce. Klub Sportowy „Agros” Zamość reprezentował Dominik Kopeć, podopieczny Andrzeja Gdańskiego. Zawodnik „KS Agros Zamość” został podwójnym srebrnym medalistą na dystansach 60 m (wynik 6,74) i 200 m (wynik 21,19).

Gratulujemy zawodnikowi Dominikowi Kopciowi i trenerowi Andrzejowi Gdańskiemu.

Dominik Kopeć 200 m, fot. nadesłane, autor: Marek Biczyk, Tomasz Kasjaniuk
Dominik Kopeć 200 m, fot. nadesłane, autor: Marek Biczyk,  Tomasz Kasjaniuk

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Gdzie post WOŚP" dnia 19 lutego 2018 o godzinie 15:36:43 napisał:
  Znalazłem na facebooku post o WOŚP. W sumie tylko część. Gdzie reszta? Bo link kieruje w chamski sposób do reklam a nie do artykułu. Nawet nie ma gdzie zapytać.
  R E K L A M A
 • "ConceptOfPower" dnia 20 lutego 2018 o godzinie 9:18:42 napisał:
  A ja ciągle nie rozumiem tego, dlaczego Agros dostaje tak wielkie dotacje z UM. Po raz kolejny pokazali, że na nie nie zasługują. Czym jest wyczyn tego pana w stosunku do tego co robi FKS Hetman na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce! Przecież lwia część tej sumy, którą otrzymał Agros powinna być natychmiast przekazana piłkarzom! Skandal!!!
 • "..jan" dnia 20 lutego 2018 o godzinie 10:59:26 napisał:
  Jak I ligowy klub lekkoatletyczny wystawia 1 zawodnika na MP to naprawdę skandal !!!1
 • "ConceptOfPower" dnia 20 lutego 2018 o godzinie 12:40:49 napisał:
  Lekkoatletyka jest sportem letnim, nie zimowym. To nie skoki narciarskie. Imprezy docelowe odbywają się w lecie, a nie w zimie i z sezonu letniego się rozlicza lekkoatletów. To tak samo jakby mieć pretensje do piłkarzy, że nie biorą udziału w zawodach halowych. Zima jest okresem przygotowań do lata i nie każdy musi brać udział w zmaganiach na hali, bo po prostu cykl przygotowawczy danego zawodnika tego nie przewiduje. A to, że klub wystawia jednego zawodnika i przywozi dwa medale, to tylko świadczy o klasie sportowca i znakomitej statystyce - jeden zawodnik, dwa medale. A z drugiej strony, po co wysyłać za nasze pieniądze autokar turystów?
 • "..jan" dnia 20 lutego 2018 o godzinie 14:07:50 napisał:
  Klub Agros zaprasza mieszkańców Zamościa do Tomaszowa na wspólne treningi z Mistrzem pod opieką trenera Gdańskiego. Więcej informacji na.....
 • "Anonim" dnia 20 lutego 2018 o godzinie 14:10:28 napisał:
  do Tomaszowa, może jeszcze Mazowieckiego. A będzie miszczu ?
 • "ConceptOfPower" dnia 20 lutego 2018 o godzinie 15:21:30 napisał:
  Rozumiem, że jak się nie ma merytorycznych argumentów, to się atakuje personalnie. Jesteś Janie bardzo dobrze poinformowany, mogę się tylko domyślać kim jesteś /myślę, że bym się nie pomylił /. Żal Ci ściska nie napiszę co. Ale do meritum. To, że Kopeć pochodzi z Tomaszowa i tam go trenuje miejscowy trener /od niepamiętam kiedy związany z Agrosem/ to tylko plus. Trzeba się cieszyć, że Agros skupia przy sobie najzdolniejszą młodzież z regionu i zamiast rozsławiać swoje miejscowości, zdobywają punkty dla Zamościa. To gdzie on trenuje na codzień nie ma tu żadnego znaczenia. Lekkoatletyka jest sportem indywidualnym. Przy transmisji w TVP SPORT na jego plecach przeczytałem Agros Zamość, a nie Tomasovia. I to tu chodzi. Jeszcze raz gratulacje dla zawodnika, trenera i klubu. Oby tak dalej.
 • "Kopec" dnia 20 lutego 2018 o godzinie 20:58:33 napisał:
  Szacunek dla P.Kopecia ale skąd on jest bo mi się wydaje że z Tomaszowa LUB. lub z Lublina? napewno nie jest z Zamośćia. Przestańcie w końcu mataczyć w tym sporcie zamojskim krętacze pier..........!

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Thomas
Beata Mazurek z numerem dwa w lubelskim...
KL
Stara wiadomość - to było w sobotę....
ak
Jeszcze trzeba wymienić mieszkańców S...
LOVE_ZMC
Jeśli sie myle to przepraszam i zwracam...
tymon
w tamtym roku polise z YU miałem i kosz...
Wielmożny Pan ...
Masz gdzieś informację, że ma to być...
Wielmożny Pan ...
Kiedy za ten plebiscyt odpowiedzialny by...
ad111
Wpisując się w ogólną tendencję zac...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat